Piłkarski konkurs typowania dla fanów futbolu w DarkOrbit

Temat na forum 'Akcje specjalne/konkursy' rozpoczęty przez użytkownika BA_THOR, 4 czerwca 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
 1. BA_THOR

  BA_THOR Guest

  Witajcie Kosmiczni Piloci!

  Od połowy czerwca przez niemal miesiąc oczy wszystkich będą zwrócone na Brazylię i rozgrywany tam turniej o Puchar Świata FIFA w piłce nożnej. Chcielibyśmy wykorzystać tę okazję i dlatego w podziękowaniu dla wszystkich graczy przekazujących nam codziennie swoje opinie i sugestie postanowiliśmy zorganizować „Piłkarski konkurs typowania”. Zostanie on rozegrany dla wszystkich krajów.

  Zdobądźcie ekskluzywne koszulki Referee Bot:

  Oczywiście będą również do wygrania nagrody – tym razem w dwóch kategoriach. Oto krótki przegląd kategorii dostępnych nagród:

  Kategoria 1: Ranking

  Miejsce 1-50: tytuł „Piłkarskiego specjalisty“
  Miejsce 1-25: jeden piłkarski design dla statku Goliath
  Miejsce 1-15: jedna limitowana koszulka ze wzorem Referee Bot

  Kategoria 2: Losowanie

  Wśród wszystkich uczestników, którzy pozostaną w grze aż do zakończenia Mistrzostw Świata i prześlą typy wszystkich spotkań, rozlosowanych zostanie również dziesięć ekskluzywnych koszulek Referee Bot. Wytrwałość opłaci się, nawet jeżeli nie będziecie mieć już szans na zdobycie czołowego miejsca w klasyfikacji.

  Tak to działa

  Pytania dodatkowe: Oprócz możliwości typowania wyników każdego meczu piłkarskich Mistrzostw Świata pojawią się również pytania dodatkowe, na które trzeba będzie odpowiedzieć do momentu, gdy na zegarze do rozpoczęcia pierwszego meczu 12 czerwca postanie pięć minut. Za każdą poprawną odpowiedź uczestnik otrzyma cztery punkty.

  Typowanie wyników meczów: W konkursie należy typować wynik końcowy po zakończeniu regularnego czasu gry (90 minut) każdego poszczególnego meczu fazy grupowej oraz wynik końcowy po ewentualnej dogrywce meczu fazy pucharowej. Jeżeli typowanie jest w 100% prawidłowe, uczestnik otrzymuje trzy punkty. Jeżeli wskazany zwycięzca i różnica bramek są zgodne z rzeczywistym rezultatem, przyznajemy dwa punkty. Jeżeli tylko wskazany zwycięzca jest prawidłowy, gracz otrzymuje jeden punkt. W przypadku remisu różnica bramek nie ma znaczenia i uczestnik może zdobyć tylko jeden punkt za poprawne wskazanie wyniku albo prawidłowe odgadnięcie dokładnego wyniku bramkowego. Jeżeli typ jest zupełnie nietrafiony, uczestnik nie otrzymuje żadnych punktów. Codziennie będzie ogłaszany zwycięzca dnia (pytania dodatkowe nie są zaliczane do tej klasyfikacji), który otrzyma jeden punkt. W przypadku kilku zwycięzców dnia, gracze podzielą się jednym punktem zwycięstwa.

  Rywalizacja z menadżerem ds. społeczności

  Aby jeszcze bardziej uatrakcyjnić ofertę, w Piłkarskim konkursie typowania wezmą również udział menadżerowie ds. społeczności DarkOrbit, z którymi będziecie mogli się zmierzyć. Wypatrujcie pseudonimów DarkwingDang oraz Kerensky. DarkwingDang uważa się za doskonałego eksperta w sprawach piłki nożnej, natomiast Kerensky jest jednym z niewielu mężczyzn, który w przypadku ostrego faulu gwizdnąłby spalonego. Oczywiście obaj ci gracze nie uczestniczą w losowaniu i nie mogą wygrywać nagród.

  Zarejestrujcie się i grajcie!

  Aby dołączyć do zabawy, wystarczy zarejestrować się na stronie kicktipp.com. Po rejestracji pojawi się prośba o podanie danych niezbędnych do przekazania nagród. Oczywiście wszystkie wspomniane informacje są objęte zasadą poufności. W celu rejestracji należy podać adres e-mail wykorzystany do weryfikacji konta i właściwy identyfikator użytkownika. Warto upewnić się wcześniej, czy podane informacje są prawidłowe, w przeciwnym razie gracz zostanie wyłączony z puli nagród. Każdy uczestnik może zarejestrować w konkursie się tylko raz. Obowiązują poniższe Zasady i warunki uczestnictwa oraz Zasady gry.  Czy potraficie zdobyć tytuł „Piłkarskiego specjalisty”?
  Wasza ekipa DarkOrbit
   
  Ostatnio edytowane przez moderatora: 4 czerwca 2014
  Oympic lubi to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.

Poleć tę stronę