Plutus' Experiments Event - Opinie

Temat na forum 'Archiwum HQ' rozpoczęty przez użytkownika BA_ASTRAL, 6 lutego 2019.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. 15122003

    15122003 User

    nie gdybajcie nie narzekajcie poczekajcie i zobaczcie
     
  2. Turok112

    Turok112 User

    Jak dla mnie ten cały event jest zbędny.. Może gdyby był podobny do tunel of terror czy innego "opłacalnego" eventu bez dodawania jakiś śmieci to bym poważał.. Ale dodawać jakieś miny czy co to tam ma być do tego wszystkiego co już mamy statki, dizajny i co tam jeszcze wymyślili.. Kto się połapie w tym wszystkim? strzelasz z laserów, puszczasz emp, miny, używasz stabilnych, mocki, rakiety, peta, High tech, mieszając z rsb i do tego goniąc lub uciekając przed kimś.. No nie widziałem, by ktoś bijąc do mnie lub ja do kogoś stał w miejscu jak słup i czekał aż użyje wszystko co mam. Mamy już wrota zarazy w które praktycznie nikt nie lata, może lepiej było je jakoś ulepszyć lub dać zwykły event na demanera czy tam wrota tot z protokołami.. Ta gra robi się zbyt bogata w te pierdołki.. Nie będę przypominał co było kiedyś potrzebne do latania, bo kto ciekawy lub był w dawnych czasach tej gry wie dokładnie.
     
    Cupak, REVERS oraz *HARY* lubią to.
  3. Cytuje to co jest w FAQ na temat eventu
    "Gdy tylko beacon zostanie zaatakowany, pojawia się 45-sekundowe odliczanie widoczne dla wszystkich graczy. W tym czasie wszyscy gracze powinni zaatakować beacon'a: w zależności od tego, ile obrażeń zadawano w sumie, pojawia się NPC."

    wiec jest to logiczne, bijac tego beacona na 4-4 na testowym stalo obok niego z dobre 70 statkow ktore bily z RB-214 w ciagu 45 sekund zdazyli nabic tyle szkod ze alien ktory sie pokazal mial ponad 600 mln hp
     
  4. Andrzej.s

    Andrzej.s User

    Zgadzam się z Tobą:) a tak na marginesie, powitać po paru latach :)) Nie ma to jak starzy dobrzy gracze i znajomi:)
     
  5. Cupak

    Cupak User

    [​IMG]
     
  6. HelloItsMy

    HelloItsMy User

    gralem na testowym tez bilem z RB i za kazdtm razem alien mial te ponad 100 mln hp i zawsze tyle samo wiec komu ty chce kit wciskac?
     
  7. 15122003

    15122003 User

    nie możemy narzekać na wszystko
     
  8. RedCat313

    RedCat313 User

    Problem w tym że jedni narzekają na brak nowości a inni na te nowości bo im sie nie podobają...
    A jeszcze inni narzekają że w 2010 to gra wyglądała i była najlepsza i powinna zostać cofnięta do tego czasu a ci co myślą inaczej to ciach
    które wtedy po prostu nie grali i nie powinni sie wypowiadać :confused:
    P.S. a no i nie zapominajmy o osobach którzy twierdzą że jest za dużo nowości i nie da sie ich ogarnąć :oops:
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 10 lutego 2019
  9. 15122003

    15122003 User

    Troche w tym racji przydało by się usunąc niepotrzebne przedmioty takie jak np. designy wizualne do dronów czy na przykład możliwosći ich wymienienia ,,za coś''
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 10 lutego 2019
  10. RedCat313

    RedCat313 User

    No ja nie poto kupywałem zielone robo-baty by mi je teraz zabrali xD
    No jak dla mnie ważne jest to że moge sie wyróżnić designami lub ich ułożeniem i myśle że to jest ważne dla dużej ilości graczy nie tylko dla mnie :confused:
     
  11. MOD_TORO

    MOD_TORO Forum Moderator Team Darkorbit

    Proszę o używanie innego słownictwa - na razie ostrzegam.
    Pozdrawiam
    MOD_TORO
     
  12. Turok112

    Turok112 User

    Kiedy się zaczyna ten event? jest jakaś dokładna data?
     
  13. Nedio$

    Nedio$ User

    Wcześniej na angielskim forum pisało że od 11 lutego ale patrzę teraz ta informacja znikneła.
     
  14. będzie jakieś sprostowanie kiedy ten event będzie się zaczynał? bo raz jest 11 a później nic nie ma ...
     
  15. jak narzekaliscie to nie bd go wcale
     
  16. (_MICHAL_)

    (_MICHAL_) User

    no i elegancko :D
     
  17. RedCat313

    RedCat313 User

    Ja chce hecate :(
     
  18. 15122003

    15122003 User

  19. Niech dają event z boxami do zbierania w ktorych jest min po 10 energii i 300 urki podstawowych :) z takiego eventu byłbym zadowolony :D cos na zasadzie boxów z wprowadzeniem wrót Kuipera :)
     
    ^_^nowaczenko^_^ lubi to.
  20. Turok112

    Turok112 User

    Noo to było coś ;) po 30 i więcej energi z boxa.. Coś pięknego.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.