Plutus' Experiments Event - Opinie

Temat na forum 'Archiwum HQ' rozpoczęty przez użytkownika BA_ASTRAL, 6 lutego 2019.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. ten nowy statek jest wiele slabszy od cyborga
     
  2. StarLord

    StarLord User

    przecież ma bonus 10% osłony i 7%dmg, coś czuję, że on wyprze cyborga
     
  3. Cupak

    Cupak User

    Ma tylko 15 laserów :p Chyba żeby miał ich 17 to może wtedy.
     
  4. Turok112

    Turok112 User

    Racja Cupak.. Cyborg jest dalej spoko.. Lecz mam inne pytanie, może ktoś zna odpowiedź..
    Czytałem z 2-3 razy dokładnie opis eventu i zastanawiam się, co trzeba będzie zrobić, kupić, wygrać by zdobyć pozostałe designy do statków.. Opis wynagrodzenia za skrzynie dotyczy tylko (wg opisu) statku Hekate a co z innymi? Jak widać dziś wprowadzono poprawki coraz lepiej się zapowiada.. Będzie niezłe mordobicie na mapach. Ahh prawie bym zapomniał.. Lagi oczywiście nie będą nam przeszkadzać?
     
  5. DDK

    DDK User

    TUROK TY PYTASZ czy będą przeszkadzać ?? RLY ?? ale pytanie - ogarnij się, JASNE ŻE BĘDĄ - MIAZGA...
     
  6. SλώczγK

    SλώczγK User

    wieczorami bez eventu się nie da grać dodadzą event to polskie serwery padną więc możemy śmialo już od dzisiaj pisać z żądaniem rekompensaty ;)
    a co do samego eventu nikt i tak nie pozbiera punktów i skrzynek bo jak zwykle na mapach x-5 ustawiono portale do których może wskakiwać obca firma więc to event dla mieszanych klanów :)
     
    Cupak lubi to.
  7. warrriat

    warrriat User

    Koleżko demanery miały często +1mld hp i osłon a padały jak bańka, i to bez nowych laserów.
     
  8. 15122003

    15122003 User

    może tych jakby boi bedzie wiecej niz demanerów pamietaJ Tez ze kazda firma ma osobna mape
     
  9. MOD_Artemida

    MOD_Artemida Guest

    @ HelloItsMy
    Drogi Graczu
    Pozwoliłam sobie usunąć Twoje posty na naszym forum piszemy po polsku


    Na forum obowiązuje standardowy język polski. W przypadkach szczególnych (sygnatura, podpis) dopuszczalne jest użycie języka obcego pod warunkiem zamieszczenia polskiego tłumaczenia.

    pozdrawiam
    MOD_Artemida
     
  10. Cupak

    Cupak User

    Na discordzie napisali że ulepszyli ten nowy statek.

    Według moich obliczeń jego mocka zadwała 56 000 DMG, a teraz 138 300.
     
    Legenda lubi to.
  11. 6-KAWTOTKA

    6-KAWTOTKA User

    no i gdzie ten event
     
  12. REVERS

    REVERS User

    Zapomnieli o nim xD
     
  13. bd napewno popoludniu
     
  14. SuSzAk

    SuSzAk User

    event od 15:00 czytamy ze zrozumieniem ogłoszenia ;)
     
  15. wcześniej nie było podanej godziny
     
  16. ciekawe gdzie jest to napisane ze od 15-stej
     
  17. Turok112

    Turok112 User

  18. Boluś

    Boluś User

  19. pytanie gdzie biles i w ile osob? na 4-4 tego najsilnijeszego beacona czy po wskoczeniu przez x-5? bo to jest roznica, jeden i drugi maja inny stopien zagrozenia, a co za tym idzie, roznica hp itd
     
  20. Turok112

    Turok112 User

    Wiem, zauważyłem ale takie informacje istnieją dlatego podałem link.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.