Plutus' Experiments Event - Opinie

Temat na forum 'Archiwum HQ' rozpoczęty przez użytkownika BA_ASTRAL, 6 lutego 2019.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Złoty

    Złoty User

     
  2. Ankalagon

    Ankalagon User

    Dlaczego jest coś nie tak ? Wczoraj sprawdzałem i jest wszystko ok chyba, że chodzi tobie o takie cuś - wczoraj będąc w grupie nie biłem aliena - pozostali członkowie bili i misje mi zaliczyło - może tak ma być. :)
     
  3. trzymałeś 2.908.513 punktów doświadczenia.
    Dopisano 2.908 punktów poważania.
    Otrzymałeś 2.908.513 kredytów.
    Otrzymałeś 436 uridium.
    Dopisano 1.649 punktów postępów.
    Otrzymałeś 148 szt. rud typu Tarnom.
    Otrzymałeś 29 szt. rud typu Optyt.

    Dostałem we wrotkach na 1-5 ale w FAQ jest podana inna wartość tego "Optyt"

    Kolejna:
    Otrzymałeś 1.543.512 punktów doświadczenia.
    Dopisano 1.543 punktów poważania.
    Otrzymałeś 1.543.512 kredytów.
    Otrzymałeś 231 uridium.
    Dopisano 582 punktów postępów.
    Otrzymałeś 52 szt. rud typu Tarnom.
    Otrzymałeś 10 szt. rud typu Optyt.
    Otrzymałeś 1 rudę typu Osłona awaryjna 2.
     
    Ostatnie edytowanie: 14 lutego 2019
  4. Adalon

    Adalon User

    Ponieważ misję dzienną na 1mln szkód zalicza mi po 5 sekundach bicia bojki a jak biję potem aliena, dodatkowo mieszając z rsb i paląc mocką cyborga przez prawie 2 minuty dostaję box za obrażenia 500k-1mln

    pojawił się komunikat że poprawili nagrody - zobaczymy
    edit: chyba rzeczywiście jest lepiej - alien zszedł w 56 sekund a dostałem nagrodę za skrzynkę 5-12mln obrażeń.


    w polskim F.A.Q. są błędy - wejdź sobie na forum EN: http://www.bigpoint.com/darkorbit/board/threads/plutus-experiments.123675/
     
    Ostatnie edytowanie: 14 lutego 2019
  5. thx :)
     
  6. poland102

    poland102 User

    1 DMG-DLB Booster750 Tarnom
    2,500 Uridium
    1,500,000 Kredytów
    5 secTakTakTylko podczas trwania eventu

    nie widzę tego w montowni...
     
  7. poland102

    poland102 User

    robot /jesli go faktycznie otrzymałeś/ widoczny jest na mapie gry w pasku szybkiego wyboru, pod ikonką "przedmioty high tech"
     
    renatafrankow13 lubi to.
  8. HelloItsMy

    HelloItsMy User

    co to wogole jest?? powinienem miec 10k optytu a mi znika BP nie potrafi czegos zrobic raz a porzadnie? nic nie bylo ze mozna innym graczom z surek zabrac optyt
     
  9. Bo jak się nie myśli to tak jest.
     
  10. #husarz#

    #husarz# User

    Uważam, że event fajny dla graczy z niższym lvlem i gorszym eq (czyli dla mnie XD).

    Przez te prawie 2 tygodnie można sobie dozbierać LF-4 zwykłych i tych nowszych.

    Hekate dla większości pewnie będzie gorszy niż Cyborg, ale jeśli ktoś latał wcześniej max Venomem, to się z niego ucieszy (np. ja).

    Szkoda tylko, że ta nowa umiejętność działa jedynie na graczy. Jeśli dobrze rozumiem, to działa ona tak samo jak Niemoc Venoma, tylko zadaje większe obrażenia w krótszym czasie. Jeśli Niemoc można wykorzystać przeciwko NPC, to czemu Particle Beam nie?

    Druga uwaga (po tej dotyczącej Particle Beam) to skrzynki. Beacona łatwiej teraz zaznaczyć. Ale jak ktoś stanie na naszej skrzynce, to czasem trzeba trochę poczekać, zanim się ją zbierze...
     
  11. MetallicA

    MetallicA User

    dobry event byłby gdyby można było by zaznaczyc ,lub gdy każda firma miała by swojego aliena ,
     
  12. 15122003

    15122003 User

    moim zdaniem i tak jak na mozliwosc BP event jest dobry
     
  13. poland102

    poland102 User

    dobrze rozumiem, że po za laserami, mechanizmem i statkiem, wszelkie inne nagrody np przedmioty high tech znikają po użyciu /wszystkich sztuk rzecz jasna/?

    jak na bp faktycznie event pomyślany nie źle głównie dla słabszych kont- acz złożenie w montowni tanie nie jest :)
    sam mam problem- dużo tarnomu i nie ma co z tym zrobić;
    niestety jak możliwie spisalo się bp tak gracze nie zawiedli i psują co mogą:)
    na początku zasłaniali cele a teraz do tarczy nie pykają za to do npc już tak- efekt nagrody zmizerniały drastycznie...
     
    Ostatnie edytowanie: 15 lutego 2019
  14. Turok112

    Turok112 User

    A co to niby za różnica? Alieny na EXzone mają ciągle 126 mln hp i to na wszystkich 3 zonach.. A niby bijąc w tą jak to zwiesz tarczę powinno wzrastać lub maleć.. Czyli gracze bardzo dobrze robią.. Po co to bić skoro i tak będzie miało tyle samo hp gdy bijemy czy nie. Szkoda na darmo wywalać w to ammo.
     
  15. poland102

    poland102 User

    oops nie zauważyłem...jeśli jest jak mówisz to ...sorry gracze:oops:
     
  16. StarLord

    StarLord User

    alien się nie zmienia, bo janusze eventu zasłaniają bojkę i nie strzelają, myślisz, że po co jest ten napis- im większe obrażenia zadasz tym silniejszy alien się pokaże....
     
  17. Turok112

    Turok112 User

    Pewnie po to by alien miał więcej niż 126 mln hp, bo po co boja do bicia ma 1 mld? pewnie po to, by dodać hp odebranie jej do aliena, ale ponieważ bijąc do niej nie odbieramy jej nawet 1 hp nic więcej alien nie będzie miał hp. Bugi i błędy jak zwykle.
     
  18. HelloItsMy

    HelloItsMy User

    gdyby BP zrobil to dobrze to optyt by nie znikal xD
     
  19. Turok112

    Turok112 User


    I na co ci on? nic ciekawego nie zrobisz z nim.. Ammo? sporo tego opium, 20k uri za 15 k ammo.. Dobry interes.
     
  20. poland102

    poland102 User


    Nowe rudy: Tarnom i Opitite.

    Rudy Tarnom i Opitite można zebrać z skrzyń z beaconów. Można ich używać w przepisach w montowni. Gracze mogą sprawdzić ilość rud w ich ekwipunku (dostępnym ze strony Hangaru) lub w montowni. Rudy nie zajmują miejsca w ładunkach statków, jednak Ruda Opitite może zostać zrzucona w skrzyni ładunkowej gracza.
    Ostatnie edytowanie: 1 lutego 2019
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.