Plutus' Experiments Event - Opinie

Temat na forum 'Archiwum HQ' rozpoczęty przez użytkownika BA_ASTRAL, 6 lutego 2019.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Turok112

    Turok112 User

    Dobra a jak to jest z tymi dizajnami eventowymi? ktoś coś konkretnie wie jak je zdobyć?
     
  2. poland102

    poland102 User

    nagrody jak zwykle przydzielane są losowo więc pozostaje nadzieja, że z następnym npc coś dadzą...na 4/4 najpredzej
    pomijam , że dizajny wizualne nic nie dają....więc jak to piknie ująłeś ...co za różnica:);)
     
  3. EVENTY BP - to na co kiedyś wydawało się krocie, teraz mozna dostać za darmochę...

    Dobrze że już nie gram, bo irytacja z każdym dniem coraz większa tylko. Nowi może i się cieszą, ale zapomina się o starych coraz częściej. Nigdy nie potrafili zadowolić jednocześnie wszystkich, tylko zawsze jedni kosztem drugich.
     
    kris0211., Cupak oraz *skibi76* lubią to.
  4. Cupak

    Cupak User

    czy bije z x4 czy bije z x1 to dostaje to samo czyli wielkie nic :
    Ja sobie polatałem Hekate na testowym z 50 promkami i mi już starczy na kilka lat :D Przynjamniej tam gracz może się skupić na w miarę sprawiedliwej walce PVP tak jak to było kiedyś :cool:
     
  5. kempes™

    kempes™ User

    Czy po resecie paska postępu za 15000 Uri następny jest taki sam czy są inne nagrody?
     
  6. taki sam i dalej wkolko tak samo
     
  7. Turok112

    Turok112 User

    Nom 15kuri reset 50k punktów i liczy od 0. Nagrody takie same.
     
    MOD_TORO lubi to.
  8. Krzysioo67

    Krzysioo67 User

    Czy oprócz misji specjalnych na zadawanie szkód beacon-om są jeszcze jakieś następne ??
     
  9. MAJTEK

    MAJTEK User

    moge sie dowiedziec jak zdobyc te nowe desingi do cyborga i reszty statkow czy dostaje sie je ze skrzynek czy jak bo widze ze ludzi je zdobywaja a nie wiem za co one sa dostawane bo na forum brak informacji
     
  10. sebson2410

    sebson2410 User

    Mamm to samo mogl by ktos wyjasnic jak zdobyc design do cyborga cisne te pulstay i nic.kolaga mi napisal ze trzeba jako pierwszy zatakowac bojke prawda to?
     
  11. gram_121

    gram_121 User

    na nastepnym evencie prosilbym o dodanie scian na granicy mapy tak jak jest to w LoW, bo to jest zalosne ze nie mozesz spokojnie pobic bo jeden z drugim umyslnie wciagaja te alieny w promieniowanie i bija sami... to jest porazka
     
  12. To jest ciekawe ,że promieniowanie nie zadaje takiemu szkód?Widziałem ze dwa razy jak faktycznie gracz z wiadomego klanu wciągał tego aliena w promieniowanie i tam bił sam ,bo wszyscy popadali lub uciekali ze strefy.Nowe programy jakieś?roboty naprawiające w boju na chwilę pomagają plus transfer ale nie odpalał nawet transferu i tak powinien paść ze dwa razy a on bił sobie jakby strefa na niego nie działała :eek: Ciekawe ciekawe ...
     
  13. poland102

    poland102 User

    też to zauważyłem, idą naprawdę daleko a tam hp leci "ciurkiem" w dół...no i jeszcze trzeba wrócić...jedyny sposób to bić więcej od nich:)
     
  14. poprostu znalezli jakis bug na to lub uzywaja nielegalnych programow
     
    -dshh14- lubi to.
  15. kempes™

    kempes™ User

    Dobrze że już się kończy ten event bo trochę za długi i już się robił nudny...
     
    STRADIVARI71 lubi to.
  16. Cupak

    Cupak User

    Za bicie tego aliena na EX- 1,2,3 powinny dropić losowe nagordy typu: (1000 ammo x4, 100 energii), a raz na 1000 zebranych skrzynek Cyborg albo 100 Oleju.
     
  17. poland102

    poland102 User

    nie przesadzajmy, nagrody są i tak nie złe ..tylko ta montownia - ceny jak na batorym albo w pewex`ie - mam na myśli koszt uri
    np jedyna rzecz /dla mnie/ do złożenia z tarnomu to amunicja; aby wykorzystać cały tarnom musiał bym wydać 2 mln uri?!?
     
    Ostatnie edytowanie: 27 lutego 2019
  18. arino12

    arino12 User

    Nagrody są nawet okej. Ale uzbierałem 20k Tarnom i żadnego statku ani designu a amunicji poszło bardzo duzo :/ (srednio z aliena dostawałem 148 tarnom )
     
  19. gram_121

    gram_121 User

    Mając zarażenie + bijąc z rb na transferze i majac aegisa/hammerclawa jest sie w stanie utrzymac w promieniowaniu, na cyborgu to samo, czesto widzialem jak tak wlatywali i inni nie mogli bic
     
  20. W tej grze już wszystko się może zdarzyć raz złotą vegą gracz załatwił mojego cytadela 1 strzałem pomimo iż miałem full hp i osłony na dronach innym razem jakiś gracz strzelał do mnie z połowy mapy,a raz ktoś do mnie strzelał z niewidki nie tracąc maskowania.Wlatywanie w strefę promieniowania i bicie tam aliena nie jest zbyt dziwne.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.