Pomoc techniczna podpowiedz = ile trzema miec ulepszen?

Temat na forum 'Pytania ogólne' rozpoczęty przez użytkownika Wykidajlo46, 13 maja 2022.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
 1. chce ulepszyc moduł seprum do wysokosci 4000 tys , do ulepszen oslon mam juz ulepszen seprum na poziomie 13 ile jescze trzeba ?
   
 2. Musisz moduł magazynowy ulepszyć na 13 poziom , a tak szczegółowo to info znajdziesz w FAQ w zakładce Skylab .
   
 3. =Aspazja=

  =Aspazja= User

  Nie bardzo rozumiem Twoje określenia, bo po pierwsze surowiec nazywa się Seprom,nie seprum,po drugie 4000 tys to liczba określająca 4 miliony, po trzecie rafineria Sepromu na poziomie 20, czyli ostatnim ma pojemność 9079 jednostek .
   
 4. Moduł magazynowy na poziomie 20 daje pojemność 9079 Sepromu .
   
 5. =Aspazja=

  =Aspazja= User

  A przepraszam,co napisałam ? Zacytowałes mój wpis, a tam jak byk stoi 9079 jednostek...ehhh.
   
 6. Dobrze napisałem , rafineria wytwarza tylko surowiec , a moduł magazynowy odpowiada za jego ilość w " spichlerzu " ... nie odrobiłaś lekcji :p
   
 7.  
 8. Dzieki , no niech będzie ten SEPROM. Codziło mi tylko o ulepszenie ile poziomów. Aspazja po starej znajomosci będe piasał zagladajac na klawiarure tz wolniej . Powodzenia , Powodzenia !!!
   

 9. 4000= to 40.000 sepromu skąd ty wyczarowałaś 4mln xd :D?
   
 10. Kolego; liczebniki w matematyce maja swoje odzwierciedlenie w zapisie w określony sposób ; jeśli chcesz napisać cztery tysiące , piszesz 4000 lub 4 tys. ewentualnie 4k (k - to w matematyce określenie kilo- tysiąc) Zapis 4000 tys. oznacza cztery tysiące tysięcy - więc 4 z sześcioma zerami, tj. 4 miliony ew 4 mln. lub 4 kk . Moja ślubna ma rację.Wyłożyłem ci to łopatologicznie, ponieważ bardzo wiele osób kuleje z matematyką na tak podstawowym poziomie,że nawet nie widzą problemu w niewłaściwym zapisie. Kolega wyżej również. Cztery tysiące w zapisie liczbowym to 4 tys. a nie 4000 tys.
   
  STRADIVARI71 lubi to.
 11. *ice*.

  *ice*. User

  Piękny wykład i logiczny.
  Drobny szczegół - milion to M (Mega) w zapisie SI nie kk i tyle ;)