podwójne nagrody we wrotach 2

Temat na forum 'Zbiór aktualizacji i pomysłów' rozpoczęty przez użytkownika -DACHU-[303], 28 marca 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
 1. Witam,mam taki mały pomysł by np. Co tydzień była zmiana podwójnych nagród we wrotach :) można było by też podwoić amunicję x4 czy uridium np. 50% więcej uridium więcej + podwojenie amunicji bez poważania i doświadczenia...

  lub podwajać samą amunicje x4 we wrotach i tak na zmianę w jeden week poważanie i doświadczenie a w drugi weekend amunicję UCB-100:)
  Można by było też zrobić to tak że w sobotę jak jest zniżka to podwaja amunicję a w nidzile tak jak jest dotychczas :)

  myślę że było by to też opłacalne :) a i tak teraz strzela się z UCB-100 zamiast innej ammo :) a i chętnie robiły by to osoby które mają mniej amunicji lepszej a są słabsi... i też by mieli jakąś satysfakcję że mogą sobie uzbierać więcej tej amunicji :):):)
   
  rrr-roger500-rrr lubi to.
 2. =Aspazja=

  =Aspazja= User

  Pomysł dobry,ale BP nie pójdzie na takie coś.Kilka lat temu mieliśmy podwajanie WSZYSTKIEGO,potem usunęli część nagród ,bo stwierdzili,że to był błąd w kodzie gry.Fajnie,nie ?
   
 3. błąd może był bo nie podwajało tego co chcieli tylko wszystko :):) myślę że wprowadzenie takiego czegoś też wpłynęło by na rozwój słabych graczy i kont :) więcej będzie mógł bić więcej będzie mógł zarobić.. no to tej tylko pomysł i nie mamy mocy na wprowadzanie tego :)
   
 4. Zeus_33

  Zeus_33 User

  No była by to ciekawa zmiana :) było by troszkę urozmaicenia :):) może ekipa przekaże wyżej ;)?
   
 5. MOD_MIKUS

  MOD_MIKUS S-Moderator Team Darkorbit

  Drogi graczu,
  Jaki najbardziej, pomysł możemy przekazać do centrali, ale ostateczna decyzja należy właśnie do ludzi z centrali.

  Pozdrawiam,
  MOD_MIKUS
   
  Zeus_33 lubi to.
 6. Zeus_33

  Zeus_33 User

  No to gitarka ;) trzeba centrale cisnąć niech dadzą trochę zmian w tych ich wydarzeniach ;)
   
 7. warrriat

  warrriat User

  Z uriudium i tak wychodzisz na plus na wrotach(ABG na zniżce), podobnie sytuacja ma się z amunicją. Pomysł nie pomoże w rozwoju słabszym a jedynie zwiększy dysproporcje pomiędzy graczami.
   
 8. Squit

  Squit User

  Odświeżę temat troszkę. Rozumiem, że po jakichś modyfikacjach już nie można dostać 2x więcej Uri jak jest weekend podwojonych nagród z wrót? Nawet ammo chyba nie. Tylko klucze, CDD i poważka, kredki i exp. Klucze spoko, ale reszta nie potrzebna... CDD trzeba chyba miliony żeby w ogóle zrobić połowę profilu pilota. Ale to szczegół. Ja w ten weekend zrobiłem Alfe, Bete i 2x Zete i URI zawsze wypadła podstawowa ilość. Czyli tego już nie podwajają w ogóle?
   
 9. nigdy ammo nie było podwójne ani uridium... aczkolwiek amunicji powinno się za wrota więcej dostawać a nawet a aukcji powinno być więcej do licytacji... a nie 1000 sztuk :)
   
 10. Jak się latało DEFCOMem z dwoma flaksami i ciułało na pierwszy LF3 latając z działkami MP1 to 1000 zielonki to było coś ... człowiek czuł się jak król serwera .... tylko to było prawie 20 lat temu
   
  **Perun** lubi to.