Pomoc techniczna Pomoc techniczna Nie Istnieje!!!!

Temat na forum 'Pytania techniczne, problemy, bugi' rozpoczęty przez użytkownika ..słoń.., 7 maja 2021.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. ..słoń..

    ..słoń.. User

    Jeśli ktoś z nas napisze o pomoc do "pomocy technicznej" , bo ma duży problem w grze, to dostaje odpowiedź: "problem jest znany pracujemy nad nim".
    Jeśli napiszę do "pomocy technicznej" ze wszystkimi szczegółami i screenami i linkami i ze wszystkim, wszystkim i na końcu napiszę: Błagam zróbcie coś z tym i nie odpowiadajcie pytaniem!
    Dostaję pytanie: "Możesz opisać dokładniej swój problem?"
    Dramat! Nie ma żadnej "pomocy technicznej" "supportu".
    Nie ma czegoś takiego w tej grze - lub ludzie, którzy tam są nie nadają się do tego.
     
    Ostatnie edytowanie: 7 maja 2021
  2. MATROZ_PL

    MATROZ_PL User

    Witam,

    jako ex BA mogę się wypowiedzieć wiedząc jak wygląda to z obu stron ;) Niektóre problemy które właśnie "są znane" rzeczywiście są znane i trzeba oczekiwać na rozwiązania systemowe od centrali i pojedyncze takie problemy nie są wtedy naprawiane indywidualnie. W supporcie też pracują ludzie i nie każdy zna odpowiedź/rozwiązanie na wszystkie problemy dlatego też trzeba dopytać żeby mieć wszelkie informacje i ewentualnie wysłać zapytanie do centrali jeśli ekipa danego kraju nie jest w stanie tego rozwiązać. Sam będąc wiele lat w ekipie miałem setki o ile nie tysiące różnego rodzaju problemów do rozwiązania i wiem też jakie to jest czasem czasochłonne na rozwiązanie jednego problemu. Nie ma się co niepotrzebnie denerwować chociaż wiem, że to może być irytujące ale wiele spraw nie jest zależny od danej ekipy tylko od "góry" i wtedy trzeba czekać na nich - a czasem jest to długie oczekiwanie.

    PS. Nie, nikogo nie bronię ;)

    Z poważaniem
    Matroz
     
    **Perun** lubi to.
  3. TL_Eviana.

    TL_Eviana. Team Leader Team Darkorbit

    Next, jeśli nie przestaniesz mi spamować na forum z 2 kont, to będę musiała Ci przyznać punkty według Regulaminu forum. Wątek zamykam.....
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.