Pomysł dla wszystkich graczy

Temat na forum 'Archiwum reszty' rozpoczęty przez użytkownika muninho69, 3 października 2018.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. muninho69

    muninho69 User

    Wprowadzenie trybu/nowej mapy do expienia dla wszystkich graczy dzięki której nie mogą być atakowani przez innych graczy w czasie budowania swojego konta. Nie dawno założyłem nowe konto i normalnie zarabianie czy po prostu levelowanie graniczy z cudem.
     
    Cupak i =Aspazja= lubią to.
  2. Ankalagon

    Ankalagon User

    Wczoraj na jednej z map widziałem Leonka jak popylał bez dronów. Dzisiaj ten sam Leonek popyla już z czterema irkami ( bezklanowy )
    Może popytaj jak to inni robią.
    Na dobrą sprawę to 70% graczy stale coś sobie dorabia - wiec większość jest na dorobku i buduje swoje konto.
     
    C-I-E-Ń i poland102 lubią to.
  3. poland102

    poland102 User

    a ja widziałem na bazie vru batona z kompletem 10 dronów/ bez dresów/ , był nie do ruszenia-ochrona firmy w trakcie szkolenia... wiedziałem, że jest takie coś ale nie wiedziałem, że działa tak długo- 10 dronów i że można tak daleko lecieć...
     
    Andromeda5, kris0211. oraz Ankalagon lubią to.
  4. muninho69

    muninho69 User

    Tylko mi chodzi o tych graczy którzy nie koniecznie chcą być paytowin
     
  5. Cupak

    Cupak User

    Słabsi gracze służą jako NPC dla graczy z top500, jedyne rozwiązanie to system ochrony levelowej, ale tego raczej nie wprowadzą bo spadłoby ubijanie statków o 90%.

    Są i pozytywy jak się padnie kilkanaście razy w godzinę od tego samego gracza to można przynajmniej wyleczyć się z tej gry :p
     
    Ostatnie edytowanie: 3 października 2018
    Andromeda5 lubi to.
  6. Ankalagon

    Ankalagon User

    Co do graczy w pewnym stopniu są oni "paytowin" - co do gry, ale zdaje się że typowe "paytowin" odbywa się w tak zwanej szarej strefie. :)
     
  7. Co mądrzejsi robią "bottowin" także chyba na pewno jest to szara strefa :)
     
  8. Ankalagon

    Ankalagon User

    Z tą "mądrością" lepiej nie szarżować
     
  9. Jestem na NIE jak narazie to boty latają na x-2 , x-7 i x-8 na takiej mapie to mogą tak latać 24/7 bez przerwy a jak narazie BP nic nie robi w te stronę by banować takich graczy :D
     
    Andromeda5 lubi to.
  10. FrOsT19

    FrOsT19 User

    No fajna mapa do bocenia by była :p
     
  11. =Aspazja=

    =Aspazja= User

    Może w końcu wprowadzą opcję wyboru trybu dla graczy , pisałam o tym b.dawno-Watchman i Hitman.
    Jest pewna gra,w której można zmieniać tryb i naprawdę to działa.
    Exploracja zasobów planety,misje na NPC itd. Tryb PvP wyłączony,żaden inny gracz nie może zaatakować.My zresztą też nie.
    Po zmianie trybu-możemy atakować i być atakowani.
    Darkorbit rozwinęła się w bardzo niedobrym kierunku: dysproporcje pomiędzy możliwościami bojowymi graczy z TOPki a początkującymi są już tak kolosalne,że wcale mnie nie dziwi sprawa łączenia serwerów.Za kilka m-cy nastąpi identyczna sytuacja,znowu zostaną najsilniejsi i ponownie będą narzekać,że nie ma jak wykonywać misji na statki (ile razy można zestrzelić tego samego gracza ?)
    Weterani gry znają się już i przeważnie unikają celowych starć.
     
  12. witam czy mogl by sie wypowiedziec jakis adnmin na tomiast nowej gali i alienow kiedy to wejdzie
     
  13. Ankalagon

    Ankalagon User

    Cieszę się, że poruszasz ten wątek gry. Mała uwaga z mojej strony - ci silniejsi już nie maja nic innego do roboty - alieny dawno w misjach pozaliczane, gracze również odhaczeni - co pozostaje ? Jak masz już fulke ( wszystkie bajery dodatki itp ) jedynie sprawdzanie swoich umiejętności w starciach z innymi graczami na tym samym poziomie powinno być "priorytetem" takich graczy - Co jednak robią ci gracze hadesy i inne wrotka dla rangi ale też dla amunicji ( nie widzę w ty nic złego ), przesiadają się na boty - zawsze to jeden milion urki więcej od kolegi ( też nie widzę w tym nic złego - misje można na nich porobić ), Tępią od niechcenia "początkujących" słabszych graczy- takich graczy nie kumam ( bardzo złe podejście ) i na koniec - odchodzą z gry z nudów sprzedając swoje konta innym graczom - często bardzo młodym którzy wyżywają się ( prawdopodobnie decyduje o tym wiek/dojrzałość takiego gracza ) na słabszych kontach.

    Dlatego pomysł o którym wspomniałaś /odświeżyłaś jest całkiem ciekawy ale nie na realia tej gry, nie na ten czas najprawdopodobniej do zrealizowania w dalekiej przyszłości.
     
    Ostatnie edytowanie: 14 listopada 2018
    rrr-roger500-rrr lubi to.
  14. MOD_Artemida

    MOD_Artemida Guest

    Drogi graczu
    Pomysł został wysłany wyżej
    Na chwile obecną nie mamy żadnych informacji
    czy powstanie nowa gala;)


    pozdrawiam
    MOD_Artemida
     
    MOD_TORO lubi to.
  15. RedCat313

    RedCat313 User

    ja zamiast na3 gale czekam na nowe wrota w GG ale ją też bym chętnie zobaczył :)
     
  16. MOD_Artemida

    MOD_Artemida Guest

    Mi pomysł 3 gali strasznie się spodobał no ale nowymi wrotkami też bym nie pogardziła
    Dlatego uwielbiam każde wrotka eventowe;)
     
    †Rafcio†™ lubi to.
  17. Cupak

    Cupak User

    III Gala to nadchodzi już od 2008 roku :)
     
  18. RedCat313

    RedCat313 User

    Ja ostatnio przechodziłem vorteksa po raz pierwszy nie flaks kontem więc mi sie podobalo i teraz czekam na skoola :)
     
  19. warrriat

    warrriat User

    Jest taka mapa nazywa się wrota low(grupowe) nie dość, że expisz to robisz to z kolegami
     
  20. Tak ale na low musi tam wejść minimum 3 osoby żeby go zrobić. Ja wcale bym się nie pogniewał jakby już powstała ta 3 gala bo w kółko to samo bije się te alienki że robi się już to do znudzenia
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.