Sugestie Pomysł na booster we wrotach

Temat na forum 'Zbiór aktualizacji i pomysłów' rozpoczęty przez użytkownika Şηเῥἔя, 22 kwietnia 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Czy jesteś za?

 1. Tak

  80,0%
 2. Nie

  20,0%
 1. Mam sugestię taką, żeby gdyby event miał się kiedyś powtórzyć to żeby można było przydzielać punkty w szansę na unik do powiedzmy 10%. Zapewne może to nam uratować niejedno życie. Kto za?
   
 2. warrriat

  warrriat User

  Pomysł na nie bo wtedy pozwoli to mieć 100% uników na mimezisie
   
 3. Tylko czekałem aż przyjdzie ktoś kto woli żeby było źle niż dobrze
   
 4. warrriat

  warrriat User

  Trzeba myśleć realnie i mieć wzgląd na mechanikę gry żeby cokolwiek proponować.
  Nie po to umiejętność w statku mimezis jak i również formacji gwiazdy był osłabiany % uników żeby teraz znowu wprowadzać booster pozwalający osiągnąć 100% unik. Bonus ten nie przynosi żadnych realnych korzyści na statku innym niż mimezis. Na wyższych falach alieny biją po 2mln po 4 mln po 8 mln i więcej, więc po prostu się do nich nie podlatuje. Stosuje się wobec ich inną taktykę. Natomiast alieny z wcześniejszych fal bije się na zasięg, tak żeby one nie oddawały strzałów w naszym kierunku. Chyba, że robisz wszystkie fale z kamyka. W takim razie powodzenia.