Pomysł na nową broń, generator bądź dodatek

Temat na forum 'Zbiór aktualizacji i pomysłów' rozpoczęty przez użytkownika SMOD_Mayday, 13 grudnia 2013.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. U mnie to rzadkość tak jak wchodzenie na mapę ostatnio :/

LynkDynamit lubi to.
  2. od takich zabaw jest portal na 4-5 :)

3. Może akurat ta osoba o tym nie wiedziała? ;) Mówimy oczywiście o portalu na środku którego nie widać i trzeba nacisnąć J? Ciekawe ale jakoś większego celu chyba nie ma :D

4. Ghost_User

Ghost_User User

Wiedziałem i sam korzystałem. Twój argument jest inwalidą.

5. Mój argument odnosi się do portalu na 4-5 a nie do tego CPU. Odnośnie CPU to pomysł ciekawy chociaż losowe Tp mamy właśnie na tym 4-5. Jakieś urozmaicenie w postaci że na mapach można by coś znaleźć żeby coś zyskać byłoby ok. Można by wtedy powiedzieć że jest więcej map bonusowych. CPU brzmi ciekawie ale jeszcze do dopracowania ;)

6. Ghost_User

Ghost_User User

Wiem że trzeba to dopracować. To CPU to portal na 4-5 do użycia na (prawie) każdej mapie.

7. Przenośny portal z 4-5 ;) Powiedz mi jeszcze bo nie widzę nigdzie tego. Do użycia tego CPU używalibyśmy kuponów na skoki/uridium czy darmowe użycie ale np. z ograniczoną ilość jak w maskujących?

8. Ghost_User

Ghost_User User

Początkowo myślałem o takim działaniu jak "zwykłe" CPU Skokowe, ale teraz myślę o kuponach. Ciągle trzeba to dopracować.

EDIT : Przeniosłem (trochę) bardziej dopracowany pomysł tutaj.

Nazwa : Niestabilne CPU Skokowe JP-U CPU
    Zdobycie : Sklep - 10.000 U. ; Aukcja godzinna
    Działanie : "Zasięg" Niestabilnego CPU Skokowego jest taki sam jak CPU skokowego 2 (czyli nie można skakać z map 5-x). Po użyciu teleportuje nas na losową mapę, nawet na ??? i we wrota GG. We wrotach alieny nie wylatują, więc musimy zginąć w promieniowaniu. Możemy też trafić na jedną z 5 map, na których nie ma nic (alienów, surowców itd.), więc musimy tam użyć CPU skokowego (2) lub zginąć w promieniowaniu. Przy skoku zabiera 1 kupon na skok. Schładzanie : 10 min.
    ?
    ?-?
    ?-?-?
    ??-?
    ??-??
    Opis : Niestabilne CPU Skokowe jest uszkodzone i może wyrzucić statek gracza niemal wszędzie. Można go użyć wszędzie, poza mapami piratów i wrotami galaktycznymi.
    Wygląd : Szare CPU Skokowy 2, z jakby wgnieceniami.

9. wloczykij

wloczykij User

Skoro powstał laser rozproszeniowy czwartej generacji ( Prometeusz ) , to powinna powstać tarcza fuzyjna czwartej generacji dająca 10k osłon bez możliwości ulepszenia , żeby bilans gry nie został naruszony ... to tylko moja propozycja.

Poleć tę stronę