Pomysł na nową broń, generator bądź dodatek

Temat na forum 'Zbiór aktualizacji i pomysłów' rozpoczęty przez użytkownika SMOD_Mayday, 13 grudnia 2013.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
 1. U mnie to rzadkość tak jak wchodzenie na mapę ostatnio :/
   
  LynkDynamit lubi to.
 2. od takich zabaw jest portal na 4-5 :)
   
 3. Może akurat ta osoba o tym nie wiedziała? ;) Mówimy oczywiście o portalu na środku którego nie widać i trzeba nacisnąć J? Ciekawe ale jakoś większego celu chyba nie ma :D
   
 4. Ghost_User

  Ghost_User User

  Wiedziałem i sam korzystałem. Twój argument jest inwalidą.
   
 5. Mój argument odnosi się do portalu na 4-5 a nie do tego CPU. Odnośnie CPU to pomysł ciekawy chociaż losowe Tp mamy właśnie na tym 4-5. Jakieś urozmaicenie w postaci że na mapach można by coś znaleźć żeby coś zyskać byłoby ok. Można by wtedy powiedzieć że jest więcej map bonusowych. CPU brzmi ciekawie ale jeszcze do dopracowania ;)
   
 6. Ghost_User

  Ghost_User User

  Wiem że trzeba to dopracować. To CPU to portal na 4-5 do użycia na (prawie) każdej mapie.
   
 7. Przenośny portal z 4-5 ;) Powiedz mi jeszcze bo nie widzę nigdzie tego. Do użycia tego CPU używalibyśmy kuponów na skoki/uridium czy darmowe użycie ale np. z ograniczoną ilość jak w maskujących?
   
 8. Ghost_User

  Ghost_User User

  Początkowo myślałem o takim działaniu jak "zwykłe" CPU Skokowe, ale teraz myślę o kuponach. Ciągle trzeba to dopracować.

  EDIT : Przeniosłem (trochę) bardziej dopracowany pomysł tutaj.

  Nazwa : Niestabilne CPU Skokowe JP-U CPU
  Zdobycie : Sklep - 10.000 U. ; Aukcja godzinna
  Działanie : "Zasięg" Niestabilnego CPU Skokowego jest taki sam jak CPU skokowego 2 (czyli nie można skakać z map 5-x). Po użyciu teleportuje nas na losową mapę, nawet na ??? i we wrota GG. We wrotach alieny nie wylatują, więc musimy zginąć w promieniowaniu. Możemy też trafić na jedną z 5 map, na których nie ma nic (alienów, surowców itd.), więc musimy tam użyć CPU skokowego (2) lub zginąć w promieniowaniu. Przy skoku zabiera 1 kupon na skok. Schładzanie : 10 min.
  ?
  [​IMG]
  ?-?
  [​IMG]
  ?-?-?
  [​IMG]
  ??-?
  [​IMG]
  ??-??
  [​IMG]
  Opis : Niestabilne CPU Skokowe jest uszkodzone i może wyrzucić statek gracza niemal wszędzie. Można go użyć wszędzie, poza mapami piratów i wrotami galaktycznymi.
  Wygląd : Szare CPU Skokowy 2, z jakby wgnieceniami.
   
 9. wloczykij

  wloczykij User

  Skoro powstał laser rozproszeniowy czwartej generacji ( Prometeusz ) , to powinna powstać tarcza fuzyjna czwartej generacji dająca 10k osłon bez możliwości ulepszenia , żeby bilans gry nie został naruszony ... to tylko moja propozycja.
   

Poleć tę stronę