Pomysł na nową broń, generator bądź dodatek

Temat na forum 'Zbiór aktualizacji i pomysłów' rozpoczęty przez użytkownika SMOD_Mayday, 13 grudnia 2013.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. tomek.sad.

    tomek.sad. User

    To ja dam 1 oferte
    Amunicja DA-300
    Świetna wiadomość! Nasi naukowcy opracowali specjalną amunicję która dziesiątkuje obcych niestety w walce z graczami jest bezuzyteczna.
    Dmg w alieny x1,5
    Dmg w graczy x0,5
    Cena: 50kr/szt, 500,000kr/10000szt
    Grafika:Zwykłe ammo x1
     
    Ostatnie edytowanie: 28 grudnia 2014
  2. Czempion

    Czempion User

    Za prosto by było, jak nie płaci się za urki, trzeba się męczyć z LCB ;)
     
  3. tomek.sad.

    tomek.sad. User

    czy ja wem 1mln kredek za 40k ammo ale chyba zwieksze do 50kr
     
  4. Czempion

    Czempion User

    Z doświadczenia wiem, że 40k ammo dość szybko się zużywa, na szczęście jest szybki zakup
     
  5. Sauron

    Sauron User

    Napewno by to nie przeszło
     
  6. tomek.sad.

    tomek.sad. User

    zmodyfikowalem
     
  7. tomek.sad.

    tomek.sad. User

    Bawiac sie wizami wpadlismy na pomysl sttworzenia moduł mgielny ktory zmienia cie w losowego potwora/statek trwa on 30min kosztuje 5000 ur jednorazowe albo 50tys uri 10-razowe dostepne podczas mhh:)
     
  8. Czempion

    Czempion User

    W sensie zmienia tylko wygląd? Jak tak to może być.
    Nie wyobrażam sobie, żeby gracz mógł przemienić się w alienka, otrzymując także jego staty, gdyby zmienił się w Kucurbium, nikt nie miałby szans - nawet gdyby gracz zadawał te rekordowe 300k, to zabiłby stwora po przynajmniej 50 strzale, a ten już by zadał 2,5 kk szkód, raczej tego nikt by nie przeżył.
     
  9. kris0211.

    kris0211. User

    Chyba chodzi mu o taki moduł jak rakiety WIZ (zmiana tylko wyglądu)
     
  10. Raczej tak, bo WIZem można tylko w kogoś strzelić, a i mnie często nabierała chęć przemienienia się. A wtedy co, robić temat w pomysłach o tytule '' Zróbcie czat dla szukających osób które strzelają WIZami!'' ? To wtedy pokój czatu by się mógł nazywać WIZ :p
     
  11. Czempion

    Czempion User

    WIZ ma za krótkie działanie jak dla mnie. Musi mnie ktoś przemienić i w międzyczasie chciałbym polecieć na daną mapkę, na co przeważnie czasu nie starcza.

    PS: Przemienił ktoś aliena w kubikona? Jak tak, to chciałbym zapytać jak kubik strzela :D
     
  12. w kubika nie ma szans zmienic ale w mordona tak-zasada ta sama albo nie bedzie widac strzału albo bedziesz strzelac swoim kolorem laserków co normalnie strzelasz
     
  13. kris0211.

    kris0211. User

    Kubika chyba nie ma na liście :(
    Goliath (zwykły)
    Goliath (Crimson)
    Goliath (Amber )
    Vengeance
    Phoenix
    Yamato
    Defcom
    Liberator
    Piranha
    Nostromo
    Leonov
    Bigboy
    Bigboy z logo Bigpoint
    Lordakia
    Lordakium
    Sibelonit
    Kristallin
    Kristallon
    Saimon
    Mordon
    SaNeJiEwZ
    Boss Kucurbium
    Protegit
    Indyk :p
    Bałwanek :D
     
  14. a nie wiesz moze skad wziasc tego czerwonego bigboya z tym dresem bo gram w ta gre 4 lata i nadal nie wiem jak go zdobyc.daje on cos?
     
  15. kris0211.

    kris0211. User

    Bigboya z czerwoym dresem nie da się kupić, więc nie daje on nic :) Tylko wygląd i tylko z WIZ
     
  16. ja raz widzialem bigboya flaxa i on chyba nie byl "przebrany"bo byl tym czerwonym bigboyem dluzszy czas wiec skads to musial wziasc ale mozliwe ze akurat trafilem na moment kiedy go ktos trafil i odlecialem zara po jego przemianie
     
  17. Czempion

    Czempion User

    Mogę się mylić, ale ten design chyba był dostępny dawno dawno temu, jeszcze jakoś w 2008. Tak kolega mi mówił, który zaczął trochę wcześniej ode mnie.
     
  18. kris0211.

    kris0211. User

    Ten dresik był do 2009 a potem go skasowano. Był jeszcze zielony, ale chyba tylko dla admina.

    No właśnie... a jakby je dodać?


    Nazwa: Redpoint (czerwony dresik do bigboya - połączenie słów Red i Bigpoint)
    Efekt: 5% obrażeń
    Cena: 200.000 kredytów
    Występowanie: Zawsze
    Opis: Myśleliście, że ten design został wycofany? Myliliście się, zaprzestano jego dystrybucji, zaś teraz wznowiono ją: musieliśmy po prostu go ulepszyć!
    Grafika:

    [​IMG]

    Nazwa: Greenboy (zielony profi-dres)
    Efekt: 15% HP
    Umiejętność: Absorpcja (czas trwania: 15 sekund, czas schładzania: 15 minut - jeśli bigboy jest atakowany, leczy samego siebie o 5% otrzymanych obrażeń oraz sojuszników w pobliżu o 1% obrażeń)
    Cena: brak
    Występowanie:
    Tylko czerwone skrzynki
    Opis:
    Witajcie kosmiczni piloci! Oto najnowsze cacko, które każdy pilot bigboya musi posiadać! Dzięki wzmocnionemu podszyciu o 15% nawet najwięksi zawadiacy poczują się rozczarowani. Natomiast dzięki umiejętności "Absorpcja" zostaniesz uleczony o 5% otrzmanych obrażeń, a dodatkowo uleczysz graczy w pobliżu o 1% tych szkód! Nie zwlekaj i wyrusz na poszukiwania!
    Grafika:
    [​IMG]
    (dodatkowo BigBoy ma stary kształt oraz posiada białą poświatę)

    EDIT: "Absorpcja" nie powoduje już nieśmertelności.
     
    Ostatnie edytowanie: 10 stycznia 2015
  19. Nazwa : Cpu demaskujące
    Te Cpu na krótką chwile zwiększa zasięg naszego radaru(mini mapy) ( 55% , 27,5 % w przypadku mam 4-4,4-5, oraz sektory 5-x) efektem ubocznym jest to że również odkrywa twoją pozycję, jeśli jesteś zamaskowany istnieje szansa ze zostaniesz zdemaskowany
    Cen 45 k urki występowanie na aukcji godzinnej
    użycia 5 na każde użycie zużywa 200 Xenomitu ;)
     
  20. NocnaFuria

    NocnaFuria User

    TAK / NIE