Pomysł na nową broń, generator bądź dodatek

Temat na forum 'Zbiór aktualizacji i pomysłów' rozpoczęty przez użytkownika SMOD_Mayday, 13 grudnia 2013.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. Czempion

    Czempion User

    O ile na pierwszy nikt się nie skusi, to drugi wręcz jest za mocny :p

    5% obrażeń dla BigBoya to nic, gdyż mało kto, wgl BigBoya kupuje.
    Ta umiejętność absorpcja, sprawi, że wrogowie będą przed nim raczej uciekać. 20 sekund, trochę za dużo, gdy w pełni napakowany BB z tym dresem rozwali gracza w 5 sekund (może krócej).

    PS: Ten czerwony to nawet reklamuje BP, nie wiem czemu go usunęli :D
     
  2. kris0211.

    kris0211. User

    Zmieniony zielony - tylko w czerwonych skrzynkach, umka do 15 sekund i zmniejszone leczenie
     
  3. Czempion

    Czempion User

    Nie dałbym nawet 5 sekund :p 5 sekund wystarczy na zniszczenie osłony przez mocniejszych graczy. Poza tym taka osłona nieźle chroniłaby słabszych w ucieczce, czemu jestem przeciwny. Jeszcze wspomnę o atakach na bazę, podleci kilka takich BB a stacja bojowa padnie i żaden gracz nie zginie :D
     
  4. TUROK

    TUROK User

    Ja bym proponował zwiększyć HP stacji 10-krotnie a moduły 5 krotnie tak samo z osłoną. Ponieważ te bazy co są to nawet po ulepszeniu są za słabe, padają na 10 hitów fula.
     
  5. Czempion

    Czempion User

    Jest to jakiś pomysł, ale wystarczy 3x HP i SHD, bo jednak baza musi być zniszczalna, gracze też muszą brać się za obronę.
     
  6. piwoland12

    piwoland12 User

    Ja mam jeden prosty pomysł opcje której nikt nie poruszał mianowicie ładownia statku. Oczywiście jest to nowy ekstras dający 50 % większą ładownie na 10 godz gry. Monza by było wysyłać więcej surowców na statek , lub nazbierać więcej palladium co by było bardziej opcjonalne niż surowce.
     
  7. ASM-Y1 - Dodatki:
    Jest to chip który pomaga uciec z niechcianej walki, działa tylko gdy statek posiada max: 60% hitpoints a gdy gracz na którym działa do czasu gdy strzeli do wybranego celu (Wróg,alien)itp wtedy ochrona znika przez co dalej otrzymujemy obrażenia działa także do następnej teleportacji. Koszt 6,500 Uridium. 15 Użyć
     
  8. NocnaFuria

    NocnaFuria User

    NIE NIE NIE NIE NIE
     
  9. No tak bo jesteś jednym z tych "Turków" bo ja raczej nie latam z golcem UHE (Ultra havoc elite).
     
  10. .PAWEŁ10.

    .PAWEŁ10. User

    ja również na NIE:p PvP straciłoby sens. Jak bym bił flaxy?
     
    NocnaFuria lubi to.
  11. NocnaFuria

    NocnaFuria User

    [​IMG]

    wyobraź sobie, że nie jestem i też nie latam golcem UHE ;)
     
  12. Skur3Byk1

    Skur3Byk1 User

    pomysl z dezajnem do leonka i do vegi jest dobry
     
  13. NIE
     
    NocnaFuria lubi to.
  14. NocnaFuria

    NocnaFuria User

    Banshee

    Design ten zmieni wygląd twojego goliatha na groźniejszy! Każdy doświadczony pilot zechce go mieć!
    Dzięki niemu za pomocą umiejętności "Destrukcja poszycia" unicestwisz cel, jeżeli jego hp spadnie poniżej 20%*.
    Ponadto design umożliwia zadawanie o 5% większych obrażeń.


    [​IMG] [​IMG]
    zwykły design / / / / z aktywowaną umką

    *ja tak strzeliłem, ale chodzi tu o wartość przy której alien sobie ucieka od nas :D

    Umiejętność działa 1 min od włączenia, nie może być anulowana, może być wyłączona przez emp jak i JAMX, czas ładowania to: 20 min.
    Umiejętność może być "stawiana" zarówno na graczach jak i alienach.


    Wiem, że mało ambitne arty, ale o tej godzinie nie chce mi się nic innego robić xD
     
  15. Czempion

    Czempion User

    Design ok, jednak na graczy miałby nijakie zastosowanie, ale na mocniejsze alieny, może. Takie zabezpieczenie, by nikt nam uciekającego aliena nie ukradł :D
    Alien ucieka chyba po 10%.
     
  16. NocnaFuria

    NocnaFuria User

    Obiczyliśmy z zespołem, że po 20-25%, ale tylko Bóg wie kiedy on ucieka xD

    PS. Na graczy miałby również kluczowe zastosowanie :) A nieraz to ktoś na żylecie uciekał na krabie ... :rolleyes:
     
  17. Czempion

    Czempion User

    Krabem na PvP raczej nie ucieknie :)
     
  18. NocnaFuria

    NocnaFuria User

    Raczej nie, ale z boją to jeszcze troche poleci jak ma na 2 konfach po milion osłony :D
     
  19. zombcioxd

    zombcioxd User

    mam pomysła: dajcie fajerwerki na stałe do sklepu i to, że jak wypuścisz zwykłe fajerwerki to na 1s zamraża alienów, premium na 3s, a extra na 5s
     
  20. zombcioxd

    zombcioxd User

    ja wydrapiam 5 razy pod rząd osłonę więc wiesz...