Pomysł na nową broń, generator bądź dodatek

Temat na forum 'Zbiór aktualizacji i pomysłów' rozpoczęty przez użytkownika SMOD_Mayday, 13 grudnia 2013.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. Twój pierwszy ''genialny pomysł'' :). Naprawdę ''bomba''. Przyda się coś takiego, bo jak ktoś na kilka hal to nie musi przerzucać wypo z jednej obecnej hali do drugiej co chcę. Zaoszczędzi się w taki sposób czas i nerwy :D
     
  2. Pomysł naprawdę fajny, ale jak by wszedł to pewnie nawet za uri tego nie dałoby się dostać tylko dział płatności i jechane. A po za tym bp sobie myśli: utrudnimi im zycie i niech zbierają na doposażenia kolejnych statków, wypo = kaska :)
     
    ~~Angello~~~ lubi to.
  3. Wiadomo że każdemu się przyda, bo jak ktoś ma full lf4 havo herk to musi się z 5min męczyć żeby przenieść wypo np z puska na karetkę bo akurat potrzebuje. A cpu dzialaloby tak jak Rakietowe gdzie klikasz uzyj i masz zapisane co ma przenosić/użyć
     
  4. Nugattu_08

    Nugattu_08 User

    Zaloze sie, ze jakbymieli wprowadzic owe CPU, to za PLN ;) Widac po Yamato i Defcomie :) "Twoja opinia jest dla nas wazna" taaa... terefere...

    Ale jestem ZA tym, aby CPU takie bylo :)
     
  5. zombcioxd

    zombcioxd User

    Paliwo do PET-a za 5.000 kredytów zamiast 0,25 uri.
    I slot-CPU 5 na 15 slotów, bo na golcu mi nie starcza:)
     
  6. Nugattu_08

    Nugattu_08 User

    Od razu wprowadzmy wszystko za kredyty ;) Zal ci 2 500 uri na 10 tys paliwa bez premki i rabatowki?
     
  7. zombcioxd

    zombcioxd User

    Stary, ja nie marnuję hajsu, tylko zbieram je z mobków, ale ciągle musi być jakiś gość co wali 30k na strzał i się nie da
     
  8. Nugattu_08

    Nugattu_08 User

    A kto powiedzial ze ja marnuje? ;) 30k na strzal to nie jest trudno, zalezy z jakiego ammo. ALe nie robiac OT. jestem na nie.
     
  9. zombcioxd

    zombcioxd User

    Mi chodzi o to, że nie wykorzystuję PLN do kupowania urki, a waląc 1,7k na strzał dużo urki nie zarobisz
     
  10. Nugattu_08

    Nugattu_08 User

    Doskonale wiem, ze chodzilo ci o realne pieniadze ;) ja tez nie kupuje. A skoro tak malo bijesz to trzeba sie wziac w garsc i zaczac zbierac kredyty na lf-3 czy inne rzeczy ;)
     
  11. zombcioxd

    zombcioxd User

    Tak, na pewno zarabiając 3mln na dzień zarobię miliard na lf-3 w tydzień. A poza tym zbieram na cytka:). Wiem, że jest wolny, ale po przeprowadzeniu eksperymentu goliath-vega, wiem, że liczy się hp, a nie prędkość:p
     
  12. Nugattu_08

    Nugattu_08 User

    Zalezy na jakim serwie, na PL2 LF-3 chodzi po 30-40 milionow :p Cytka dla slabszych (bez urazy, sam jestem slabiakiem :D ) jest dobra do przesylania surkow (9k ladnowni) :D
     
  13. Czempion

    Czempion User

    Według mnie, jak już będziesz miał te 300k uri lub 2 miliardy kredek, nie warto je wydawać na citadela jak nie masz full speeda, full LF3, full B02, lepiej chyba byłoby wydać może na jakiś profi design czy nawet klucze, oczywiście wtedy, gdy jest zniżka w sklepie.

    (zaznaczam i podkreślam, że to tylko moja opinia :D)
     
  14. Nugattu_08

    Nugattu_08 User

    O panie, profi-designy wyjmie ze skrzyni (tak jak ja ostatnio Venoma :D ) , a klucze mu sie przydadza na apisa/zeusa :p
     
  15. Czempion

    Czempion User

    Ostatnio słysze, że każdy przynajmniej raz w grze miał profi ze skrzynki, a ja jeszcze ani raza :p
     
  16. Nugattu_08

    Nugattu_08 User

    Uwierz mi, ze to moj pierwszy wyciagniety profi-design ze skrzynki :D
     
  17. A gdzie go trafiles? Bo ja jak narazie profi-dresy trafiam na bazowkach, Dimini na 1-8 a Solace na 3-8
     
  18. Nugattu_08

    Nugattu_08 User

    4-2 :p
     
  19. kris0211.

    kris0211. User

    Nazwa: Formacja żuka
    Efekty: Zwiększa pojemność ładowni o 250 jednostek. Zmniejsza prędkość o 5%. Zwiększa penetrację tarczy w walce PvE o 10%. Zmniejsza zadawane i otrzymane obrażenia o 15%
    Cena: 100.000 uridium
    Występowanie: Zawsze
    Opis: Ustawia Twoje drony wraz z jednostką kontrolną w formację żuka.

    Zwiększa pojemność ładowni o 250 jednostek. Ponadto penetracja tarczy w walce z obcymi zwiększa się o 10% oraz prędkość zostaje zmniejszona o 5%. Jednocześnie formacja zmniejsza otrzymane oraz zadawane obrażenia o 15%.

    Jeśli posiadasz 6 lub więcej dronów, możesz po zakupie wybrać tę formację w każdej chwili.
    Grafika:
    [​IMG]
    (grafika na szybko)
    Ode mnie: Bonus +250 ładowni jest stały - nieważne czy ma się powiększenie ładowni, czy nie.
    Przy okazji - wg mnie najlepsze jest połączenie z Citadelem :)
     
    Ostatnie edytowanie: 7 września 2015
    zombcioxd lubi to.
  20. Nugattu_08

    Nugattu_08 User

    Nie jestem za takimi pomyslami, bo w 90% sa glupie. Natomiast Twoj jest bardzo sensowny i przemyslany. Jestem za :p