Pomysł na nową misję.

Temat na forum 'Zbiór aktualizacji i pomysłów' rozpoczęty przez użytkownika SMOD_Mayday, 13 grudnia 2013.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. ΔΨΩΨΔ

    ΔΨΩΨΔ User

    Nazwa: Maraton
    Wstęp: Mamy dla Ciebię wyzwanie. Zrób maraton po kosmosie... Uda ci się?
    Wymagania: 16 lvl
    Cele misji:
    (Po kolei)
    Znicz Streuner (na 1-1)
    Zniszcz Lordakia (na 2-2)
    Zniszcz Devolarium (na 3-3)
    Zniszcz Sibelon (na 1-4)
    Zniszcz Boss Sibelonit (na 2-5)
    Zniszcz Protegit (Na 3-6)
    Zniszcz Kristallin (Na 1-7)
    Zniszcz StreuneR (na 2-8)
    Zniszcz Anihilator (na 5-3)
    Zniszcz Barracuda (na 5-2)

    Zniszcz Uber Sibelon (na 4-5)
    (!) Nie możesz używać CPU do skoków
    Wynagrodzenie:
    PD: 2048000
    Poważanie: 4096
    Kredyty: 4096000
    Uridium: 16384

    x4 (16384)
    x3 (32768)
    x2 (65536)
    x1 (131072)
    PLT-3030 (8192)
    PLT-2021 (16384)
    PLT-2026 (32768)
    R-310 (65536)
    ECO-10 (64000)
    EMP (512)

    2.4. Kolory

    Zabronione jest używanie koloru czerwonego (drugi pionowy pasek w palecie kolorów) i jego odcieni (posty, podpisy), ponieważ jest on zarezerwowany dla ekipy.

    Kara:
    Ostrzeżenie lub 11 pkt


    Post został edytowany.
    Pozdrawiam,
    MOD_SZYBKACOBRA
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 15 stycznia 2016
    FindnAme lubi to.
  2. A tak dla odświeżenia tematu :D
    Nazwa: Palladiua
    Wstęp: -
    Wymagania: 17 lvl
    Cele misji: Zbierz 50.000 jednostek Palladium.
    Wynagrodzenie:
    PD: 5.000.000
    Poważanie: 5.000
    Kredyty: 5.000.000
    Uridium:5.000
    Wynagrodzenie dodatkowe: 500 energii
     
  3. kris0211.

    kris0211. User

    Ciekawe... misja, w której zbierasz energię (no co, jedyne co można z palką zrobić to wymienić ją na energię) i dostajesz w nagrodę energię. Ale mi pasuje.
     
  4. Mi też się podoba!
     
    FindnAme lubi to.
  5. Mi też się podoba!!! :D :D
     
  6. Nie potrafię napisać nagród itp, ale brakuje mi celu w tej grze, właśnie misji. Chciałbym misje, np 4tys dk, albo 2 tys sibelonow, nawet żeby nagrody za te misje nie były jakieś super, po prostu, aby był cel
     
  7. ΔΨΩΨΔ

    ΔΨΩΨΔ User

    Więcej tu odpowiedzi na Twoją propozycje, niż na moją :p
     
  8. Zajeeefajne to by byla misja :) Polecam :)
     
  9. gigamen

    gigamen User

    To może misja na... banitów?

    Nazwa: Stop zdrajcom!
    Wstęp: Niektórzy z naszych pilotów stracili wszelki honor, niszcząc statki swojej firmy! Powstrzymaj ich, a zyskasz uznanie wśród innych a przy okazji trochę nagród. Poznasz ich łatwo, ich ranga to czerwony celownik.
    Wymagania: 10 lvl wzwyż
    Cele misji: Zniszcz 3 banitów ze swojej firmy (jako obrazek proponuję dać wygląd znaczka rangi banita)
    Wynagrodzenie:
    PD: 5.000
    Poważanie: 7.000
    Kredyty: 35.000
    Uridium: 2.000
    Wynagrodzenie dodatkowe:

    Tytuł: <Pogromca zdrajców>
    10.000 MCB-25
    2 Precyzje rakiet
    5.000 MCB-50
    15 Energii do GG
     
    Ostatnie edytowanie: 7 lipca 2016
  10. Oj oj oj oj oj, wez sobie ta misje wsadz, wiesz czemu? Jesli ktoś ma różowy celownik zamiast rangi, nie znaczy to, że bił swoich graczy. Mógł podkradać skrzynki, na przykład z Hitaca, albo jest nowy i podkradał skrzynki cargo swoim, bo nie wiedział o tym, że nie można tak robić. Misja pusta i bezdenna jak jej autor, który nie myśli.
     
  11. Mi się tam zdrajca kojarzy z graczem, który należy do klanu mieszanego. Może misja powinna być bardziej skierowana właśnie w tym kierunku
     
  12. No właśnie Eice w AUTO albo VRU w Zuo?
     
  13. gigamen

    gigamen User

    Zmniejszyłem liczbę aby nie było aż takiego bezlitosnego tępienia tych rzeczywiście nierzadko nowych graczy(rzeczywiście banita nie zawsze zabija swoich i nie zawsze robi z czystej złośliwości)
     
    Ostatnie edytowanie: 8 lipca 2016
  14. Więc w następnym pomyśle na misje lepiej pomyśl :D. Gram dłużej od Ciebie i mam większe doświadczenie zarówno związane z grą jak i z takimi sprawami ;)
     
    Ostatnie edytowanie: 7 lipca 2016
  15. Rollem

    Rollem User

    Nazwa: Tester
    Wstęp: Wszystkie statki w naszej flocie od dawna są modernizowane, ale oszczędzaliśmy przy produkcji na pilotach i nie przetestowaliśmy ich. Pomożesz nam?
    Wymagania: 8
    Cele misji:
    Przeleć 1000 JA każdym statkiem.
    Wynagrodzenie:
    PD: 10 000
    Poważanie: 500
    Kredyty: 12 800
    Uridium: 64
    Wynagrodzenie dodatkowe:

    Goliath G-Surgeon (design)
    Vengeance Pusat (design)
    BigBoy Solemn (design)


    Ogólnie misja raczej dla osób, które mają trochę wolnego czasu, i trochę już na grę wydali - bo jednak aby zdobyć wszystkie statki trzeba trochę urki wydać, więc te designy mogą wynagrodzić graczy, którzy spędzają w grze więcej czasu lub robią częściej przelewy.
     
  16. Ghost_User

    Ghost_User User

    Ciekawy pomysł, ale designy to teraz statki, więc jest to misja niemożliwa (no, może po dziwna )(2 x design który już masz?). Mam nadzieję, że mnie zrozumiecie.

    TAK, ale po zmianach :
    - Banit musi tu być kimś, kto bez bez powodu zabijał swoich / kradł alieny słabszym. Tak jak napisał _kolonizator_ : trzeba zastosować inny symbol np... pęknięta ranga? napis w stylu "bił swoich, czas na zemstę" ?
    - Jeśli zabijesz banita ze swojej firmy wg. tej logiki stajesz się banitem, więc nie lepiej byłoby powiedzmy "wyrządź 600 000 szkód na banitach ze swojej firmy" (bez konieczności nie niszczenia statków).
    - Co do klanów mieszanych nie mam zdania.

    Nie mam więcej zastrzeżeń.

    Moja misja :

    Nazwa : Bunt
    Opis : Doskonale. Udało ci się powstrzymać firmę Saturn. Od dawna działała nam na nerwy. Coraz lepiej radzimy też sobie z Helisą. Tymczasem mamy informację, że Streunerzy w Pasie Kuipera planują nas zaatakować... Wiesz, co trzeba zrobić.
    Wymagania :
    - poziom 22
    - ukończona misja "Wpływowa osoba z góry"
    Cele misji :
    - Ukończ wrota galaktyczne Kuiper
    - zniszcz 100 Sibelon
    - zniszcz 25 UberSibelon
    - zniszcz 500 StreuneR
    - zbierz 100 skrzynek bonusowych
    (!) na wrogich mapach x-8
    Nagroda :
    PD - 105 000 000
    Poważanie - 10 000
    Kredyty - 1 000 000
    Uridium - 50 000
    Losowy design do P.E.T.a (Arctic P.E.T., Red P.E.T. lub Green P.E.T.)
    losowy ulepszony Laser LF-4 (Hyperplasmoid, Magmadrill lub Paritydrill) - 1
    Booster Schładzania (poziom 2.) - 1
    Zielone klucze do skrzyń - 50

    Żeby uniknąć zbyt wielu postów w stylu "za duża nagroda" : takie wynagrodzenie podstawowe jest za aktualnie ostatnią misję - Wpływowa osoba z góry.
     
    Ostatnie edytowanie: 6 marca 2017
  17. Sądzę że na 22 poziomie Apisa już się posiada a czasem nawet drugiego złożonego więc wydaje mi się zbędny jako nagroda :)
     
  18. Ghost_User

    Ghost_User User

    Post edytowany.
     
  19. Thoudii

    Thoudii User

    Fajnie by było gdyby powstała takia misyjka tylko, żeby straunery bić tylko na x2