Pomysł na nowego aliena.

Temat na forum 'Zbiór aktualizacji i pomysłów' rozpoczęty przez użytkownika SMOD_Mayday, 13 grudnia 2013.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. misiek2709

    misiek2709 User

    Mi sie ten pomysl nie podoba bo skoro stoi nieruchomo na srodku mapy i ma zasieg jak DK to wystarczy ze ktos stanie sobie tak zeby niemoglo go trafic i zabija bez problemu :/
     
  2. gigamen

    gigamen User

    wiem, że to szalony pomysł, ale:
    nazwa:VErON
    HP:10 000 000
    SH: 800 000(pochłania 99,9% szkód)
    nanoposzycie: 300 000
    obrażenia: 54k na hita
    prędkość: 50
    zasięg:3x lepszy niż u dk
    nagroda dla każdego gracza taka sama)
    Poważanie: 1000
    PD: 50 000
    kredki: 1 000 000
    urka: 10 000
    surowce:
    500 promerium, 250 seprom
    występowanie: 4-4 podczas Eventu o nazwie: VErON's attack(jeden na raz, po zniszczeniu nowy)
    agresywny:tak
    boss:nie
    uber:nie
    opis(dla eventu): UWAGA!!! niebezpieczny alien wykryty w sektorze PvP. nie mamy o nim żadnych danych, a zatem zniszczcie go i dajcie nam jego wrak!(resztę niech wymyśli BP)
    opis(dla aliena): alien generuje wokół siebie pole, które sprawia, że nie można w nim atakować innych firm ani swojej firmy (zasięg tego pola 4x lepsze niż zasięg dk), żeby wszyscy mogli poubijać. w dodatku, w tym polu wszystkie niewidki są wyłączane a po zniszczeniu aliena lub opuszczenie pola przywracane. alien co 4 min. strzela w jednego losowo wybranego wroga rakietą PLD-8, a co 3 min. we wszystkie atakujące go cele 3 rakietami R-310 jedna po drugiej(rakiety zawsze trafiają) alien strzela do wszystkich otaczających go celi. W dodatku, co jakiś czas (30min. pojawia się obok niego emk (Emperor Kristallin) z którego alien czerpie stabilkę i niezniszczalność. dopiero po ubiciu emk można atakować aliena. podczas niszczenia emk alien naprawia 5%( na naposzycie 2%) zadanych mu szkód i odnawia osłonę
    wygląd: jak vagrant, tylko czerwony i 25x większy i lata tyłem.

    nie spodziewam się, że pomysł się spodoba, ale pofantazjować zawsze można
     
    Ostatnie edytowanie: 4 marca 2014
  3. Ro_Ga_Cz

    Ro_Ga_Cz User

    Pomys całkiem fajny, tylko widzę cztery problemy:
    1. Po zniszczeniu tego aliena odbywałaby się rzeźnia w wykonaniu najliczniejszej firmy (nie byłoby to aż takie złe :) )
    2. Pochłanianie 20% szkód oznaczałoby, że bez problemu bym wziął takiego aliena na klate (ćma + aegis + komplet lf4 i nie ma co zbierać). Trzeba to trochę podwyższyć.
    3. Nagroda, zostanie zapewne wyedy podzielona pomiędzy wielu graczy. Może nawet 5-6 razy więcej niż na kubiku. Mogłoby się nie opłacać ryzyko zniszczenia + wyższe obrażenia od aliena, tym bardziej, że znaleźć pustego kubika ostatnio coraz prościej. Myśle, że nagroda może wynieść za niego 12 tyś. Uri... No i surki... Lepiej, żeby było to rozwiązane tak jak na tdm.
    4. Ta strefa jak już alien ma być na 4-4 nie powinna istnieć, bo ofiara będzie tam uciekać, a to niefajnie na pvp.
    Ale poza tym, świetny pomysł. Możesz jeszcze pokombinować nad tymi bonusowymi atakami, bo troche słabe.
     
  4. gigamen

    gigamen User

    a że niby przy hitac-u tego nie ma ?:p
    przerobię
    myślę, że teraz się spodoba
     
    Ostatnie edytowanie: 3 marca 2014
  5. Ro_Ga_Cz

    Ro_Ga_Cz User

    No teraz lepiej, choć trochę przesadziłeś, ale dobra, co tam. Nie wiem tylko po co nanoposzycie jak można zwyczajnie hp zwiększyć, ale ok jest.
     
  6. gigamen

    gigamen User

    chodzi o to, że osłona nie ochrania nanoposzycia, więc trochę pójdzie gładko, a potem się trochę pokomplikuje. i żeby nie było:

    Kryśko Schemat w moim wykonaniu:
    mk=?, bmk=dk, umk=bdk, emk=udk, ?mk=edk

    ale poważnie bmk jest odpowiednikiem dk po wzglęm hp i dmg (tylko osłony ma trochę mniej)



    kilka pomysło ze starego forum:
    Heh, to będę pierwszy. [​IMG]-=[Hunter]=-
    Witajcie Kosmiczni Piloci! Niestety, po raz kolejny Nasza Firma jest zagrożona. Pamiętacie Piratów? Kiedy atakowali po raz pierwszy, część z nich odłączyła się od nich i powędrowała na nieznane nam krańce Galaktyki. Nazywani są Hunterami. Teraz przybywają silniejsi i groźniejsi niż kiedykolwiek! Pocieszeniem może być fakt, że na razie nie są zbyt silni, gdyż jest ich stosunkowo mało, ale mimo to nie należy ich lekceważyć, gdyż lada chwila mogą doprowadzić do tekigo paraliżu jaki ostatnio spowodował atak Reapersów!
    [​IMG]
    -=[Hunter]=-
    Typowy statek Łowcy to zwinna, silna maszyna. Szczególną grozę budzi zdolność Niewidzialności, która sprawia, że ich boty bojowe mogą być niewidoczne, oraz ich unikatowe osiągnięcia w dziedzinie Osłon.
    Występowanie.: Po 2 na X-3 i X-4, po 4 na X-5 i 4-5.
    1 Gala -------------------------- 2 Gala.
    HP: 240.000 -------------------------- 480.000.
    Osłona: 120 % Osłony pierwszego atakującego na 1, na 2 200 %.
    Szybkość: 240 -------------------------- 360.
    Osłona / Poszycie: 60 % / 40 % -------------------------- 72 % / 28 %.
    Atak: ~ 2.200 -------------------------- ~ 4.400.
    Zdolność Specjalna: Na 1 gali niewidka co 30 sek trwająca 15 sek, na 2 gali co 15 sek trwa 30 sek.
    Nagroda:
    Uridium: 50 -------------------------- 150.
    Kredyty: 128.000 -------------------------- 512.000.
    Poważanie: 25 -------------------------- 50.
    PD: 16.000 -------------------------- 64.000.
    Boss: NIE.
    Uber: NIE.
    Szansa na losowy Booster na lub 2 H: Na 1 Gali 2 %, na 2 Gali 8 %.
    Najprawdopodobniej na jakiś evencik. [​IMG]
    Pomysł z poprzedniego tematu jak coś.

    Nazwa : -=[Elemental]=-
    Występowanie : 1 na całą mapę 4-4 (po zabiciu odrazu pojawia się następny)
    Hp : 1.000.000
    Sh : 750.000
    Obrażenia na strzał : 15.000 - 30.000
    Pd : 768.000
    Poważanie : 5.000
    Kredyty : 2.048.000
    Uridium : 2.560
    Boss : Nie
    Uber : Nie
    Opis : Jeden z naszych myśliwców odkrył nigdy nie spotykanego dotąd aliena

    Nazwa: -=[NightMare]=-
    Występowanie: 4-4 i 4-5
    HP: 128.000
    SH: 64.000
    Obrażenia zadawane na 1 strzał: 1.400-1.650
    PD za ubicie: 15.512
    Poważanie: 152
    Kredyty: 154.000
    Uridium: 15
    Surowce:
    Prometium: 500
    Endurium: 500
    Terbium: 400
    Prometid: 24
    Duranium: 24
    Promerium: 3

    -=inter cubicon =-
    hp 5.000.000
    shd 6.500.000 ( 70% )
    dmg~10000
    przywołuje 6 intec protegit x ilość graczy strzelających do niego
    które biją po 2 k we wszystkich graczy
    nagroda 5k urki
    2500000 pd
    10 mln kr
    występowanie x-5

    Troll Face

    HP: 10.000.000
    SH: 1.000.000
    DMG: 1000-5000 + podkładałaby miny zabierające 25% hp. Gdy bije wiecej niż 1 osoba - dodatkowo by wylatywałyby Trolligit Facegit x30, które by miały niezniszczalność i by brały 500 hp.
    Ponadto gdy bije wiecej niż 3 osób by się pojawiła kreska piekła. Przejeżdżenie jej powoduje, że bije w nas o 30% więcej nie zależnie kto tam na to przejedzie [i ile[.
    Gdy zostanie mu 10% hp to by co 10 sekund zabierał 100k hp.
    Nagroda:
    4800 Uridium
    120.000.000 Kredyty
    24000 Poważanie
    60.000.000 PD

    surowce:
    100 seprom
    1000 promerium
    2000 prometid
    2000 duranium
    tyle ze starego(póki co )
     
  7. Nazwa: Insurgent
    Występowanie: X-1, X-2, 4-5
    HP: 4.000
    SH: /osłona: 0
    Obrażenia zadawane na 1 strzał: 100
    PD za ubicie: 900
    Poważanie: 90
    Kredyty: 900
    Uridium: 3
    Surowce: Prometium/Enderium/Terbium: 5, Prometid/Duranium: 1
    Boss: Tak (utalentowany buntownik, który ulepszył swój sprzęt po zestrzeleniu słabych pilotów, używa Defcoma)
    Uber: Tak (wyjątkowo utalentowany buntownik z dość dobrym wyposażeniem, lata Piranhą)
    Opis: Zbuntowany pilot, który po otrzymaniu podstawowego wyposażenia odłączył się od firmy. Używa zniszczonego i przemalowanego Phoenixa (na błękit). Jest agresywny, a przy odrobinie szczęścia możesz znaleźć MP-1, LF-1, a nawet LF2 ulepszone do stopnia 8.
    Jego prędkość to 360.
     
    Ostatnie edytowanie: 16 marca 2014
  8. gigamen

    gigamen User

    fajny pomysł, ale tylko słabsi gracze mieliby z tego radochę (na 4-5 uberki by się po 3 dniach w plagę zamieniły bo nikt by ich nie nawalał najwyżej dla zabawy) poza tym, ja mam 3 LF-3, a reszta 12 LF-2 także te działka nadawały by się tylko na sprzedaż. Ale zawsze jakiś zysk...
     
  9. Zysk? Nie wiem czy komukolwiek chciało by się wchodzić w wyposażenie i sprzedawać to, na cubiku zarobisz na takie działko w minute.
     
  10. gigamen

    gigamen User

    w sumie tak... ale jak np. P.E.T. wbije Ci wyższy level (teraz działek bronię) i nie masz do niego działek, to wpychasz te co dostałeś...
    nadal uważam pomysł za fajny

    P.S. mam kolejny pomysł na aliena. teraz go doszlifować i na forum
     
  11. Ta pet'a nie wsadzam nic oprócz lf-3 ewentualnie lf-2, to nie zmienia faktu, że alien do kosza.
     
  12. gigamen

    gigamen User

    jakby było 1% szansy na LF-4 to wtedy może...
     
  13. Ujdzie? Czy zbyt dużo?
     

  14. Wtedy to było by polowanie :D już widzę stada czekające tylko na tego aliena. Ten 1% to zdecydowanie za dużo.
     
  15. gigamen

    gigamen User

    z tym LF-2 to może być ja mam full LF-2, ale na 1 lvl a kilka na 6 czy 5 nikomu nie zaszkodzi...
     
  16. Nazwa: Consumer
    HP: 999.999
    SH: 666.666 (66.6%)
    DMG: 11.111k
    PD za ubicie: 66.666
    Poważanie: -100
    Kredyty: 0.5
    Uridium: 0.25
    Surowce
    128x Promerium
    128x Seprom

    Boss: NIE
    Uber: NIE
    Opis
    UWAGA! Obcy statek wkroczył na sektor 4-5
    Prawdopodobnie pochodzi z galaktyki Saturna, w gwiazdozbiorze omega.
    Przewozi ogromne pokłady Sepromu!
    Powodzenia piloci

    Grafika
    [​IMG]
     
    Ostatnie edytowanie: 3 kwietnia 2014
    *-BOGGY-* lubi to.
  17. Czarny_VRU

    Czarny_VRU User

    Jak myślicie czy dodanie alienów z wrót grupowych to dobry pomysł
     
  18. A ja mam pytanie troche poza kontekstem.Czy dla kogoś kto coś wymyślił i jego pomysł wejdzie w życie, to jest jakaś nagroda od BP np. w postaci uridium.
     

  19. Samą nagrodą jest wprowadzenie pomysły, czyli udogodnienie dla Ciebie :) Co do nagród w postaci uri nie słyszałem, ale kto to tam wie :D
     
  20. No to jeśli zaden z graczy nie wie nic na ten temat to kieruje to samo pytanie adminów.