Pomysł na nowy statek.

Temat na forum 'Zbiór aktualizacji i pomysłów' rozpoczęty przez użytkownika SMOD_Mayday, 13 grudnia 2013.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. .PAWEŁ10.

    .PAWEŁ10. User

    tu nie o koszt w sumie chodzi:p:D chodzi o to, że ten statek wyparłby golce, wegi i wszystko inne, a na JP tylko to by latało, no i byłby jeszcze większy DMG:p
     
  2. thomas5252

    thomas5252 User

    Ha i tu cie mam Zapomniałem że nie może tepać się na Mape JP + Na piratach Soj bedzie z nim
     
  3. LaserFire3

    LaserFire3 User

    To ja proponuję zbalansowany transporter dla flaxów, co by mogły zarabiać ze skylab'u.

    A mianowicie:
    Maul, Transporter.
    Cena to całe 5.000.000 kredytów.
    Lasery: 5 (na x-2 i x-3 wystarczy)
    Generatory: 10
    Dodatki: 2
    Prędkość: 300
    210.000 HP
    Ładownia o pojemności: 2.500 (po podwojeniu dodatkiem 5.000 +premka to już 6.000)
    Nagroda za zestrzelenie jak BigBoy.
    Miałby bonusy do osłony (5%) i do surowców (10%).
    Dodatkowo umiejętność: Spalanie
    "Spala 20% surowców w ładowni (minimalnie musisz posiadać ich 200) by odnowić 50% osłony, 30% HP i dodać 10% bonusu do prędkości na 5 sekund. Odnowienie trwa 10 minut."
    Wygląd... coś takiego:
    [​IMG]



    A tutaj ikona umiejętności plus wersja kolorystyczna dla MMO:
    [​IMG]


    Wiadomo, każdy statek bije obrażenia i ten też może być wykorzystany do pvp, ale tylko dla zabawy...
     
  4. Czempion

    Czempion User

    Niby mogłoby przejść, ale cenę bym dał jak BigBoy.
    Od tego był Yamato i Defcom :D
     
  5. Jestem w szoku, że aż tak utalentowane osoby są tu na forum ^^ Każdy pomysł wydaje się po części dobry i myślę, że to tylko kwestia czasu zanim wymyślicie coś wystarczająco dobrego do umieszczenia w grze ;)
    Pozdrawiam DD
     
  6. (Design Dla Nostromo)

    "Tiger"
    Bonus: 7,5% Więcej obrażeń 20 Jednostek szybkości

    Opis: Dzięki najnowszej technologii ten design nie dość że wzbudza strach swoim wyglądem to doda jeszcze wspaniałe bonusy na obrażenia i szybkość a to wszystko za niewielką cenę!
    Koszt: 32.500 Uri
    Wygląd (Jeżeli nie działa Tu jest link l http://scr.hu/4xsq/uzm4w l
    [​IMG]
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 1 lipca 2015
  7. Czempion

    Czempion User

    Tak więc to, co powstanie z Nostromo po tym designie to będzie po prostu wolniejsza vega. W dodatku design droższy. Ja bym co najwyżej postawił ten design w sklepie za 300k kredek, może by był takim najlepszym statkiem za kredki.
    Mimo wszystko wygląd może nie taki groźny, ale fajny. Wygląda jak pszczółka :)
     
  8. Mogło by być "Bee" i te 350k Kredek. ☺
     
  9. thomas5252

    thomas5252 User

    Fajne ;P
     
  10. thomas5252

    thomas5252 User

    Ja tam mam 12 lvl w darkorbit ale Gram 2 lata więc mam pomysły na udoskonalenie gry ;P
     
  11. Czempion

    Czempion User

    Wątpliwe. Chciałbym usłyszeć nazwę choć jednego statku, czy designu, który został wprowadzony dzięki użytkownikom prezentującym swój pomysł w tym dziale :)
     
  12. Czempion jest dość duża szansa, że ktoś czerpie pomysły właśnie stąd :)
     
  13. uiuin

    uiuin User

    Typ: prototypowy myśliwiec bombardujący
    Nazwa: SOB-49 (TechBomPer)
    Cena: 50 000 uri
    Ilość hitpoints (max): 50 000
    Ilość nanoposzycia (max): 150 000
    Ilość laserów: 5
    Ilość generatorów: 5
    Ilość dodatków: 1
    Ilość wyrzutni rakiet: 2
    Prędkość podstawowa: 350 (na mapach firmowych)/ 370 (na mapach PvP i eventowych)/ 390 (na mapach wrogich firm)
    Nagroda za zestrzelenie: 3500 PD + 20 000 nanoposzycia
    Umiejętności:
    Szybka bomba - czas ładowania wyrzutni rakiet skrócony o 50%, rakiet (normalnych) 80%, min o 70% na 15 sek lecz zmniejsza obrażenia zadawane od laserów o 30%. Czas odnowienia 180 sekund.
    Przegrzanie osłon - cała moc statku idzie na osłony przez co statek regeneruje w ogromnym tempie swoje osłony (+50 000 osłon na sekundę) jednak prędkość zostaje zmniejszona o 300 a obrażenia są zmniejszone o 100%. Działa do 10 sekund.
    Czas odnowienia 240 sekund.
    Przegrzanie napędu - cała moc statku idzie na napęd. Statek zyskuje 80% do prędkości poruszania się na 3 sekundy. Lecz obrażenia są zmniejszone o 90% a statek bardzo szybko traci osłony - 20% osłon na sekundę. Działanie może być przerwane przez Impuls łańcuchowy. Czas odnowienia 240 sekund.
    Designy:
    Helpix:

    Kolor statku zmienia się na filetowy.
    Bonusy: +5% HP.
    Cena 50 000 uri lub na godzinnej aukcji.
    Anpry:
    Kolor statku zmienia się na czerwony.
    Bonusy: +5% obrażeń. -1 slot na wyrzutnie rakiet (czyli teraz mamy 1) + 3 sloty do laserów + 1 slot do generatorów
    Zmiana umiejętności "Szybka bomba" na "impuls śmierci" - Impuls śmierci zadaję obrażenia równe 20% z AKTUALNEGO życia przeciwnika (nie mniej niż 10 000) i zamienia 50% z tych obrażeń na nanoposzycie. Czas odnowienia to 180 sekund.
    Cena 70 000 uri lub na godzinnej aukcji.
    Opis: Rezygnujesz z swojej potęgi wyrzutni rakiet a bierzesz się za testowanie laserów.
    Opis: Małą ilość życia rekompensuje możliwość zrobienia z przeciwnika prawdziwej miazgi. Jeśli trzymamy się z tyłu możemy zadać ogromne obrażenia z DWÓCH wrzutni rakiet dzięki umiejętności "Szybka bomba". Gdy ktoś nas namierzy możemy stać się niezniszczalną tarczą dzięki umiejętności "Przegrzanie osłon". Jednak gdy przeciwnik podleci na niebezpieczną odległość możesz szybko się zmyć dzięki "Przegrzaniu napędu". Prototypowy myśliwiec bombardujący czeka na ciebie.[​IMG]
     
  14. Tutaj mam dwa pomysły i dwa designy :)

    Bubble (BU-51)
    Dla: BigBoy
    Opis: Świetny Design Dla BigBoy'a, Zmienia kolorystykę i dodaje 2 małe bonusy do twojego statku a także jedną umiejętność.
    Bonusy: 8% Więcej zadawanych obrażeń 8% więcej HitPoints
    Umiejętność: Wykrywacz alienów: Wystarczy że użyjesz i klikniesz na ikonkę aliena z misji i koło statku pojawi się strzałka gdzie jeden z tych alienów się znajduje gdy polecimy tam gdzie wskazuje strzałka znajdziesz tego aliena. (Strzałka nie pojawi się gdy aliena nie ma na mapie) Cooldown: 1 minuta i 30 sekund
    Cena: 15.000 Uri i dostępne na Aukcji Godzinnej
    Wygląd: (Taki Prymitywny) [​IMG] i link l http://scr.hu/4xsq/12tov l (Nowy link poprzedni nie działał.)

    Volunteer(Vo-38-er)

    Dla: Aegis

    Opis: Najnowszy Design Dla Aegis'a! Dzięki niemu zyskasz niektóre bonusy do
    umiejętności!

    Cena: 100.000 Uri (Na aukcji Dziennej)

    Bonusy: Wydłuża czas działania urządzenia naprawiającego a także jego efektywność o 15 % ale zmniejsza obrażenia o 5% i Hitpoints o 15%



    Wygląd (Też prymitywny) [​IMG] (Link l http://scr.hu/4xsq/h41zn l)



    Wszystko prymitywne bo miałem pod ręką tylko painta:(
     
    Ostatnie edytowanie: 21 lipca 2015
  15. Czempion

    Czempion User

    Pierwsze - może być. Chociaż PET ma lokalizator alienów
    Drugie też
     
  16. thomas5252

    thomas5252 User

    Ja latam bigboyem i taki design fajny by był ;P. I co z tego że z painta ładne ;P
     
  17. Nugattu_08

    Nugattu_08 User

    Ja bylbym za tym, zeby dla statkow jakis np Aegisa dodac design +10% do bicia we wrotach alienow :D
     
  18. gostek123

    gostek123 User


    nazwa:???
    typ: ciężki krążownik
    cena: 380.000 uridium
    lasery: 13
    generatory: 16
    wyrzutnie rakiet: 2
    baterie: 100.000
    HP: 300.000
    osłona: 60.000
    dodatki: 7
    prędkość podstawowa: 200
    ładunek: 5000
    nagroda za zestrzelenie: 200.000 PD 3.000 poważania 500 uridium



    umiejętności specjalne:


    działo jonowe
    Odbiera wrogowi 1/2 mocy osłony i odbiera możliwość strzelania laserem na 3 sekundy, ale odbiera 1500 lasera (w przypadku LCB-10, w przypadku lasera x2 lub x3 odpowiednio więcej).
    czas ładowania: 5 minut


    spowolnienie:
    Spowalnia statek przeciwnika o 25% na 3 sekundy.
    czas ładowania: 4 minuty

    przyspieszenie:
    Zwiększa prędkość twojego statku o 50% na 10 sekund, ale zużywa 1500 lasera LCB-10 (jeśli nie ma to 750 MCB-25, 500 MCB-50, zależnie od szkód wyrządzanych laserem. Nie działa SAB-50).
    czas ładowania: 1,5 minuty

    opis:
    ???


    bonusy:

    Otrzymujesz 5% więcej uridium za zebrane skrzynki bonusowe lub zniszczone statki.



    Gdy wybuchnie, statki wroga znajdujące się w promieniu 10 otrzymują 8.000 obrażeń.













     
    Ostatnie edytowanie: 5 sierpnia 2015
  19. Czempion

    Czempion User

    Wydaje mi się, że statek jest optymalny, niby marne staty, ale umiejętności potęga.

    Zbyt potężny. Niby wolny, ale ta umiejętność spowolnienia i przyspieszenia daje dużą przewagę w prędkości. A ten ładunek jądrowy, to po prostu bomba na flaxy, alieny i kupa uridium.
    A zdjęcie ściągnięte nawet wiem skąd.
     
  20. gostek123

    gostek123 User

    Mogę zmienić.

    Może być?

    Posty łączymy, ostrzegam.

    Pozdrawiam
    MOD_Matroz
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 4 sierpnia 2015