Pomysł na nowy statek.

Temat na forum 'Zbiór aktualizacji i pomysłów' rozpoczęty przez użytkownika SMOD_Mayday, 13 grudnia 2013.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
 1. -gustaf-

  -gustaf- User

  Ciekawosc mnie zrzera , ku czemu mialby on sluzyc?
   
 2. Pewnie do latania na 2 gali tylko raczej większego sensu statek nie ma :D
   
 3. Ghost_User

  Ghost_User User

  No cóż, Leonek może być bardzo przydatny na 1. gali (podwojenie obrażeń) np. do bicia dużej ilości Boss Sibów, więc na 2. gali byłby przydatny do krysiek (ciężko mi sobie wyobrazić jak ktoś bije kubika leonkiem).
   
 4. heh sfe bija leonkiem :D ostatnio widzialem a tworzenie tych leonkow jest troche bez sensu ;p lepiej dresy do nich robic ktorych i tak nie bedzie :D
   
 5. ErykRZ

  ErykRZ User

  Weszła moda na statki elite to może ja coś wymyśle , może tym sposobem co nowe lf-4 ... bardzo drogie i prawie niczym się nie różniące od zwykłych :D

  Surgeon elite
  cena : 2 000 000 uridium lub 0,01 % szans trafienia z obsydianowej skrzynki lub 10 000 tych nowych niebieskich kryształów
  Ilość laserów : 14
  generatory : 17
  reszta to samo co zwykły surgeon
  nagroda za ubicie : nagroda za surgeona ( nie znam dokładnie ) x 1,1
  zalicza się do misji jako zwykły goliath

  Leonov elite
  cena : 300 000 uridium lub 1 % szans na trafienie z obsydianowej skrzynki lub 3 500 tych nowych niebieskich kryształów
  działa jak zwykły leonov ale ma wspomaganie na mapach x-5, x-6 , x-7 i x-8 swojej firmy
  zalicza się do misji jako każdy statek za kredyty i zwykły leonov
  nagroda za ubicie : 400 doświadczenia ( 4 000 jeśli ubity na mapie na której ma wspomaganie ) , 4 poważania ( 40 jeśli ubity na mapie na której ma wspomaganie )

  Pusat elite
  cena : 1 000 000 uridium lub 0,5 % szans na trafienie z obsydianowej skrzynki lub 7 500 tych nowych niebieskich kryształów
  działa jak zwykły pusat ale za każdy założony na statku nowy laser lf-4 ( ten z montowni robiony ze starego za ogromne ilości nowych surowców i płytek ) , dodaje 0,25 % szkód przeciwko graczom
  zalicza się do misji jako zwykła vegance
  nagroda za ubicie : 100 000 doświadczenia , 1000 poważania jeśli poziom zabitego wyższy od twojego
   
  RedCat313 lubi to.
 6. MOD_Moth

  MOD_Moth User

  Czyli tym sposobem mielibyśmy chyba najszybszy statek w grze. Cena też nie byłaby problemem w dzisiejszych czasach. Myślę, że lepiej by było dać możliwość zrobienia go tylko w montowni.

  Pozdrawiam,
  MOD_Moth
   
 7. Ghost_User

  Ghost_User User

  Zróbmy statek pozwalający na łatwe modyfikacje i walki PvE, ale słaby w walkach PvP...

  Typ : Statek eksploracyjny
  Nazwa : Explorer
  HP : 150 000
  Cena : 100 000 U. ; aukcja dzienna ;
  Lasery : 5 (można dokupić każdy za 5 000 U. ; maksymalnie 15 laserów)
  Wyrzutnie rakiet : 0 (można dokupić za 10 000 U.)
  Generatory : 5 (można dokupić 10 za 2 000 U. każdy)
  Ilość dodatków : 1 (można dokupić 2 za 10 000 U.)
  Szybkość podstawowa : 350
  Ładownia : 1 000 ; można zwiększyć o 1 000 2 razy za 10 000 każdy
  Nagroda : 5 000 PD ; 100 poważania ; 10 000 Kr.
  Bonusy :
  Drony mają zwiększoną wytrzymałość, a lasery i generatory na nich zostają wzmocnione 1,1 x (+). We wrotach GG, mapach wrogich frakcji i mapach piratów moc wszystkiego na statku i dronach zostaje zwiększona 1,25 x (+). W trakcie walk PvP moc wszystkiego na statku i dronach jest zmniejszona do 0,5 (-).
  Umiejętności :
  Napęd WARP - potraja szybkość ; działa na zasadzie włącz/wyłącz ; nie można walczyć w trakcie włączonej umiejętności ; schładza się 1 min. po wyłączeniu.
  Wzmocnienie generatorów - działa tylko gdy mamy max generatorów ; po włączeniu na 10 s. zwiększa moc generatorów na statku 1,5 x ; schładza się 10 min.
  Rój rakiet - działa tylko gdy mamy wyrzutnię rakiet ; po włączeniu na 20 s. zmniejsza schładzanie i ładowanie wyrzutni rakiet 3 x ; schładza się 10 min.
  Wzmocnienie laserów - działa tylko gdy mamy max laserów ; po włączeniu na 5 s. podwaja moc laserów na statku ; schładza się 10 min.
  Skok nadprzestrzenny - po aktywacji otwiera nam mapę gwiezdnego systemu. Po wybraniu mapy obok (np. na 5-1 możemy tylko na 5-2, na 4-5 możemy na 5-1, 3-5, 2-5 i 1-5, na 1-5 możemy skoczyć na 4-4, 4-5, 1-6 i 1-7, na 3-4 możemy skoczyć na 1-4, 3-3 i 3-2 itd.) możemy zapłacić 500 U., poczekać 15 s. i skoczyć na tą mapę albo przerwać. W trakcie skoku nie możemy bić nikogo ani niczego. Schładza się 30 min.
  Opis : Jest to nowy typ statku - statek eksploracyjny. Dlatego posiada specjalne bonusy na drony, jest bardzo łatwy do modyfikacji, oraz - co najlepsze - posiada bonusy na nieznanych mapach : Wrotach galaktycznych, mapach wroga oraz mapach piratów! Niestety, jest to wyłącznie szybki statek przeznaczony do eksploracji i walk z nieznanymi kosmitami, i jest niezbyt dobry w walkach PvP.
  Grafika : coś takiego, dobrze, jeśli będzie wyglądał inaczej po wykupieniu i wypełnieniu wszystkich slotów na coś, np. po wszystkich laserach statek dostanie wiele nowych dział (normalnie nie ma ich tyle ile na obrazku).
  [​IMG]
  Designy : nie mam pomysłu, wkrótce dorobię.
   
  Ostatnie edytowanie: 4 lipca 2017
  RedCat313 i gigamen lubią to.
 8. gigamen

  gigamen User

  Spoko, ale przydałby się maksymalny czas działania WARP, np. 30s
  Ewentualnie do 30s normalnie, później np. co sekundę zabiera 100(+10 co sekundę) sztuk amunicji x1 (jeżeli gracz takowej nie posiada, zabiera ammo x2, ale 2 razy mniej; działa tylko z x1, x2 i x4) i każda dodatkowa sekunda to 3s cooldownu więcej.
  A po użyciu umiejętności przez 2s nie można atakować(ale można być atakowanym) i nie działa minimapa(że niby komputer pokładowy lokalizację ustala, wtedy mapka nie działałaby też podczas lotu WARP)
  I chłodzenie zwiększyć, 5 minut proponuję

  Jak coś to z zabieraniem ammo chodzi o to, że niby musi energię do silników WARP pozyskiwać, bo ma 'baterie' tylko do 30s


  A generalnie projekt super, tylko z tym wyglądem bo bardziej wygląda na tanka, a nie na stateczek do badania galaktyk.
   
  Ghost_User lubi to.
 9. To już zamiast takich zmian lepiej obniżyć prędkość bazową i umkę zostawić stałą jak w tartarce Tylko co do obliczeń nwm ile musiało by być a nie chce mi się liczyć :D
   
 10. gigamen

  gigamen User

  Zróbmy coś jak cytka, tylko inne:D
  Typ: Bombowiec gwiezdny
  Nazwa: Pealraidus
  Cena: 400k uri, dostępny na aukcji tygodniowej
  HP: 700.000
  Ilość laserów: 5
  Ilość generatorów: 12
  Ilość dodatków: 3
  Ładowność: 3.500
  Prędkość podstawowa:
  100
  Nagroda za zestrzelenie: 52k PD; 5k poważania, 1kk kredek, 1k urki; 110% na mapach 4-x i 5-x
  Umiejętności:
  -Nie ma czasu!:
  Dzięki tej umiejętności po upływie 5 sekund przeteleportujesz się w dowolne miejsce na mapie. Niestety, twój biedny P.E.T. nie załapie się na tę przejażdżkę. Cooldown: 5 minut
  -Berek! Nie żyjesz!
  Przeciwnik ci ucieka? Nie ma problemu. Odpal tę umiejętność i podkręć silniki, zwiększając swą umiejętność do 500 na 10 s. Cooldown: 10 minut, każdy ubity alien skraca ten czas o 30s, a każdy gracz o 1 min.
  -Strumień rakiet
  Użyj tej umiejętności, przyceluj chwilę i wystrzel 15 rakiet (zwykłych) w wybranego przeciwnika. Rakiety nie chybią! Cooldown: 5 minut; rakiety są wystrzeliwane 3 sekundy po odpaleniu umiejętności.
  -Kosmiczne bombardowanie
  Użyj swoich wyrzutni rakiet i wystrzel w każdego wroga od 3 do 5 rakiet(do wyrzutni) w każdego wroga(P.E.T.y też) w zasięgu 1000 jednostek. Cooldown: 10 minut.
  Obliczanie ilości wystrzelonych rakiet(pełne sloty to wykorzystywane sloty tj. te, w których coś jest):
  -Statek ma 3 sloty na wyrzutnie rakiet. Jeśli wszystkie są pełne, wystrzeliwane jest tyle rakiet, ile mieści przeważająca wyrzutnia(tj. jeśli gracz ma 2 wyrzutnie HST-1 i jedną HST-2 to wystrzeliwane jest są po 3 rakiety, a jeśli odwrotnie, to 5)
  -Jeśli we wszystkich slotach jest ta sama wyrzutnia, to wiadomo ile rakiet. To samo z tylko 1 slotem pełnym.
  -Jeśli pełne są 2 sloty, i w obu jest ten sam typ wyrzutni, to też wiadomo
  -(najciekawsza sytuacja) Jeśli pełne są 2 sloty, w jednym jest wyrzutnia HST-1, a w drugim HST-2 to wystrzeliwane są po 4 rakiety na wroga​
  Opis: Ten zabójczy statek został stworzony z myślą o przyjmowaniu na siebie obrażeń podczas długich bitew. Jego umiejętności oraz 3 sloty na wyrzutnie rakiet umożliwiają mu wysadzanie celi w powiet... znaczy próżnię kosmosu. Jest niesamowicie wolny, lecz, gdy już dotrze na pole bitwy, sieje niesamowite spustoszenie. I nie martw się o doganianie uciekinierów, pilocie. O tym też pomyśleliśmy.​
   
 11. Ghost_User

  Ghost_User User

  Typ : Statek flagowy
  Nazwa : StarLord
  Cena : 1.000.000 U. / Aukcja miesięczna
  HP : 1.500.000
  Lasery : 25
  Super lasery : 1
  Wyrzutnie rakiet : 3
  Wyrzutnie torped : 1
  Generatory : 20
  Dodatki : 4 + 1 czerwony (o tym później)
  Ładownia : 5.000
  Umiejętności :
  - SuperLaser - Działa tylko gdy mamy taki zamontowany. Superlaser zadaje 10.000 obrażeń co 1/10 s (czyli 100.000/s) przez 10 s. wszystkiemu w linii prostej o długości 10x zasięg gracza. Schładzanie : 1 h. Strzał zabiera 10.000 sztuk ammo posiadającego najwyższy mnożnik lub wystarczającą ilość U. lub Kredytów.
  - Torpeda antymaterii - Działa tylko gdy mamy wyrzutnię torped. Strzela lecącą prosto z szybkością 2500 torpedą, która zadaje 500.000 obrażeń bezpośrednio na HP wszystkiemu w zasięgu wybuchu Kamikaze (na poziomie 3.). Jeśli torpeda w nic nie trafi po 5 s. wybucha (zadając obrażenia w zasięgu!). Schładza się 10 min. Każdy strzał zabiera 1 Torpedę Antymaterii lub odpowiednią ilość U.
  - Skok nadprzestrzenny - Ulepszone CPU skokowe (działa tak samo, zabiera kupony na skok, schładza się tyle samo.). Nie musisz już go mieć, więc masz dodatkowy slot na dodatki.
  - Kamikaze - Statek wybucha zadając 250.000 obrażeń wszystkiemu w zasięgu 10 x większym niż zasięg mechanizmu kamikaze na poziomie 3. Mechanizm musi być zamontowany w specjalnym czerwonym slocie na dodatki. Schładza się 30 min.
  - Myśliwce - Uwalnia 10 Piranh (dobrze to odmieniam?). Atakują one każdego wroga w zasięgu 2 x większy niż zasięg domyślny zasięg P.E.T.a. Każdy myśliwiec bije 600 (full LF-2), ma 64.000 HP, i 440 speeda (nie ma osłon!). Myśliwce znikają po 30 min. Schładza się 30 min. (od momentu zniszczenia lub zniknięcia ostatniego myśliwca). Jeśli zginiemy myśliwce rozlatują się po mapie (atakują wszystko co się rusza) i znikają po 5. min.
  Pasywne :
  - P.E.T. ma 2x większy zasięg
  Prędkość : 150
  Wygląd :
  [​IMG]

  Nazwa : SuperLaser SL-10
  Zdobycie : Sklep - 150.000 U. ; Aukcja tygodniowa
  Działanie : Można wsadzić do slotu na Superlaser. Umożliwia aktywowanie umiejętności SuperLaser.
  Opis : Umożliwia aktywowanie umiejętności SuperLaser.
  Wygląd : Nie wiem

  Nazwa : Wyrzutnia Torped TL-99
  Zdobycie : Sklep - 100.000 U. ; Aukcja tygodniowa
  Działanie : Można wsadzić do slotu na Wyrzutnię torped. Umożliwia aktywowanie umiejętności Torpeda Antymaterii.
  Opis : Umożliwia aktywowanie umiejętności Torpeda Antymaterii.
  Wygląd : Podobne do wyrzutni rakiet, fioletowe, z jedną, długą lufą.

  Nazwa : Torpeda Antymaterii AT-A
  Zdobycie : Sklep - 10.000 U. ; Aukcja godzinna
  Działanie : Amunicja do wyrzutni torped.
  Opis : Amunicja do wyrzutni torped.
  Wygląd : Nie wiem, podobne do rakiety PLT-3030 (chyba ta najlepsza)

  Absurdalny pomysł, ale chciałem zrobić odkop.
   
 12. gigamen

  gigamen User

  Tutaj odkopów nie trzeba, bo jak temat przypięty to nigdy nie zamkną.
   
 13. -gustaf-

  -gustaf- User

  Dlaczego piranha? Skoro juz poszedles ta droga to niech mysliwce beda tez orginalne.
   
 14. gigamen

  gigamen User

  Nazwa: Scouter
  Typ: Myśliwiec przechwytujący
  Cena: 2.000.000 kredytów
  HP: 500.000
  Prędkość: 350
  Ładownia: 600
  Lasery: 12
  Wyrzutnie rakiet: 1
  Generatory: 15
  Dodatki: 2
  Umiejętności:
  • Statek posiada 3 tryby(są one w umiejętnościach i tam też je zmieniamy)
   1. Tryb podstawowy: Wszystko normalnie, brak bonusów i strat
   2. Tryb lotu: Podkręca generatory prędkości do 125% mocy. Wymaga to jednak przekierowania energii z broni. Szkody laserów są wtedy zmniejszone o 90%, a przeładowanie wszystkich rzeczy (wyrzutnie rakiet, rakiety, makaron itp.) i ładowanie wyrzutni wydłużone o 50%. Ilość osłony zmniejszona o 30%. Pochłaniany % szkód bez zmian. W trybie lotu osłony nie odnawiają się.
   3. Tryb bojowy: Przekierowuje energię w drugą stronę. Zmniejsza moc generatorów prędkości o 50%. Zwiększa ilość osłon o 10%, absorpcja szkód bez zmian. Szkody od laserów zwiększone o 10%, a cooldowny i ładowanie wyrzutni skrócone o 15%. Osłony odnawiają się 10% szybciej
  • Promień przechwytujący: Wystrzeliwuje w przeciwnika promień, który na 5 sekund(czas liczony dopiero od skończenia strzelania) zmniejsza jego prędkość o 75%, przyciąga do niego statek (przyciąganie trwa od 1 do 2 sekund w zależności od odległości) i zadaje 10.000 DMG bezpośrednio na poszycie. Chłodzenie: 10 minut. Zasięg 3 razy większy od zasięgu gracza
  Wygląd: [​IMG]
   
  Ostatnie edytowanie: 30 listopada 2017

 15. Chłodne kalkulacje wykazały, że ten statek by miał na Trybie lotu prędkość około 1500. Jest to prędkość, która u przeciętnego zjadacza chleba przewyższa prędkość buforowania elementów mapy. Przykładowo - na moim komputerze z moim internetem lecąc tym statkiem mijałbym skrzynki bonusowe zanim zdążyłyby mi się one pokazać w oknie gry.
  Ponadto rzucasz liczbami bez żadnych wcześniejszych obliczeń - po co jakieś mierne +10 do prędkości przy już obecnym booście wynoszącym 250%? Te +10 prędkości przy 1500 to nic. Gdybyś niósł 150zł i wypadłaby Ci na ulicę złotówka to bolałoby Cię to? Pewnie byś nawet się nie zorientował :p
  Jakie jest taktyczne zastosowanie tak dużej prędkości, przy jednoczesnej tak małej sile (-0,9 siły lasera)?
  Przeciętna osoba średnio ogarnięta w PvP, po oberwaniu promieniem puszcza EMPa i cały misterny plan w udzip. A jeżeli już cast promienia zostanie ukończony to 10k obrażeń na poszycie to dużo, dużo za mało przy obecnym rozwoju graczy. Zwiększyłbym te obrażenia do minimum 50k, albo do obrażeń procentowych od maksymalnego poszycia statku przeciwnika.
  3x większy zasięg to też dość sporna kwestia. Taki zasięg promienia wykracza poza rozdzielczość większości graczy. Zatem namierzenie i przyciągnięcie celu z daleka byłoby trudne. Trzeba pierw się zbliżyć, zaznaczyć, odlecieć i dopiero przyciągnąć. A na wojnach klanowych jest to trudne do wykonania ;)

  INNE UWAGI:
  Statek niemający zbyt dużo zastosowań. Do czego może się przydać taka nieziemska prędkość przy zerowej sile? Jakieś rozpoznania? Mamy już od tego Spearheada. Ucieczka to jedyna opcja, chyba że: oberwiemy rakietą zamrażającą, oberwiemy rakietą spowalniającą, wpadniemy na minę spowalniającą.
  PvP na Trybie Bojowym też nie jest najlepsze. Tylko 8 slotów na lasery - mało nawet mimo zwiększenia obrażeń z tego trybu. Obniżona siła generatorów napędowych o połowę spowoduje, że każdy nam ucieknie. Tak - każdy nam ucieknie, bo nawet jak przełączymy na drugi tryb żeby go dogonić to -90% siły laserów (przy 28 laserach: statek+drony) będzie zadawało obrażenia pokroju dużej Kryśki i delikwent ucieknie przez portal :)
  Na ten moment nie widzę innego zastosowania tego statku jak u nowych graczy. Niska cena - szybko można kupić. Łatwa ucieczka - nawet z najsłabszymi generatorami bez podkrętki słaby gracz ucieknie przed tartakiem/golcem/vegą/boeingiem737. Przyjemny tryb bojowy - fajnie by się biło potworki na I gali słabym graczom.

  PODSUMOWUJĄC:
  Nie deklasuję tego pomysłu kompletnie. Statek jest ciekawy, wymaga tylko zbalansowania i pobawienia się w liczby. Przed wstawieniem jakiegoś pomysłu warto przemyśleć logicznie - to zajmuje może z 15 minut :p Ciekawe tryby, jednak o innych parametrach mogłyby się okazać całkiem przydatne w różnych elementach gry (wojny klanowe chociażby). Możesz teraz rozpocząć wtaczanie głazu na szczyt góry niczym Syzyf i ubiegać się o wprowadzenie tego do gry. Jeżeli Ci się uda, obowiązuję się do kupowania Ci premki do końca Twojej kariery w DO :p:eek:
   
  Ghost_User lubi to.
 16. Ghost_User

  Ghost_User User

  Może być?

  Nazwa: Scout
  Typ: Myśliwiec przechwytujący
  Cena: 1.000.000 kredytów
  HP: 200.000
  Prędkość: 500
  Ładownia: 500
  Lasery:10
  Wyrzutnie rakiet: 1
  Generatory: 10
  Dodatki: 2
  Umiejętności:
  • Statek posiada 3 tryby(są one w umiejętnościach i tam też je zmieniamy)
   1. Tryb podstawowy: Wszystko normalnie, brak bonusów i strat
   2. Tryb lotu: Podkręca generatory prędkości do 150% mocy. Wymaga to jednak przekierowania energii z broni. Szkody laserów są wtedy zmniejszone o 50%, a przeładowanie wszystkich rzeczy (wyrzutnie rakiet, rakiety, makaron itp.) i ładowanie wyrzutni wydłużone o 50%. Ilość osłony zmniejszona o 25%. Pochłaniany % szkód bez zmian. W trybie lotu osłony nie odnawiają się.
   3. Tryb bojowy: Przekierowuje energię w drugą stronę. Zmniejsza moc generatorów prędkości o 50%. Zwiększa ilość osłon o 10%, absorpcja szkód bez zmian. Szkody od laserów zwiększone o 50%, a cooldowny i ładowanie wyrzutni skrócone o 10%. Osłony odnawiają się 10% szybciej
  • Promień przechwytujący: Wystrzeliwuje w przeciwnika promień, który na 5 sekund (czas liczony dopiero od skończenia strzelania) zmniejsza jego prędkość o 75%, przyciąga do niego statek (przyciąganie trwa od 1 do 2 sekund w zależności od odległości) i zadaje 10% aktualnego HP bezpośrednio na poszycie. Chłodzenie: 10 minut. Zasięg 2 razy większy od zasięgu gracza
  Wygląd : (sorry za mały rozmiar)
  [​IMG]
   
 17. Gitara, nadal spoko dla nowych graczy bo przy obecnym eq na początek (po misjach tutorialowych), zarobienie 1kk kredek zajmuje około 15 minut.


  500 + 100 (G3N-7900 10 * 10 prędkości) = 600
  600 * 1,2 (promerium) = 720
  720 * 1,5 (tryb lotu) = 1080
  Hmmm.... To wciąż prawie 2x więcej niż Vega na ucieczkowej. Ja bym mu dał bazową prędkość 400 i podkręcenie generatorów z trybu lotu o 120%  Tu zaczyna już mieć większy sens. Zwiększone o 50% szkody od laserów na parę hitów by się przydały (zanim przeciwnik przełączy na ucieczkową i nasze marne 360 prędkości spowoduje, że go stracimy). Ale w tej sytuacji już możemy go spokojnie dobić na trybie lotu, bo zmieniłeś tam siłę laserów z -90% do -50%.

  Tu bym zmienił tylko na:
  10% aktualnego -> 20% aktualnego
  albo
  10% aktualnego -> 10% maksymalnego


  Idealne :eek::D

  PODSUMOWUJĄC:
  Nikt tego nie zbalansuje tak jak nasz jedyny i kochany BigPoint, niemniej jednak chętnie bym polatał stateczkiem działającym tak jak wymyślił to @gigamen ale poprawionym o Twoje pomysły, @Ghost_User
   
 18. gigamen

  gigamen User

  Nie do końca rozumiesz, jak wyobrażałem sobie grę takim statkiem. I generalnie chciałem zrobić alternatywę dla spearheada dla flaksów, która, mimo wszystko, potrafiłaby coś ubić. Trochę poedytuję, pozmieniam większość danych. (nie zamierzam patrzeć na na komentarz Ghosta, robię po swojemu, jedynie wygląd dodam). Generalnie jestem słaby w balansowaniu

  Generalnie chodziło o to, żeby w walce PvP (PvE niby też, ale bez przesady) uciec/dogonić przeciwnika, potem zmienić na tryb bojowy, zadać dużo szkód póki jest blisko i znowu na tryb lotu. Jak ktoś nie chce się w to bawić to może wgl trybów nie zmieniać, a nawet wgl nie kupować statku tylko golca licytować. Promień przyciągający miał być po prostu udogodnieniem, aby, przy odrobinie szczęścia, jednorazowo dogonić przeciwnika(przecież mamy go już namierzonego) i zadać mu jeszcze więcej szkód podczas spowolnienia (niby są DCRy i ICRy, ale nie każdy chce ciągle wydawać 500 uri na głupie rakietki:D). Ten DMG to po prostu 'bonusik' i ma być taki mały, bo promień nie był tworzony do bicia, ale przecież podczas strzału bądź co bądź poszycie powinno trochę oberwać.


  Tryb lotu miałby służyć do uciekania/doganiania, zresztą, jak już wyżej wspomniałem, taktyka polegałaby na umiejętnym przełączaniu pomiędzy trybami

  EDIT: Hehe, chciałem pozmieniać ciut ciut a ostatecznie zrobiłem 'gruntowny' remont statku (HP, cena itp.). Przerobiłem go tak, że w sumie teraz bardziej się nadaje na PvP. Dać cenę w uri?
   
  Ostatnie edytowanie: 30 listopada 2017
  LynkDynamit lubi to.
 19. kadrianow

  kadrianow User

  Witam
  Może by tak połączenie Venoma i Solace (Cyborga i Solace) czyli Vesol (Cysol) a może inna nazwa
  HP: 220.000:p
  Lasery: 17
  Osłona: 20
  Wyrzutnie rakiet: 2
  Dodatki: 4
  Umiejętność: Niemoc Lecząca ( II dla Cyborga)jest to umiejętność która zabiera normalnie wrogowi HP i 50% zabranych HP przetransportuje jako HP do Gracza( Fajne co nie):cool:
  Vesola Można byłoby zdobyć tylko w montowni za:
  -Venoma
  -Solace
  -150 Bifenonu
  -100 Kyhalonu
  -125 Tetrathrinu
  -250 kryształów rozdzielania:mad:
  Statki do zbudowania Vesola (Cysola) po zbudowaniu znikają( nie wiem sami zdecydujcie)
  Cysola Można zdobyć też tylko w montowni tylko że jest dostępny przez krótki czas w eventach (max. 2 dni)
  do zbudowania statku potrzebne są te same rzeczy opisane powyżej tylko trzeba dorzucić 300 indoktrynolu
  Statek przypominał by Venoma(Cyborga) tylko że ma na środku 2 ramiona Solace:eek:
  Proszę napisać czy to dobry pomysł na statek;)  Pozdrawiam Bocianisko lub Kadrianow
   
 20. Cysola to ja już kiedyś używałem :p za niemowlaka :p :D
  Myślę, że byłby to cholernie overpowered statek. Tego wyglądu nie mogę sobie wyobrazić :p Myślę, że pomysł wymyślony na poczekaniu. Ale nie wykluczam, że po dopracowaniu będzie miał sens :)