Pomysł na nowy statek.

Temat na forum 'Zbiór aktualizacji i pomysłów' rozpoczęty przez użytkownika SMOD_Mayday, 13 grudnia 2013.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. Czempion

    Czempion User

    "Wykorzystujmy to co mamy"
    Mam pomysł wprowadzenia statku Ravager z LoW jako statek dla graczy. Zdobywa się go za 1. przejście wrót LoW (100% szansy zdobycia :))
    Typ: Krążownik
    Nazwa: Ravager
    Cena: tylko do zdobycia za przejście LoW
    Ilość laserów: 18
    Ilość generatorów: 10
    Ilość dodatków: 3
    Prędkość: 340
    Nagroda za zastrzelenie:

    *Doświadczenie: 51,2 k
    *Poważanie: 512
    Ładunek:
    1,5k
    Punkty życia: 300k
    Rakiety: 2k
    Baterie: 40k
    Wygląd:

    Dla EIC:
    [​IMG]
    Dla VRU:
    [​IMG]
    Dla MMO:
    [​IMG]

    + design Gold - dodaje 5% do ataku
    Do zdobycia we wrotach LoW - za zniszczenie aliena "Ravager" jest 20% szansy na zdobycie jednej na 50 części do tego designu, oczywiście gdy się już sam statek zdobyło. Po zdobyciu 50 części można rozpocząć budowe w high-tech. Jest też możliwość natychmiastowego kupna za 1kk uridium przy czym każda zdobyta część zmniejszą tę cenę o 20k uri.
    Opis: Nasze badania nad niedawno przez ciebie odkrytą technologią dobiegły końca. Możesz teraz wykorzystać nasze najnowsze dzieło, zadające 5% więcej obrażeń.

    VRU:
    [​IMG]
    EIC:
    [​IMG]
    MMO:
    [​IMG]
     
    Ostatnie edytowanie: 2 listopada 2014
    kris0211. lubi to.
  2. No nawet fajnie.
     
  3. kris0211.

    kris0211. User

    Typ: Myśliwiec
    Nazwa: Marauder
    Cena: tylko do zdobycia za przejście LoW
    Ilość laserów: 11
    Ilość generatorów: 12
    Ilość dodatków: 2
    Prędkość: 360
    Nagroda za zastrzelenie:

    *Doświadczenie: 38,4 k
    *Poważanie: 384
    Ładunek:
    500
    Punkty życia: 100k
    Rakiety: 3k
    Baterie: 50k
    Wygląd:
    EIC:
    [​IMG]
    VRU:
    [​IMG]
    MMO:
    [​IMG]
    (wszystkie tej samej wielkości)
    Jak go zdobyć?

    Niszcząc Maraudery we wrotach LoW możemy zebrać plany ich budowy. Aby zbudować ten statek, trzeba mieć 100 planów. Cena natychmiastowej budowy wynosi 1.000.000 uridium. Każdy plan obniża cenę o 10.000 uridium.
    Statek ten nie ma desingów, ale posiada umiejętność: Masowy atak (schładzanie: 60 minut)
    Przywołuje 10 vargantów, które tracą 1.000 hp co sekundę. Varganty te atakują każdego, kto się do nich zbliży, poza graczami z wałsnej firmy i alienów z LoW (gracze posiadający statek Marauder i Ravager nie są atakowani)

    Edit: Liczba Vargantów tworzona przez Masowy Atak zmniejszona z 15 do 10.
    Vagranty stworzone Masowym atakiem otrzymują 1.000 obrażeń na sekundę, a nie 500
    Vagranty można zniszczyć, wybuchają wtedy jak PET z Mech. Kamikaze poziomu 1.
     
    Ostatnie edytowanie: 1 listopada 2014
  4. Krzywy

    Krzywy User

    Ja bym na waszym miejscu myślał o Sanejiew z Delty ;p
    Ale pomysły Ciekawe ;P
     
  5. Czempion

    Czempion User

    Jeśli traci 500 hp, to przeżyje przynajmniej minutę, a gracz ma dodatkowe 45k obrażeń do rozdania na strzał , no przesada - ja tyle z MCB-25 zadaje ;)
    Trzeba pomysł troche dopracować :p

    Ten dziwny stateczek chyba w Kappie też jest :D Ale można by nad tym pomyśleć ;)
     
  6. Krzywy

    Krzywy User

    No tak :D
     
  7. .PAWEŁ10.

    .PAWEŁ10. User

    Koledzy, trochę przesadziliście. Są to zbyt dobre statki i łatwo je zdobyć. Ja oczywiście bym je chciał, ale nie ma szans, żeby BP to wprowadziło, niestety :/ Dla mniej doświadczonych graczy byłaby to kompletna rzeźnia
     
  8. Czempion

    Czempion User

    Nie wiem czy lepsze, taki Ravager w porównaniu do golca ma mniejszą prędkość z samymi napędami +10, więcej laserków, mniej osłon, lekko więcej HP, a sumując ilość generatorów i laserów goliat lekko przeważa, poza tym goliat tez może mieć profi design z jakąś umiejętnością. Więc ja bym powiedział że porównywalne, tylko obydwa mają inną strategie gry, dającą podobne skutki ;)
    A czy łatwy do zdobycia?
    Początkujący raczej nie wejdzie, jeśli sam vagrant by go rozwalił. Nawet przy odpaleniu wszystkich Relayi, Falcona trzeba jakoś rozwalić, co jednak wymaga lepszego statku :p
    A co do graczy, na łowy będzie raczej Goliat, jest szybszy, albo vega, citadel, spearhead, może aegis też by się załapał :) Ravager jest jednak wolniejszy od nich wszystkich
     
    Ostatnie edytowanie: 1 listopada 2014
  9. .PAWEŁ10.

    .PAWEŁ10. User

    4 laserki to jednak dużo, a wolniejszy tylko o 10, ta sama full prędkość co cytadela no i napewno łatwiej go zdobyć od powiedzmy cytadlei czy aegisa. Wejście we wrota Low z kolegą FE to nie problem :/
     
  10. Smiechu

    Smiechu User

    Typ: Myśliwiec Gwiezdny
    Nazwa: Revenger
    Cena:100,000 Uridium
    Ilość laserów: 20
    Ilość generatorów:15
    Ilość dodatków:2
    Prędkość podstawowa:400
    Nagroda za zestrzelenie: 40,000 PD 398 Poważania 40 Uridium
    Dostępność:Sklep,Aukcja
    Pojemność ładowni: 2000.
    Ilość punktów życia: 300,000 HP.
    Opis:Lekki Myśliwiec Gwiezdny dla graczy wymagających szybkich akcji.
    Grafika: -
    Umiejętności:
    Ucieczka - prędkość wzrasta o 20% .
    Walka - Zwiększa siłę laserów i rakiet o 5%, zmniejszając przy tym prędkość.
    Eksplozja - wizualny wybuch statku zadający obrażenia wrogowi, nie uszkadzając przy tym naszego statku, zmniejsza prędkość o 5%

    Może się nie spodoba ale cóż warto spróbować jak każdy.
     
  11. .PAWEŁ10.

    .PAWEŁ10. User

    niestety, statek zbyt dobry i za tani. Jest on mniej więcej jak goliath, ale ma 50k hp, 100 prędkości i 5 laserów więcej. Jednym słowem rzeź nowicjuszy a nawet weteranów z jakimkolwiek innym statkiem niż ten
     
  12. Czempion

    Czempion User

    Może, ale wątpie by łatwiej niż golca. Mniejsza prędkość może właściwie sprawić, że golec będzie miał pewną przewagę. Ma dużo laserków, ale małą osłonę.
    Ja jestem zdania, że mógłby dorównać reszcie.
    Chociaż może masz racje, nie jestem wszechwiedzący :D
    Zmniejsze ilość laserków do 18, ale mniej już raczej nie, by miał pewną specjalność.
    Poza tym BP nie musi się jakoś szczególnie męczyć nad wprowadzeniem tego statku, bo właściwie model statku już jest w grze, co do designu, nie żebym się szczególnie męczył przy tworzeniu, była to ledwie minutka :)
     
    .PAWEŁ10. lubi to.
  13. Smiechu

    Smiechu User

    Nawet jeśli który kol wiek statek wymieniony z powyższych pomysłów miałby wejść to na 99% BP zmieniło by kilka rzeczy wg swoich poglądów.
     
  14. .PAWEŁ10.

    .PAWEŁ10. User

    masz rację, nie mówię, że nie :D
     
  15. Jestem na tak, ale ludzie na chacie mówią, że za mało rzeczy za kr, więc proszę (lepsze) o ustalenie ceny.
     
  16. Czempion

    Czempion User

    To teraz może kolejny może stateczek, który według mnie mógłby zaistnieć:
    Typ: Myśliwiec
    Nazwa: Scorcher
    Cena: można dostać w istniejącej już w grze misji "Pod ziemską flagą"
    Ilość laserów: 8
    Ilość generatorów: 11
    Ilość dodatków: 2
    Prędkość: 360
    Nagroda za zastrzelenie:
    *Doświadczenie: 51,2 k
    *Poważanie: 512
    Ładunek:
    1,5k
    Punkty życia: 200k
    Rakiety, Baterie: obecnie już chyba nieistotne, jak nieograniczona ilość
    Umiejętność: Przebranie - Może przemienić się w dowolnego gracza. Gracz otrzymuje taki sam statek, nick, range, firmę też, ilość dronów, designy, formacje dronów itd. (ale tylko z wyglądu). Jeśli kogoś/coś zaatakuje, znowu przywraca się ten sam statek co na początku.
    Jest to możliwość maskowania, tylko teraz nie jesteśmy niewidzialni, tylko "przebieramy się" za kogoś innego. Na minimapie, jesteśmy dla innych pod niebieską kropką, jeśli przybraliśmy się za członka tej samej firmy. Za zaatakowanie takiego gracza nie ma komunikatu "Za zniszczenie gracza, stracisz poważanie, bla,bla,bla", tylko wtedy jak gracz zostanie rozwalony, to dostaje się normalną nagrodę. Nasza firma niezależnie od przebrania widzi nas jako Scorcher.
    Żeby użyć umiejętności, należy mieć gracza/aliena na celowniku i kliknąć umiejętność.
    Logiczne chyba że na czacie piszemy jednak jako my, z naszym nickiem.
    Wygląd:
    [​IMG]

    + designy, do stworzenia w high-tech - wymaga 50 części, za każde zniszczenie Scorchera (czy to alien, czy statek wrogiej firmy) 20% na szansy na otrzymanie jednej części. Natychmiastowa budowa kosztuje 1kk uri, przy czym każda część zmniejsza tę cenę o 20k uri.
    Design Pantera
    + 7% do obrażeń zadawanym graczom
    + 5% Poważania
    Trzy do wyboru:
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]

    Proponuje też dodanie nowej hali
     
    Ostatnie edytowanie: 6 listopada 2014
  17. Znaczy sam statek, dobry tylko jako scorcher nie wejdzie raczej. Jak miałby być wprowadzony, to raczej z nowa nazwa i grafika
    *mam nadzieje, że ten kto zrobił już zrobił tę misję dostanie statek :)
     
  18. A może małe urozmaicenie dla Leonków (nie design, a stockowy design):

    • EIC
      [​IMG]

    • MMO
      [​IMG]

    • VRU
      [​IMG]
     
    Sentinel007, kubkubas105 oraz kris0211. lubią to.
  19. Czempion

    Czempion User

    Fajny pomysł :D
     
    ~~Angello~~ lubi to.
  20. A tak w ogule to fajnie jakby każdy statek miał podświetlenie dronów.