Poszukuje Klanu do wspólnej gry Po 2 latach przerwy od Darkorbit

Temat na forum 'Archiwum reszty' rozpoczęty przez użytkownika Bober, 24 lutego 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Tags:
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Bober

    Bober User

    Poszukuję klanu do wspólnego grania:

    Lat 22 ( zaraz niestety 23 :p )

    Poziom: 16 ( 169 KK PD )

    Poważanie: 522k

    Firma: EIC ( ale MOGE ZMIENIC jesli trafi sie fajna i zgrana ekipa do gry zwłaszcza ze mam mało poważania niestety )

    Statki: Tutaj nic szczegonego po takim czasie przerwy, Stary dobry Golec Diminisher, Solice, Spectrum, Venom, Vega Lighnight i Solari. W planach zakup Aegisa Elite jak zbiore kredyty ( nie licze na jałmużne w postaci kredytów, sam zarobie jeśli trzeba).

    Wyposazenie: tutaj również mega Flax. 30 bo-2, full speed (stary), 40 lf-3, 12 lf-4, 1 hawo (robie zety onli teraz) 13PP ( w praktyce 11 i 2 do przydzielenia tylko seprom zbieram, cala urka na cdd idzie) 8 Irek, Apis i 20 części do Zeusa.

    Inne: Posiadam oczywiście Premum, Kamikadze 3 i inne najwazniejsze mechanizmy do P.E.T.a dla Flaxa :D.

    Coś o sobie: Z darkorbit moja przygode zacząłem jeszcze jako młody łepek na pl1, gram od bardzo wczesnej wersji gry ( Starych Dobrych Czasów ). Mam duze doświadczenie, nie jest to moje pierwsze konto. Na innych kontach miałem zazwyczaj SFE i kończyłem gre. Moje doświadczenie w grze opiera sie głównie na serwerze PL2 gdzie poznałem mnóstwo ciekawych osób i klanów no i niestety siedemki ( 775) przez które niejednokrotnie konczyłem z tą grą.

    Podsumowanie: Jestem Flaxem wiem to, ale jeśli mi dacie troche czasu i pomocy ze swojej strony rozwine sie bardzo szybko do właściwego poziomu na aktualne czasy. Posiadam rowniez Ts'a i discorda wiec klany z komunikacja głosową są dla mnie priorytetowe. Wiecej informacji ode mnie w grze na priv bądz na Steam w sygnaturze https://pl3.darkorbit.com/index.es?profile=BXe1Q&profileCheck=MurjN&lang=pl
     
    Ostatnie edytowanie: 24 lutego 2020
  2. BA_Chmurka

    BA_Chmurka User

    Brak aktywności, zamykam.

    BA_Chmurka
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.