Poszukuje klanu MMO (PL3)

Temat na forum 'Archiwum reszty' rozpoczęty przez użytkownika V4n1bu, 12 kwietnia 2019.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. V4n1bu

    V4n1bu User

    Witam,gram od niedawna i chciałbym dołączyć do klanu aby móc rozwinąć swoje umiejętności.
    Mam 8 lvl, statki takie jak: G-Enforcer,Leonov,V-Corsair i V-Revenge.Oferuje aktywność i zaangażowanie w klanie a chciałbym otrzymać w zamian porady i pomoc w rozwijaniu umiejętności i konta.
     
  2. Na dobry początek moja mała porada: nie wyzywaj jakiegokolwiek gracza na czacie :oops:

    Wracając do tematu: z mojej strony chcę jedynie doradzić Ci kierunek rozwoju. Graj przez pewien czas Leonovem i niszcz alieny na mapach 1-3 i 1-4 (widzę, że jesteś w MMO). Nie mam pojęcia jak stoisz z wyposażeniem, więc jeśli brakuje Ci kilku generatorów, laserów albo Irysów, zalicytuj to wszystko na aukcji. Za uridium możesz spróbować złożyć wrota Zeta.

    Czy w Twoim przypadku dołączenie do klanu ma sens? Trudno powiedzieć. Każdy klan posiada nie tylko sojusze i PONy (pakt o nieagresji), ale również wojny. Na razie skup się na kompletowaniu wyposażenia.
     
  3. V4n1bu

    V4n1bu User

    Dzięki za porady :) Moim problemem jest fakt,że mam niewielką ilość kredytów i nie mam szans praktycznie nic kupić na aukcji.Drugim problemem jest dla mnie brak możliwości przeniesienia uzbrojenia z G-Enforcera na Leonova :(
     
  4. To jest prostsze, niż myślisz :D

    Wchodzisz na swoje wyposażenie G-Enforcera.

    [​IMG]

    Wiesz, do czego używany jest przycisk, który obramowałam na zielono? Ta opcja umożliwia błyskawiczne zdejmowanie całego ekwipunku (ze statku, dronów oraz P.E.T.'a) i przeniesienie do inwentarza [tego po prawej]. Na zdjęciu widzisz 1 konfigurację, ale z 2 trzeba zrobić tak samo.

    Następnie wchodzisz w Hangar.

    [​IMG]

    Wyszukaj Leonova (albo jakiś inny statek), wybierz go [1] a następnie wciśnij "Aktywuj" [2] i "Zarządzaj" [3].

    [​IMG]

    Goliath też nie jest zły. Będzie to dobry statek. Nawet o wiele lepszy od Leonova, o ile najpierw skompletujesz wyposażenie. W tej chwili z G-Enforcerem ze słabym wyposażeniem wyglądasz jak łatwy kąsek do ubicia, w szczególności dla kogoś, kto ma misję na Goliathy.

    Jak Leonov będzie dla Ciebie za wolny, możesz skorzystać z V-Corsair albo V-Revenge, które masz. Ja jednak osobiście przesiadłam się najpierw na Leonova, by później przesiąść się na Goliatha.
     
    V4n1bu lubi to.
  5. jak tam u mystehego?
     
  6. BA_Chmurka

    BA_Chmurka User

    Brak aktywności, zamykam.

    BA_Chmurka
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.