Powracający Pilot

Temat na forum 'Oficjalne ogłoszenia' rozpoczęty przez użytkownika TL_Eviana., 24 sierpnia 2022.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
 1. TL_Eviana.

  TL_Eviana. Team Leader Team Darkorbit

  Witajcie Kosmiczni Piloci!

  Nie logowałeś się na DarkOrbit przez jakiś czas i powrót jest trudny, ponieważ wszyscy inni są znacznie lepiej wyposażeni niż ty? Przygotowujemy się do Twojego powrotu, otrzymasz prezenty, które pomogą Ci z powrotem usiąść na fotelu pilota.
  Aby zakwalifikować się jako powracający pilot, musisz być nieaktywny przez co najmniej 14 dni i ukończyć misję „Odważny ratunek”. Po otrzymaniu po raz pierwszy nagród logowania za powrót, aby ponownie je otrzymać, musisz być nieaktywny przez co najmniej 60 dni z rzędu.
  Wystarczy zalogować się na jedno z nieaktywnych kont DarkOrbit (nie działa z kontem, które było aktywne w ciągu ostatnich 14 dni). Po zalogowaniu możesz odebrać nagrodę za logowanie. Dostępny jest również ekskluzywny kalendarz logowania, który oferuje codzienny prezent. Poza tym w naszym dziale płatności znajdują się nowe pakiety, które zostały stworzone specjalnie dla Ciebie!

  Streszczenie:
  Muszą być spełnione następujące warunki:
  Logujesz się za pomocą konta, które było nieaktywne przez co najmniej 14 dni
  Musisz ukończyć misję „Odważny ratunek”
  Po otrzymaniu po raz pierwszy korzyści z logowania osoby , aby ponownie zostać uznanym za pilota powracającego, musisz być nieaktywny przez co najmniej 60 dni z rzędu.
  Dostępne są następujące korzyści związane z logowaniem osoby powracającej:
  Specjalna nagroda za logowanie,
  15-dniowy kalendarz logowania i Specjalne pakiety w sekcji płatności przygotowane specjalnie dla Ciebie!
  WAŻNE: Aby uzyskać korzyści, musisz zalogować się na konto, które jest nieaktywne przez co najmniej 14 dni (lub później przez co najmniej 60 dni). Nie będą dostępne, jeśli zalogujesz się za pomocą aktywnego konta.
  Witamy z powrotem w naszej grze!

  Wasza Ekipa Darkorbit
   
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.

Poleć tę stronę