Ogłoszenie Powtórka ostatniej JPA oraz rekompensata

Temat na forum 'Oficjalne ogłoszenia' rozpoczęty przez użytkownika BA_THOR, 3 marca 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
 1. BA_THOR

  BA_THOR Guest

  Witajcie Kosmiczni Piloci!

  Niestety, ale zauważyliśmy, że pewna część graczy nie mogła uczestniczyć w ostatniej Bitwie JPA z powodu problemów z połączeniem. W odpowiedzi zdecydowaliśmy powtórzyć ostatnią Jackpot Arenę w najbliższej przyszłości. Dokładny termin nie został jednak ustalony. O nowej dacie poinformujemy Was tak szybko jak to możliwe, gdy już zostanie ona ustalona.

  Przepraszamy Was ze wszelkie niedogodności i jednocześnie mamy nadzieję, że drobna rekompensata będzie dla Was satysfakcjonująca:

  • wszyscy graczy, którzy wygrali pierwszą rundę otrzymają 500 darmowej energii do materializatora jako bonus przy pierwszym logowaniu w terminie począwszy od 00.00 w dniu dzisiejszym do 8 marca 2015 [bonus jest jednorazowy],
  • jeśli gracz posiadał aktywny multi booster [z wrót Kappa] podczas rozgrywki w JPA otrzyma on nowy przed rozpoczęciem kolejnej. Bonus ten będzie dopisywany jako bonus przy logowaniu na 1 godzinę przed startem powtórzonej JPA, aż do końca danego dnia.

  Wasza ekipa Darkorbit
   
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.

Poleć tę stronę