Pożegnanie Baracusa

Temat na forum 'Oficjalne ogłoszenia' rozpoczęty przez użytkownika BA_ASTRAL, 14 listopada 2018.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. BA_ASTRAL

    BA_ASTRAL Guest

    Witajcie, kosmiczni piloci!

    Blisko 2 lata temu otrzymałem wspaniałą wiadomość o przyjęciu mnie do zespołu Bigpoint jako Community Manager DarkOrbit. Zanim zacząłem pracę, nie wiedziałem o grze zbyt wiele, ale szybko odkryłem, że tytuł przeszedł próbę czasu i ma jednych z najbardziej lojalnych i pełnych pasji graczy, jakich spotkałem. Wspomnienia związane z graczami, moderatorami i moim zespołem zostaną ze mną na zawsze, kiedy przejdę do kolejnego etapu kariery. W tym czasie nie brakowało nam wyzwań – nad niektórymi z nich zespół nadal pracuje. Jestem przekonany, że OP32 i zespół DarkOrbit w najbliższych latach nie tylko sprostają wymaganiom, ale je przerosną. Zostaję w Bigpoint, więc czasami do Was zajrzę. W naszej firmie sporo się teraz dzieje, a ja jestem szczęśliwy, mogąc odegrać rolę w jej świetlanej przyszłości. Dziękuję każdemu z Was z osobna za dzielenie się ze mną pasją i tworzenie wyjątkowej społeczności graczy. Grajcie, dbajcie o siebie i wymiatajcie!

    Do końca świata i jeszcze dalej,
    Ron AKA Baracus
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.