Sugestie pozostalosci

Temat na forum 'Pytania ogólne' rozpoczęty przez użytkownika -PŁONER-, 19 stycznia 2022.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. -PŁONER-

    -PŁONER- User

    witam jest mozliwosc szybkiego dorobienia sie pozostalosci black light? chcialbym miec centuriona ale brakuje mi 10k tego, z invoka dostaje po 5 szt :D
     
  2. Lecisz bijesz beszki meszki i na zmianę invoki. Szybko leci.
     
  3. -PŁONER-

    -PŁONER- User

    majac 20lvl i slabe wypo raczej beszka meszka nie uwale...
     
  4. Elmozar

    Elmozar User

    Jak beszek stoi to podleć i strzel w niego chociaż kilka razy. Zawsze jest szansa, że grupa bijąca behy nie będzie pełna i będziesz jedną z 8 osób co zadał mu dmg i dostaniesz boxa. Tak samo z invokami, często jakieś boty biją, więc zawsze staraj się strzelić chociaż raz w każdego invoka jaki stoi. I pamiętaj, że boxy znikają o 5:30 przy restarcie.
     
  5. -PŁONER-

    -PŁONER- User

    a faq jakies jest do tych map ? bo ja latam tylko na tej eic BL i nigdy na oczy beha nie widziałem :D :D jakie boxy? :D
     
  6. *ice*.

    *ice*. User

    na obce BL wejdziesz na 24 lvl, pisałeś, że masz 20 więc bij beszki na swojej na razie - bez obrazy ;)