premka kody tydzien

Temat na forum 'Od użytkowników dla użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika ◦○_ZIGI_EX_™○◦[GIT™], 18 sierpnia 2017.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. dzięki za kod ;) :D
     
  2. Jeżeli kiedyś użyłeś taki kod (7dni premki, vega(10k uri), bo2 i 5x napęd) to już więcej użyć nie możesz kolego :) Taki kod można użyć tylko 1 raz na konto.
     
  3. stronka nie dziala napewno z tej bierzesz?
     
  4. tak, przed chwila sprawdzalem i wszystko dziala.
     
  5. MOD_ORZEŁ

    MOD_ORZEŁ Guest

    Stronka jak najbardziej działa, przed chwilą sprawdzałem ;)

    Pozdrawiam,
    MOD_ORZEŁ
     
  6. wez mi podaj bezposredni link bo mi takie cos wychodzi|
    ""
    Strona niedostępna

    Strona znajdująca się pod adresem https://lootboy.de/ może być chwilowo niedostępna lub mogła zostać trwale przeniesiona pod nowy adres.""
     
  7. MOD_ORZEŁ

    MOD_ORZEŁ Guest

    Może coś ci blokuje dostęp? Jakieś programy służące do kontroli rodzicielskiej lub inne zabezpieczenia? Sprawdź na innej przeglądarce lub komputerze.

    Pozdrawiam,
    MOD_ORZEŁ
     
  8. taj jak napisales ten adres. Sprobuj z innej przegladarki
     
  9. Do kitu z tym czyms :D
     
  10. skoro tak uwaasz, masz prawo:)
     
  11. dajcie koda na premke :D:D
     
  12. A może by tak "poproszę" :p
     
  13. prosze:D:cool::D
     
  14. ja tez poprosze :)
     
  15. gigamen

    gigamen User

    też poproszę
     
  16. Ghost_User

    Ghost_User User

    Też proszę (Może będę mieć więcej szans na przeżycie będąc atakowanym przez UFE).
     
  17. Dawac koda :D Nie dzialaja mi ale komus dam :p
     
  18. logujcie sie lootboy.de i sami wstawiajcie kody, tez pomagajcie innym:)
     
    Zientula lubi to.
  19. a gdzie to trzeba tam dokladnie wejsc bo ja szukalem i sie zgubilem i wyszedlem z tego
     
  20. na sta
    na startowej sa 4 zakladki, komiksy(co piatek jest nowy do obejrzenia,za obejrzenie dostajesz coiny), inwentarz(nasze wylosowane karty z kodami), strona startowa i zakladka z kartami za pieniadze. Ciezko sie tam zgubic :D