premka kody tydzien

Temat na forum 'Od użytkowników dla użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika ◦○_ZIGI_EX_™○◦[GIT™], 18 sierpnia 2017.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. a te kody jak dzialaja to jest na ilosc osób czy na date czy inaczej?
     
  2. raz na miesiac mozesz uzyc premki na 7 dni, to jest low pack. Mozna tez trafic na miesiac ale ja jeszcze takiego nie trafilem:)
     
  3. A nie jednorazowo?
     
  4. No proszę. Nawet mi się udało coś dostać. Tylko nie wiem co. :D Bo premke na pół roku mam to nawet nie wiem czy mi się przedłużyło, bo nie sprawdzałem do kiedy miałem hah. Ale dziękuję :)
     
  5. a mi juz nie dziala ten kod ...
     
  6. gigamen

    gigamen User

    Kto pierwszy ten lepszy:p
     
  7. to jak kolega daje kody a sam nie wykorzystuje?czy to jest na 2 osoby max?
     
  8. nie wiem dokladnie jak to dziala ale kody dam bo mam :D
     
  9. z skad macie te kody??
     
  10. kris0211.

    kris0211. User

    Ze strony lootboy.de
     
  11. Dajcie znać czy kod zadziała, pakiet LOW, vega plus tydzień premki

    TBY5-9VEY-05XK-SU3D
     
    de^nekst^best lubi to.
  12. Zadziałał: "Wykorzystałeś kod kuponu" Aczkolwiek tylko to widnieje w dzienniczku, nie mam pojęcia co w praktyce przypisali mi do konta. Skusiłem się na tydzień premium, także o ile dopisało mi tę premkę (co zaraz sprawdzę) zaoszczędziłeś mi jakieś 5 złotych. Dziękuję :p Jutro pójdę sobie za to na lody :p
     

  13. dopisało tydzień premki i statek a w przypadku jego obecności - 10k urki, smacznego:)
     
    de^nekst^best lubi to.
  14. Tak, dokładnie sprawdzałem i premka jest tydzień dłuższa i 10k urki wpadło także :) Dzięki jeszcze raz :p
     
  15. a mi oczywiscie pisze kod nie wazny !!
     

  16. kod jest jednorazowego użytku, jeśli go ktoś użyje to już nikt więcej z niego nie skorzysta, dlatego jeśli ja już raz wykorzystałem taki bonus zwany pakietem LOW to nawet mając drugi z innym kodem - nie wykorzystam - tylko jeden dany pakiet na konto, stąd ktoś życzliwy może tu zamieścić dla innych otrzymane przez niego kody - bo on już ich nie wpisze z racji wcześniej wykorzystanego innego kodu ale dotyczącego tej samej zawartości.
     
  17. pol godziny stracilem ale bylo warto :)
    to i ja sie pochwale ale i tak pewnie nie podziala nikomu
    TBY3-NKW5-WDMS-C8VC
     
  18. TBY4-U56P-BZ7M-KYU3
    TBY6-0EMS-R45A-KQTV
    TBY4-U96V-6W17-2VQC
    TBY6-0FMP-1CWA-8NUW

    kolejne na tydzień premki.... ten sam pakiet, bez względu na kod - jeden pakiet na konto a więc tylko jeden kod z tego samego pakietu zadziała.
     
    Ostatnie edytowanie: 6 września 2017
    DiaBLo$aNTo$ lubi to.
  19. moze kiedys trafi sie medium pakiet :D