Opinie Próba grozy 2021

Temat na forum 'Dyskusje na temat gry / Informacje zwrotne' rozpoczęty przez użytkownika TL_Eviana., 13 października 2021.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. miro26

    miro26 User

    Limit czasowy po ukończeniu wrót powinien być całkowicie ściągnięty.
     
  2. BP myśli że ludzie będą nonstop po nocach vortexy robić, a sen czy praca w nocy nie liczy się, tylko wiecznie DO. To moim zdaniem ten cel na 2k curcubitorów jest totalnie bez sensu, ale BP nie uwzględnia negatywnych opinii xdddddddddddd
     
    SpiochuxDD, -dshh14- oraz STRADIVARI71 lubią to.
  3. Ja cały czas robię te wrota i mam dopiero 1,2k/2k -.-
     
  4. ja też cały czas robiłem vortexy i miałem 1350/2k zrobione
     
  5. Lednox1

    Lednox1 User

    czyli nic sie nie nauczyli i w 2023roku znowu 2k xd
     
  6. mleszko

    mleszko User

    jak dla mnie to ta misja powinna być na wszystkie cur..... zestrzelone ale jak ktoś jest ślepy i głuchy to .....


    dodam, że w jednych wrotach jest 90 cur..
     
    Ostatnie edytowanie: 22 października 2023
  7. Gierek

    Gierek User

    Jedna fala we wrotach jest bardzo mocno... dziwna. 35 UDK? Kto to wymyślił? Rozumiem, że te alieny są osłabione wobec zwykłych wersji, ale... jak sobie gracz może dać z nimi rady, skoro potrafią przyłożyć z 80k - jak nie więcej? Totalnie OP fala.

    Na mapach jest się bardzo ciężko utrzymać przez miny i Curcubitory latające po mapie jakby były tworzone w fabryce - totalnie w gigantycznych ilościach. Cel na 2k Curcubitorów jest dziwny - człowiek nie siedzi 24/7 przy komputerze...

    Próbuję bić te Bossy Curcubitory, ale ledwo co mi wychodzi - czy jakoś jestem w stanie uniknąć tej jego miny przyczepionej do mnie, lub żebym nie miał tej miny przyczepionej? Dostanę też od niego czasami hita 100k, jak się zrespi przy mnie. Jest bardzo ciężko.

    Te alieny duchy są bardzo fajne - fajny zarobek z nich jest. Ciekawe byłyby ubery duchy - za UDK ponad 2k? Ciekawe...

    Myślę, że ciekawy event, ale ma wady.
     
  8. Michers

    Michers User

    Mina ma countdown. Użyj w odpowiednim momencie stabilki - tej na trzy sekundy.
     
  9. mleszko

    mleszko User

    w brew pozorom UDK nie są takie trudne gdy weżmiesz pod uwagę fakt że są 10 razy słabsze odpowiednia odległość i tyle kiedyś dużym problemem były Usiby normalne i 40 w jednej fali
     
  10. Gierek

    Gierek User

    Dziękuję ślicznie, przeszedłem tą falę :) Męczyłem się godzinę, ale udało się :) Pozostałe fale powinny być prostsze :)
     
  11. Oni to nie nauczą się bo to już jest za późno, możesz się zapisać na tym forum względem negatywnych opinii a oni swoje będą robić, opinia negatywna nie jest brana pod uwage
     
  12. **Magik**

    **Magik** User

    wszystkie ubery sa liczone do misji. najlepsza opcja to trzaskac udka w tych wrotach. to co sam zauwazylem to tylko fala z udk jest zanizona z ich atakiem, hp i oslonami.
    pozatym malo kto wie ze mozna spokojnie trzaskac misje na ubry w tych wrotach. pozdrowienia dla ciemnoty graczy co nieumieja wykozystac darmowych wrot do trzaskania zadan
     
  13. mleszko

    mleszko User

    oprócz Uprotegit wszystkie ubery ze wszystkich wrót zaliczane są do misji
     
  14. Gierek

    Gierek User

    Udało mi się ukończyć Vortexa - i mam następujące przemyślenia:

    Fajnie, że są te wrotka, można fajnie zarobić - nie tylko doświadczenie i zasoby, ale też i kredyty, uridium, poważanie, i do rankingów, celów. Tutaj te wrota były dla mnie opłacalne.
    Fajną opcją było też dla mnie sprawdzenie się - niestety tutaj została popełniona gafa moim zdaniem, ale o tym za chwilę.
    Dobrze, że po jednej mapie przynajmniej można się na x-1 wrócić.

    Niestety są też i spore wady:

    Dla mnie bardzo ciężko było się utrzymać w tych wrotkach - fale na mapach od 4 do 8 były chore - pomimo bicia 10-20k z x1 (zależy, czy były ekstrasy aktywne i czy był seprom/promerium na statku) wrotka robiłem siedem (!) godzin. Mówię serio.

    Pierwsze trzy mapy są dosyć proste, ale następne fale to mocne schody... 35 UDK - dobrze, że osłabione, dałem sobie radę, ale ledwo co. Niestety od tej mapy - czwartej - zaczęły się też sibelony w różnej formie w ilości rodem z fabryki.
    Na piątej mapie Ufonity sprawiły problemy, ale dałem sobie radę.
    Niestety na mapach od szóstej do ósmej musiałem się ratować amunicją x2 w górę... bo tak, to bym chyba prędzej strzelił kopytami zamiast zrobił tą mapę. Meltery na szóstej mapie były mocno wzmocnione, na siódmej mapie prawie się przejechałem na USIB, ale udało się, ale... ósma mapa, to była tragedia.
    2,5 godziny (!) robiłem tą mapę. Sibelony w różnej formie i ich bicie to najnudniejszy zawód świata - można nawet i zrobić sobie herbatę, a dalej je będziemy bić. Biłem te alieny, i chciało mi się płakać... ale udało się - niestety po drodze straciłem dwa życia.

    Część alienów jest mocno wzmocniona - za jednego BSIB na ostatniej mapie zarobiłem prawie 200k exp :eek: , a za jednego USIB - około 110k exp.

    Uważam, że te wrota są źle zbalansowane, i że powinno się te fale trochę pozmieniać - słabszy gracz na widok 35 UDK na raz może się przestraszyć...

    Zgadzam się, fajną opcją jest trzaskanie uberów na tych wrotkach :)

    Najbardziej nie jestem zadowolony z bilansu, i z doboru misji - prawie 2k Curcubitorów na Vortexie, to absurd... Moja opinia - 4/10.
     
  15. wrota latwe i przyjemne wystarczylo z amo robic ktora wypadala-job,x3,x4 itd ja robilem troche ponad godzinke codziennie po zakupie podwajacza za cala mase zlotowek amo do przodu pare milionow a urki chyba z 700-800k wiec bardzo udany ewencik
     
  16. Co za ekipa z BP nie no ludzie są z innej planety jakiejś, miesiąc temu czy 2 miesiące temu były problemy z zalogowaniem się na mape, dziś powtórka z rozrywki, ataki DDoS?

    przykre zakończenie vortexa
     
  17. Gierek

    Gierek User

    Może po prostu miałem za mało amunicji, albo za mało czasu?

    Tak, wysypała się cała gra... stoimy, i nic się nie dzieje na mapie...
     
  18. jak ja padłem na melterach w vortexie to utknąłem na dobre, problemy z zalogowaniem na mape.
     
  19. Gierek

    Gierek User

    Mi wywaliło serwer gdy biłem lordakium - gdy je biłem to już wiedziałem, że coś się święci - bo obrażenia się pokazywały po 5, jak nie więcej, sekundach, i alien skakał po mapie, i potem przez kilkanaście minut widok robotów naprawczych na statku :D i od tego momentu nie mogę się dostać na serwer, cały czas "Trwa łączenie".
     
  20. no to u mnie jest to samo, próbuje się zalogować na serwer, to trwa łączenie z serwerem