Opinie Próba Grozy

Temat na forum 'Dyskusje na temat gry / Informacje zwrotne' rozpoczęty przez użytkownika TL_Eviana., 15 października 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
 1. Laparoskop

  Laparoskop User

  ... i powiało grozą!!!!!!!!!!!!!! czyżby powolna od mniej więcej agonia serwera, zakonczyła się w końcu śmiercią? (przynajmniej kliniczną?).
  Kochani gracze i użytkownicy kont, uczciwi i sprytnie konwersujący rzeczywistość wirtualną, czas na zbiórkę pogrzebową, kto wbije ostatni streuner do trumny wiekowej jakkolwiek nie patrzeć gry?. Poproszę o założenie konta w banku pirackim sam oddam 100 rinusku i 13 uridium na złożenie w niebyt kosmiczny orbity, przez która przeleciało miliony Goliatów, spowodowało smog spalin z nienasyconych petów. Cześć czarnej czeluści pamięci błedów bugów niedosciagnieć niedoróbek i jednak ....świetnej gry.
   
 2. błąd error rozwiał grozę i czekania będzie cały dzień znając życie ich naprawianie
   
 3. Zary-pl

  Zary-pl User

  To nie błąd to Covit powiał grozą teraz czekają na szczepionkę:p
   
 4. Cupak

  Cupak User

  to jest właśnie to za co wszyscy grający w DO kochają tą grę i to jest jej znak firmowy :D
   
 5. stworca

  stworca User

  co za szmelc z tych dyń r-310 koszmar 2020 rok a ci nadal to samo; zmieniają się właściciele lecą lata a zawartość ta sama po drugie zaludnili serwery jak nowy jork i grać się nie da dorzucili helix ale bez nagród jak indoktrynol czy coś tam kto to im na pusto kupi
   
 6. silnyJon

  silnyJon User

  Ogólnie wrota strasznie długie i żmudne szczególnie ta końcówka z uber sibelonami , a nagrody marne za ukończenie wrót, na każde wrota musze wystrzelać 100k strzałów sepro, a o licencji nie wspominam. Ktoś zrobi z was ogólnie 15 razy te wrota ?
   
 7. Cupak

  Cupak User

  mi sie wydaja te wrota jakieś łatwiejsze w porównaniu do tych co było rok temu
   
 8. Ankalagon

  Ankalagon User

  teraz to te wrotka to lajcik. Dawniej to były wrota.
  pierwszą wersję robiłem z 5 godzin.
  drugą wersję juz się mieściełm od 2:30 do 3 godzin.
  teraz na luzaku godzinka przyjemnego grania.
   
 9. Kiedyś tez były na godzinke spokojnego grania :D i porównujesz czas zrobienia wrót sprzed roku do obecnych? ale chyba w ciągu roku Twoje konto stało sie raczej lepsze prawda? i dlatego o wiele szybciej je zrobiles? :D obecne wrota może i są troche krotsze, ale te fale ktore pochłaniały najwiecej czasu dalej są obecne :) np ubersibki
   
 10. Ankalagon

  Ankalagon User

  od ostatniego vortexa moje konto juz sie nie rozwija pod względem ekwipunku. i się dziwię, że szmelc, który obecnie proponują ma spore branie. A wrota, nie dość że skrócili, zmniejszyli ilosć fal inne zlikwidowali to dodali nową amunicję na siby a ludzie nadal narzekają że za ciężko.
  Co do ekwipunku weźmy np nowe dwie bojki i ich sposób działania - ja jak bym grał nie wiedziałbym do czego mogę rozsadnie ich użyć. jedna dodaje hp na oko 5% ale dobija tylko przy pełnym hp, druga dodaje dmg ale tylko w obszarze działania bojki moze ta na dmg sprawdzi się przy obronie baz lub portów naprawdę nie wiem.
   
  Ostatnie edytowanie: 18 października 2020
 11. A anni dalej je klepią wiele godzin z x1 na złotku jak nie mają czym :( ale przejść się da
   
 12. -OMEN-

  -OMEN- User

  Sprawa pierwsza to wrota są za długie, w porównaniu do tego co z nich wypada. Dwadzieścia sztu złotej kukurydzy, więc takich wrót trzeba sporo naklepać, żeby coś sensownego złożyć.

  Największa jednak wada to niedogodne godziny, zarówno wrót jak i pojawiania się tych stworów na mapach. Jak ktoś pracuje np. na popołudniu lub ma wtedy zajęty czas to rano nic nie ugra.
  Wrota mogą być dostępne raz dziennie, ale powinna być możliwość robienia ich o dowolnej godzinie, ludzie nie żyją według jednego schematu.
   
  -OLO-☠ lubi to.
 13. stworca

  stworca User

  złodziejskie wrota na elitarną amunicję po drugie czy nie uważacie że dyń halowenowych nie jest przypadkiem za dużo w porównaniu do super zawartości ?
   
 14. Jak za długie ty wiesz co ty piszesz?? jakby wrota były za krótkie to jestem ciekawy kto by robił robił takie wrota według twojego schematu bo ja na pewno nie
   
 15. -OMEN-

  -OMEN- User

  Nie za bardzo rozumiem.
   
 16. Bo skoro mówisz że są za długie to po co wogóle wchodzisz w te wrota skoro ci się nie podobają
   
  -dshh14- lubi to.
 17. Zeus_33

  Zeus_33 User

  A w czym masz problem xd? Nie rozumiem robisz na popołudnie to odpuść jedne wrota i zrób rano i mozesz potem robić ciagle przed praca nie kumam tego xd

  po za tym ciesz się ze nie ma w jednej fali wszystkich uber sibow... po za tym wrota są latwiutkie pare minut i po wrotach ...
   
 18. takie wrota to można codziennie robić bo sporo urki płynie z nich i nie narzekać na te wrota
   
 19. Ankalagon

  Ankalagon User

  wrota są spoko. proponuje odpalic w nich bojdke na dmg niezły ubaw
   
 20. -OMEN-

  -OMEN- User

  Nie lepiej zrobić wrota raz dziennie niezależnie od godziny ? Efekt ten sam tylko nie ma sztucznych ograniczeń.

  Co do łatwości wrót, jak ktoś natrzepie urki na bocie i robi wrota z x4 to pewnie, że łatwiutkie.
   

Poleć tę stronę