Blad Problem Bug Gra STOI

Temat na forum 'Pytania techniczne, problemy, bugi' rozpoczęty przez użytkownika _GHOST_RIDER_96, 19 grudnia 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Witam mam taki problem ze prubowalem skoczyc przez portal w wrotach skoll i gra mi sie zatrzymala... znaczy:

    stoje na porcie ale jesli jakis alienek podleci do mnie to moge go bic chociaz on nie zadaje mi DMG to ja go ubijam ....

    odlatuje statkiem z portu ale pet zostaje tam i tak juz pol godziny... nie moge grac...
    jak to rozwiazac?
     
  2. memil

    memil User

    NO klep urke co sie martwisz :)
     
  3. ale tylko w porcie stoje nie moge odleciec od portu i ubije tylko to co przyleci na port.. to oplacalne bardziej by bylo bic staunery...
    a nie moge nawet wyskoczyc z tych wrot ani dac sie zabic bo jestem neismierteny..
     
  4. 1lolek

    1lolek User

    wczoraj trwa łączenie dzisiaj trwa łączenie kiepska ta gra
     
  5. Restart byl gra i tak nie chce sie polaczyc hehe porazka
     
  6. skeletica

    skeletica User

    omg jaka padaczka toczy tą grę...Nawet po restarcie nie idzie się zalogować
     
  7. ŁIMBO34

    ŁIMBO34 User

    haha
     
    memil lubi to.
  8. -falkom-

    -falkom- User

    całe 100 sekund gry po udanym zalogowaniu na pl i co restart i jak myślicie po restarcie? Trwa ciągłe logowanie jakaś parodia :mad:
     
  9. memil

    memil User

    :D
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.