Problem - lagi na serwie?

Temat na forum 'Archiwum reszty' rozpoczęty przez użytkownika pancerniaczek, 25 lipca 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. na innym serwerze tak nie mam, na PL zalogowalem sie i dzienne misje moglbym godzine robic
    z rana to samo, o co to chodzi? kilka sekund opoznienia mam
     
  2. polacz ponownie restart serwera by sie przydal
     
  3. zalogowalem sie pol temu zobaczyc sytuavje i bylo ok, teraz znowu nie dziala sprawnie
     
  4. REVERS

    REVERS User

    Ta gra to jeden wielki lag. Zamiast wprowadzić już klienta i wyłączyć DO na zwykłych przeglądarkach i zająć się uporządkowaniem tego syfu to nie wiem na co oni czekają...
     
  5. 23.00 sprawdzam gre, o dziwo bez lagow to wrota zrobilem, skacze na 1g misje dokonczyc i zonk bo lagow wielki nawrot, kabareton, tylko jak sam to mam to o co moze chodzic? support forumowy cos ogarnia techniczne kwestie?
     
  6. Sirmichu8

    Sirmichu8 User

    Aha ,czyli to serwer laguje a nie mój net :p myślałem że u mnie problem bo mam to samo opóźnienie duże.
     
  7. ciag dalszy parodii, na innym serwerze tezx mnie dopadly lagi, ice bije, na x-7 ok, x-8 lag, x-5, 4-5 tak samo lag... co tu sie kurcze dzieje, na x-7 skazany jestem, bo na 4-5 raz ubilem ice, ale to samemu bo widocznie nie tylko ja je mam w minute zamiast w kilka sekund przez te lagi, za to na 3-7 kilku chetnych na ice


    tak samo aucje, w goddddzinach szczytu bosty na dmg, shd pon 100 mln schodza, bo normalni gracze juz predzej za urke kupia niz kilkanascie minut bawic sie w szukanie aut po obrazkach gdzie kilkansacie pixeli na krzyz i do dalej nie wiadomo, czy to jest to czy moze drzewo, hrdran czy bog wie co jeszcze innego


    w zeszlym roku DO siegnelo dna, a w tym bije wszelkie mozliwe antyrekordy
     
  8. W tym roku DO puka spod tego dna, co najgorsze, problem znany od dłuższego czasu i co?...i dalej nic w tej kwestii nie zrobiono...no przepraszam, ale poza żałosnym kodem rzuconym jako ochłap graczom, którego nie sposób nazwać rekompensatą nic się nie dzieje...
     
    Ostatnie edytowanie: 27 lipca 2020
  9. MOD_MIKUS

    MOD_MIKUS S-Moderator Team Darkorbit

    DarkProtector

    Kultura/ton wypowiedzi - nawet podczas burzliwych dyskusji lub kiedy się zdenerwujesz, zachowaj proszę uprzejmy ton wypowiedzi. Szanuj innych forumowiczów. Na naszym forum nie tolerujemy braku kultury.

    Pozdrawiam,
    MOD_MIKUS
     
  10. Zawsze na PL1-3 były i będa lagi bo nie potrafią tego zrobić by działało normalnie. Gram tyle lat i jakoś na int czy eu zawsze jest ok a na PL zawsze lagi :D