Problem logowania za pomoca fb

Temat na forum 'Pytania techniczne, problemy, bugi' rozpoczęty przez użytkownika Majuchh, 4 marca 2021.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Tags:
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Majuchh

    Majuchh User

    Dzień dobry ,mam problem z kontem DarkOrbit specjalnie założyłem te konto żeby móc napisać na forum .Chodzi o to że loguje się za pomoca FB .i od wczoraj czyli 03.03 po kliknięciu w waszej aplikacji zaloguj przez FB łączy mnie z Facebookiem i mam normalnie pokazana tablice z Facebooka.Dodatkowo wyskakuje komunikat :"Ten adres URL jest zablokowany: Adres URL https://www.darkorbit.com/ProjectApi/Facebookconnect został zablokowany w serwisie Facebook .Proszę o szybką pomoc .
     
  2. Może twój FB został rozdzielony z kontem gry, skontaktuj się z supportem w tej sprawie
     
  3. Majuchh

    Majuchh User

    Kiepsko bo wydalem 200 zl w 2 tygodnie,zeby miec lepszy start a tu mi nie dziala,dodatkowo support nie odpisuje od 6dni.
     
  4. BA_Chmurka

    BA_Chmurka User

    @Wykidajlo46 , post nie związany z tematem został usunięty.
    Problemy z klientem gry zgłaszamy bezpośrednio do pomocy technicznej.


    @Majuchh , przedstawiony problem został zgłoszony do programistów w celu jego analizy.
    Niestety w tym momencie nie mamy żadnych oficjalnych informacji do przekazania.
    Musisz uzbroić się w cierpliwość i zaczekać na odpowiedź ze strony Supportu.


    Wątek zamykam jako przekierowanie do pomocy technicznej.

    BA_Chmurka
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.