Problem z dołączeniem do gry. Serwer PvE

Temat na forum 'Archiwum reszty' rozpoczęty przez użytkownika xAshii*, 14 grudnia 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. xAshii*

    xAshii* User

    Dzień dobry, mam problem od około 15h z dołączeniem do gry na nowym serwerze i to tylko na głównym koncie. Po kliknięciu "start" przez kilka minut trwa łączenie a potem wyskakuje błąd, że nie udało się połączyć. Co dziwne, założyłem nowe konto i na nim nie ma najmniejszego problemu połączyć się z grą. Próbowałem połączyć się na różnych przeglądarkach oraz w wersji clienta na komputer, niestety bez efektu. Proszę o pomoc.
     
  2. Ja mam lepiej na innym statku działa ale ten co mama na 2.2 nie idzie odpalic
     
  3. xAshii*

    xAshii* User

    No właśnie ja mam jedyny statek na 2-2 i teraz gdy mam wolny czas to nie mogę sobie pograć :p
     
  4. Nie jesteś sam, mam identycznie. Napisałem ticket do pomocy to odpisali mi o 13h czy nadal jest problem... Niektórym udało się poprzez zmianę statku ponownie zalogować na mapę, w moim przypadku wyświetla się komunikat, ze nie jestem na bazie by zmienić statek. Wyglada to tak jakby był cały czas zalogowany.
     
  5. xAshii*

    xAshii* User

    To dzięki, przynajmniej wiem, że nie tylko ja tracę. Mam nadzieję, ze szybko to ogarną i będzie można normalnie grać, bo troche szkoda, że część graczy może grać a część nie.
     
  6. RocketBear

    RocketBear User

    wczoraj zawisł mi statek na kilka godzin w portalu ok. 16 i zalogować się udało ok. 21. Dziś podjęta próba zalogowania z rana godziny 7-8 nic... próba zalogowania o 17 nadal trwa łączenie... udało się zalogować o 20, lecę na drugą mapę żeby robić misję i niespodzianka - wiszę od godziny w portalu... w ciągu całego dnia możliwość gry wyniosła całe 30 SEKUND. W takim przypadku rozpoczętą misje skończę najwcześniej w przyszłym roku, a premka leci.
     
  7. xAshii*

    xAshii* User

    Dostałem odp od Bigpoint, że mam podać ID i login z gry. Troche to dziwne skoro do złożenia wniosku te informacje są niezbędne. Jak dostanę odpowiedź będę tutaj informował. Premka leci, a sporo osób sobie teraz farmi, ale nie liczę na jakąkolwiek rekompensatę z strony twórców.
    Dodam tylko, że od godziny 13-14 co jakieś 10 minut próbuję się połączyć.
     
  8. CM_Zero

    CM_Zero Forum Moderator Team Darkorbit

    Drogi graczu, ten sam wątek pojawia się >>TUTAJ<<
    W związku z powyższym temat zamykam i zapraszam do głównego tematu.

    Z poważaniem,
    MOD_ZERO

    PS Patrząc na to wszystko z doświadczeniem programisty widać, że nie zostały poczynione po prostu odpowiednie przygotowania do obsłużenia większej ilości graczy. Także jedyne co można teraz zrobić to czekać aż serwer zostanie dostosowany ;)
     
    -dshh14- lubi to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.