problem z gra

Temat na forum 'Pytania techniczne, problemy, bugi' rozpoczęty przez użytkownika mimistg, 20 sierpnia 2021.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. mimistg

    mimistg User

    witam mam problem chce wrócić do gry po kilku latach przerwy i jak się zaloguje w przeglądarce ta wymaga żebym ściągną grę i ja zainstalował na lapku tak robię ale jak włączam grę i chce odpalić start to mnie wywala jakiś błąd darkorbit exe. usuwałem instalowałem od nowa nic nie daje jakiś pomysł z góry dzięki za pomoc
     
  2. TL_Eviana.

    TL_Eviana. Team Leader Team Darkorbit

  3. Kto mi poda jak moge z tymi nie udacznikami z pomocy tech !!! sie skintaktowac !!! 3- tygodnie nie moge wyposazyc statku w hangarze . co zaczne zaraz koniec wybite i od nowa Oczywiscie jest pomoc TECH do płatnosci a figa !!!
     
  4. TL_Eviana.

    TL_Eviana. Team Leader Team Darkorbit

    najpierw ochłoń. :) czy otrzymałeś automatyczne potwierdzenie, że e-mail do pomocy technicznej dotarł?
     
  5. Ok.Ok sory nie pana winna. A co do e-mail o ile pana znam z wydawanych porad i wyjasnień przez tyle lat wierzy pan w e-mail, ja go nie potrzebuje . Zyczę dalszej CIERPLIWOSCI i radosci w zyciu
     
    -ananke- lubi to.