Problem z klientem dla windows

Temat na forum 'Archiwum reszty' rozpoczęty przez użytkownika «¤FIxΞD¤», 13 czerwca 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. Witam
    Po zainstalowaniu klienta na dysk i wlaczeniu wyskakuje mi bląd aplikacja nie została własiciwe uruchomiona (0xc000007b) przyscik ok aby zakonczyc aplikacje, mam windowsa 8.1.Pozdrawiam
     
  2. Ankalagon

    Ankalagon User

    ten błąd inforuje np. o nieprawidłowo przeprowadzonej instalacji. Pobierz jeszcze raz i zainstaluj ponownie, może problem leży w lokalizacji instalacji lub czegoś tam przy instalacji mu zabrałko.
     
  3. oki jeszcze raz sprobuje
     
  4. nic z tego to samo odinstalowałem i ponownie zainstalowałem ten sam błąd
     
  5. =Aspazja=

    =Aspazja= User

    Kto jeszcze używa Win 8.1 , toż to zabytek.Niestety trzeba się przesiąść na 10,takie czasy.
     
  6. Ankalagon

    Ankalagon User

    Ja jeszcze używam XP i 7 - na win 7 zainstalowałem.
     
  7. =Aspazja=

    =Aspazja= User

    Też używałam kilka lat Win7 64bit,Premium,ale kilka m-cy temu przeinstalowaliśmy na Win10,ponieważ wiele aplikacji nie chciało współpracować z Win7,niestety.Nie podoba mi się ten nowy system,przyzwyczaiłam się do Win7,lecz wręcz zostałam zmuszona do przejścia na nowy.Ważne,że D.O działa dobrze, Nowego Klienta wgrałam szybko,chociaż Defender nie chciał puścić Instalatora,jako niebezpieczną apkę.Na razie gram na Chrome,bo w N.K nie ma pełnego ekranu,czekam na łatkę.Tak,czy inaczej,wydaje mi się,że jednak warto mieć najnowszą wersję okienek.
     
  8. Ankalagon

    Ankalagon User

    Może i warto, zalezy do czego. Wiele programów płatnych nie trawi ani okienek w wersji 8 i 10. A kupować aktualizację wydając parę tysi, jak jest dobrze działający win 7, mija się z celem. Próbowałem zainstalowac na okrojonej wersji win 7 i nie poszło. Dlatego potrzeba sporo łatek. w dodatku ten cały "klient" to tak naprawdę niewiele ma wspólnego z klientem, tak mi się zdaje. Kod przeglądrki bardzo okrojonej w której brakuje wielu mechanizmów.