Problem z klientem

Temat na forum 'Pytania ogólne' rozpoczęty przez użytkownika PVBLO_808_, 19 stycznia 2022.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
 1. PVBLO_808_

  PVBLO_808_ User

  Witam mam problem z klientem, po uruchomieniu nie pokazuje się strona główna tylko wyskakuje błąd
  Ta witryna jest nieosiągalna

  Strona internetowa pod adresem https://darkorbit.com/ może być tymczasowo niedostępna lub została na stałe przeniesiona pod nowy adres internetowy.
  ERR_CERT_DATE_INVALID

  Nigdy tego nie miałem,nie grałem 2 miesiące i nagle takie coś.Próbowałem wiele razy pobierać na nowo klienta z różnych przeglądarek i dalej to samo.Wcześniej wszystko działało.Czy ktoś wie co to za błąd i jak go naprawić?
   
 2. TL_Eviana.

  TL_Eviana. Team Leader Team Darkorbit

  wyczyść wszystko ccleanerem i ponownie zainstaluj
   
 3. PVBLO_808_

  PVBLO_808_ User

  Dziękuję za odpowiedź,niestety to nie pomogło.Pisałem z pomocą techniczną i też za bardzo nie mają pomysłu jak to naprawić.
   
 4. Miałem ostatnio podobny problem przy instalacji klienta , " sprzątacz " trochę pomógł , ale gdy usunąłem " Darkorbit ( folder plików ) " to zaczęło działać normalnie . Przy odinstalowaniu klienta ten folder powinien być usunięty , a nie był .
   
  Ostatnie edytowanie: 21 stycznia 2022
 5. TL_Eviana.

  TL_Eviana. Team Leader Team Darkorbit

  *!*!MRÓWKA!*!*, Twój post usuwam, jak zwykle nie wnosi nic do tematu. Administracja nie śpi, bo Gracz otrzymał wyżej podpowiedź od innego Gracza, jakie dalsze kroki może wykonać. Wystarczy poczytać ze zrozumieniem, zamiast chodzić i trollować.
   

Poleć tę stronę