problem z kontem

Temat na forum 'Pytania ogólne' rozpoczęty przez użytkownika miro1126, 20 października 2021.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. miro1126

    miro1126 User

    Witam mam problem z moim drugim kontem już wyjaśniam o co chodzi, tydzień temu dostałem informację w wiadomościach o jakiejś lotteri w dark orbit niestety informacja o tym dla mnie aby nie wchodzić w to była przekazana za póżno przez Mod Eviana. Teraz nie mogę się zalogować na to konto wyświetla mi informację że nie ma takiego konta z tym hasłem, wysłałem do pomocy technicznej wszystkie dane łącznie z numerem ID ale niestety po zbadaniu sprawy zamkneli temat, czy ktoś ma tak samo, czy można coś jeszcze zrobić aby odzyskać konto.
     
  2. Konto zapewne zmieniło już właściciela i go nie odzyskasz. Na przyszłość nie będziesz wchodził w takie linki
     
  3. KILLERRZ

    KILLERRZ User

    Ale serio żeby dać się nabrać na coś takiego?
    Sam też dostałem taką wiadomość zapewne od tego samego typka ale od razu przecież widać że to podrobiona strona po to żeby tylko dane wyciągnąć o_O

    https://prnt.sc/1wuko1y
    [​IMG]
     
  4. miro1126

    miro1126 User

    konto nie bylo na szczęście rozbudowane.
     
  5. TL_Eviana.

    TL_Eviana. Team Leader Team Darkorbit

    Nigdy nie wchodzi się w nieznane linki, niezależnie gdzie taki link otrzymamy. Wiadomości takie przesyła się do pomocy technicznej. Każdy sam jest odpowiedzialny za bezpieczeństwo konta, zgodnie z OWH, które zostało zaakceptowane przy zakładaniu konta.
    Wątek zamykam.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.