Problem z laserami.

Temat na forum 'Pytania ogólne' rozpoczęty przez użytkownika ●HЄLLS●ANGEL●™, 24 kwietnia 2021.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Witam. Włączyłem darkorbita po kilku latach przerwy. Z ciekawości co się zmieniło poleciałem na wrogie mapy na tzw. dawniej "nalotkę". Bije przeciwników (pomijając fakt że jest w opór botów) i ze złością odkrywam że atakuje wrogie statki z niezwykle niską mocą. z x4 jedynie po 4-5k. Przy czym z x1 alieny bije po 8-9k. Czym jest to spowodowane? To jakiś bug? Nie grałem dłuższy czas i nie wiem o co chodzi xd
     
  2. Adiuuuu

    Adiuuuu User

    Może masz rangę banity? ; p
     
  3. 164k poważki na plusie. Ranga sierżant.
     
  4. BA_Chmurka

    BA_Chmurka User

    Z jakiej formacji dronów korzystasz? Jeśli do bicia graczy używasz formacji X, wiedz że jedną z wad tej formacji jest -100% szkód laserami w walce z graczami.

    Więcej informacji o formacji X, jak i pozostałych formacjach dronów, znajdziesz na naszym forum gry: https://board-pl.darkorbit.com//threads/faq-formacje-dronow.2388/

    BA_Chmurka
     
    Filuta27 lubi to.
  5. Ok. Problem rozwiązany. Dzięki.
     
  6. BA_Chmurka

    BA_Chmurka User

    W związku z powyższym wątek zamykam.

    BA_Chmurka
     
    Filuta27 lubi to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.