problem z logowaniem

Temat na forum 'Archiwum reszty' rozpoczęty przez użytkownika matpil, 6 lipca 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. matpil

    matpil User

    witam mam problem z logowaniem mianowicie leciałem na x-bl i podczas teleportowania wylogowało mnie. na inne statki mogę się zalogować a na ten nie. skok statku nic nie daje.

    BŁĄD WRONG SERVER
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 7 lipca 2020
  2. Ankalagon

    Ankalagon User

    Miałem niedawno taki problem i napisałem do PT odpowiedzieli mi żebym wyczyścił ciasteczka to im zwrotnie odpowiedziałem jak mam to zrobić w ich "nowym kliencie", do tej pory nie otrzymałem odpowiedzi. A sprawa wyjaśniła się sama po restarcie serwera.
     
  3. matpil

    matpil User

    czyli do rana czekać
     
  4. KacproproK

    KacproproK User

    no ja to ogólnie na googlu nie mogłem wejść na stronę darkorbit.com dopiero musiałem w historii szukać strony do ekranu głównego żeby mi wyskoczyło =99 na końcu linku i przeniosło do strony logowania xd
     
  5. matpil

    matpil User

    KacproproK ja mogę się zalogować do gry tylko nie mogę latać na jednym ze swoich statków
     
  6. matpil

    matpil User

    włączyłem sobie inny statek i normalnie mogłem latać dopóki nie wskoczyłem na x-bl i znowu ten sam błąd ta sama bajka teraz mam dwa statki zablokowane
     
  7. KacproproK

    KacproproK User

    też kiedyś tak miałem masz pewnie ujemne nanoposzycie na statku zobacz bo to był kiedyś mój powód, jak tak to wystarczy żeby w gg wyklikać by było na plus
     
  8. matpil

    matpil User

    nanoposzycie jest na zero minęła już doba od czasu jak zablokowało mi statek i nadal jest zablokowany jest jakiś admin co się wypowie ?
     
  9. Ankalagon

    Ankalagon User

    Na tym forum Spotkasz prędzej MODA i rzadzącą nimi TL. Ale od nich niczego się konkretnego nie dowiesz szczególnie, że część z tych osób w ogóle ma blade pojęcie co to jest DO. Pisz do pomocy technicznej "PT" lub czekaj na pomysły innych graczy.
     
  10. matpil

    matpil User

    gdzie znajdę wątek odnośnie pomocy technicznej jest straszny bałagan nie mogę znaleźć
     
  11. Ankalagon

    Ankalagon User

    Nie wiem gdzie jest wątek. Natomiast jeśli chcesz napisać wiadomość do PT, na stronie głównej w okolicach prawego górnego rogu masz znak zapytania. Klikasz w niego i postępujesz zgodnie ze wskazówkami.

    EDIT: znalazłem w dziale FAQ
    FAQ - Jak napisać do pomocy technicznej.


    Problem tego forum i wyszykiwania polega na tym, że po słowach kluczowych wyszukiwanie nie działa. Aby zadziałało poprawnie musisz znać pełną nazwę szukanego tematu, pełną i poprawnie napisaną. W innym wypadku niczego nie znajdziesz. ( dla przykładku wpisz wyswietloną frazę raz z dużej raz z małej litery i zauwazysz róznicę) Więc tak czy siak pozostanie szukanie ręczne ewentualnie posiłkowanie się przeglądarką po za forum.
     
    Ostatnie edytowanie: 7 lipca 2020
  12. matpil

    matpil User

    wysłałem dzięki
    ale jeżeli forumowicze macię jakiś pomysł jak można odblokować statki to proszę pisać być może uda się coś szybciej poradzić na to
     
  13. TL_Eviana.

    TL_Eviana. Team Leader Team Darkorbit

    Trochę Cię już ponosi. Ostrzegam Cię słownie, na drugi raz przyznam punkty karne za trollowanie.

    Nie ma sensu pisać do Pomocy technicznej, problem jest znany i zgłoszony, wielu Graczy ma z tym problem od niedzieli. Niestety trzeba czekac na rozwiązanie problemu, z pozycji forum tyle możemy napisac.
    zamykam
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.