Problem z logowaniem

Temat na forum 'Pytania ogólne' rozpoczęty przez użytkownika genARX, 26 maja 2021.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. genARX

    genARX User

    Cześć
    Jak zapewne wszyscy taki ja mieliśmy problemy z zalogowaniem się do systemu, "dzięki" tej nieoczekiwanej przypadłości ominie mnie i pewnie kilka innych osób ostatni bonus za codzienne logowanie, a nie ukrywam że liczyłem na megadrilla, czy w zamian za tak ogromną stratę administratorzy wymyślili jakąkolwiek rekompensatę? Dodam nieśmiało że codziennie próbowałem się połączyć z serwerem i pojawiające się błędy (niedostępności) zaprzepaściły szansę na otrzymanie ostatniego bonusu
     
  2. Tak dostaniemy ale kijem po tyłku ale zawsze możemy kupić coś dzięki super okazjom tylko po co skoro i tak nie możemy zalogować się do gry .Zasada płać i płacz nadal aktywna:eek::eek::(:(:(:(:(
     
  3. dla ponad 5ciu miliarduw euro warto bigpointowi [ciach] prawie 100 milionuw kont w jednej tylko grze,a tych gier swoich bigpoint ma od [ciach] przeciez.tylko zeby niebylo "a nie muwilem"jesli nie bedzie dostepu dla graczy do mozliwosci swobodnego grania od najblizszego restartu serwera za okolo godzine. 27.05.2021 godz.04:35

    Edycja Eviana: wulgarne słownictwo
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 27 maja 2021
  4. IceBullgin

    IceBullgin User

    Od 2 dni nie można sie zalogować
     
  5. TL_Eviana.

    TL_Eviana. Team Leader Team Darkorbit

    administratorzy nie wymyślili, bo nie od nas to zależy. Problem zgłoszony do centrali, jeśli coś postanowią, to pojawi się oficjalne ogłoszenie.

    thomasanders ban za wulgaryzmy
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.