problem z logowaniem

Temat na forum 'Pytania techniczne, problemy, bugi' rozpoczęty przez użytkownika SmartWhiteWolf, 4 października 2021.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. Witam.

    Od paru dni mam problem, po włączeniu klienta gry - strona główna się nie ładuje i wyświetla się błąd:

    Ta witryna jest nieosiągalna

    Strona internetowa pod adresem https://darkorbit.com/ może być tymczasowo niedostępna lub została na stałe przeniesiona pod nowy adres internetowy.
    ERR_CERT_DATE_INVALID

    Ktoś miał podobny problem ostatnio, ale dostał odpowiedź by napisał do supportu i temat został zamkniety.

    Napisałem do pomocy technicznej i po 1 dniu dostałem odpowiedź "Proszę wyczyścić ciasteczka w kliencie gry." To nie pomogło, bo to zrobiłem nawet przed napisaniem do supportu. Napisałem więc, że wyczyszczenie ciasteczek w kliencie nie pomogło, i po następnym dniu dostałem odpowiedź: "Proszę wyczyścić ciasteczka w kliencie gry." Doprawdy zabawne...


    Poratuje ktoś?
     
  2. TL_Eviana.

    TL_Eviana. Team Leader Team Darkorbit