problem z logowaniem

Temat na forum 'Pytania techniczne, problemy, bugi' rozpoczęty przez użytkownika SPECU_1989, 30 marca 2024.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. SPECU_1989

    SPECU_1989 User

    po zaladowaniu paska wyskakuje komunikat laczenie i tak stoi po czym wyskakuje blad polaczenie zostalo przerwane i tak wkolko
     
    STRADIVARI71 i spoczko89 lubią to.
  2. S*Y*Z*Y*F

    S*Y*Z*Y*F User

    też to mam. jak zawsze coś...
     
  3. ^^MaG^^

    ^^MaG^^ User

    Słów kilka o zawartości jajek wielkanocnych,z tego co widzę zainteresowanie zero,nawet boty które tak kochacie wymiękły,event mimesis ku chwale ojczyzny i botów;),pytanie brzmi co zamierzacie zrobić z tym wszystkim,bo mnie to wygląda na wasz koniec,a przepraszam zostały jeszcze abonamenty ale jak znam życie oni też wymiękną...no i oczywiście wesołych swiąt,szczęścia bo myślę że będzie wam potrzebne:cool:
     
    Wladimir50 i syn_T_H_O_R_a lubią to.
  4. ReaperJoo

    ReaperJoo User

    Event trwa tydzien, wykupilem pakiety na podwajacz i nie tylko i od wczoraj nie da sie zalogowac na mape a jak da to na chwile i znow wyrzuca.. gorzej zaniedbanej gry w zyciu nie widzialem..
     
  5. Zaczynamy kolejny epizod, problem z zalogowaniem na mape! WOOHOO! tak swoją drogą, to świetnie się zbiera jajka, szkoda tylko, że podwajacz ucieka ;/ bardzo dbacie o portfele graczy, niestety tylko żeby nie były zbyt ciężkie... Dwie inflacje na raz XD
     
    syn_T_H_O_R_a lubi to.
  6. Wladimir50

    Wladimir50 User

    Dbać o coś co ma wartość to rzecz święta, szkoda tylko, ze gra chodzi jak tetris z lat 90
     
  7. Cygan84

    Cygan84 User

    serwery się zesrały... dziękuję, dobranoc xD
     
    -dshh14- lubi to.
  8. Cygan84

    Cygan84 User

    Fajny prezent na święta nam dali. Kochane BP XDDDDD
     
  9. Stanleyek

    Stanleyek User

    Ciekawe czy ktoś to naprawia, jak do tej pory żadnego komunikatu, znowu olewają graczy.
     
    Pepuś lubi to.
  10. zero komunikatu bo oni mogą się swoją linią zalogować :D
     
  11. Wladimir50

    Wladimir50 User

    beka z tych co wydają pieniążki a gra nie działa jak tak powinna xDD
     
    Pepuś lubi to.
  12. Cygan84

    Cygan84 User

    haha 30 minut grania i znów nie łączy z serwerem IKSDEEEE
     
  13. no sami widzicie jak tutaj dbają o grę, gra wstanie dopiero w poniedziałek pewnie działają tak sprawnie jak Suport z formułkami gotowymi xd hahahahha
     
  14. dlaczego mówisz że zero zainteresowania ?? ja tam zbieram i są całkiem dobre nagrody ze lśniących jajek
     
  15. uptempo4

    uptempo4 User

    I standardowo bez żadnej informacji, ale spokojnie dostaniemy rekompensatę 5 cdd xdd Święta są, ludzie mogliby pograć ale oczywiście zachęcili bardzo dobrze. Gratulacje
     
  16. grałem godzinę i po zabawie, pol dnia próbuje sie zalogować XD a jeszcze dzis x2 do kronosa i event
     
    Pepuś lubi to.
  17. Wladimir50

    Wladimir50 User

    Godzina 17, nadal brak komunikatu o problemow z gra, dobrzy jesteście.
     
    STRADIVARI71 lubi to.
  18. gra od wczoraj nie działa ale helix jest XDD
     
  19. Cygan84

    Cygan84 User

    Sklep działa, to najważniejsze ;P
     
    -dshh14- lubi to.
  20. Wladimir50

    Wladimir50 User


    Ważne, ze mikropłatności działają xDD
     
    -dshh14- lubi to.