problem z logowaniem

Temat na forum 'Pytania techniczne, problemy, bugi' rozpoczęty przez użytkownika SPECU_1989, 30 marca 2024.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. Do_haba

    Do_haba User

    zacznie ta gra w końcu działać od 11 nie da sie zalogować
     
  2. Cygan84

    Cygan84 User

    no to se chyba pograliśmy przez te święta, teraz to już w ogóle nie chce na mape wrzucić
     
  3. Ice Meteoroids rozpoczęte, mogą przecież latać i nikt ich nie ubije... jaki to ma sens? a... no tak
     
  4. spokojnie sobota i niedziela możecie zająć się czymś pożytecznym :D :D a w grze dopiero w poniedziałek :D
     
  5. Cygan84

    Cygan84 User

    no kurde, wreszcie się udało (ciekawe na jak długo) :D
     
  6. mi nadal nie dziala i nie wiadomo jak to naprawic macie jakies pomysly ?
     
  7. SPECU_1989

    SPECU_1989 User

    dziwna zaleznosc po zmianie hali w hangarze na jakalwiek nie dziala a gdy tylko aktywuje sie zlota vege na mape loguje bez zajakniecia co to ma byc?
     
  8. Cygan84

    Cygan84 User

    dzień złotej vegi ;D (u mnie nie działa)
     
  9. Wladimir50

    Wladimir50 User

    Fajnie ze wiecej aktywnych tutaj niz na gierce xD :D
     
    ChocolatteMochi lubi to.
  10. Friko96

    Friko96 User

    Wracam po robocie chce zrobic misje codzienne z licencji sezonowej, nie da sie zalogowac na mape, uciekam spac. bede stratny.. ;/
     
  11. -PŁONER-

    -PŁONER- User

    ktos ma pomysł jak zrobic dzienne misje? :D działa mi gra tylko na 4-5 5-3 i 4-4 :p inne mapy ni chuchu, zmienialem vpn , zmienialem url logowania i nic nie pomaga
     
  12. 2 dzień, chce wejść po 23 bo po prostu pracuje i nie da rady wejść wcześniej nie może mi się gra władować od 2 dni nie zrobiłem nic misje dzienne przepadły i widzę tylko ładujący się pasek do logowania po czym wyskakuję błąd.
     
  13. Co się dzieje że nie można się zalogować ???
     
    Pepuś lubi to.
  14. Friko96

    Friko96 User

    dalej macie problem z logowanie? bo ja tak i teraz nie wiem czy to z mojej strony problem czy serwery darkorbit maja swiateczna przerwe?
     
  15. Cygan84

    Cygan84 User

    ataki DDOS Panie i Panowie, gra się zesrała... spędzajcie czas świąteczny z rodziną :)
     
    Pepuś i syn_T_H_O_R_a lubią to.
  16. Sweet

    Sweet User

    Chwilę pograłem i znowu to samo. DO ma serwer gówno krowie, w nie wciśnięte dwie metalowe szpilki połączone drucikiem.
     
    syn_T_H_O_R_a lubi to.
  17. DO swetuje
     
  18. Friko96

    Friko96 User

    dajcie znac jak gra bedzie dzialac bo nie mam ochoty co chwile wchodzic na mape i ogladac tego paska do ladowania
     
  19. poles1998

    poles1998 User

    SPUIA jak moga tą gre ;D
     
  20. Cygan84

    Cygan84 User

    Ktoś hadesy ? :p
     
    Pepuś lubi to.