problem z logowaniem

Temat na forum 'Pytania techniczne, problemy, bugi' rozpoczęty przez użytkownika SPECU_1989, 30 marca 2024.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. Góral

    Góral User

    I co gra dopiero dostepna bedzie po restarcie porannym ?
     
  2. Friko96

    Friko96 User

    pewnie tak
     
  3. 3 dzień i nadal nie mogę się zalogować na swoje konto Szok!!!
     
  4. domu1

    domu1 User

    Gra wam działa? Bo mi nie xDD
     
  5. Friko96

    Friko96 User

  6. SPECU_1989

    SPECU_1989 User

    dziaa czekamy na rekompensate albo chociaz slowo: przepraszam

    #Do zamkniecia
     
    -dshh14- lubi to.
  7. nawet
    jak narazie to nawet info nie ma że coś się działo xd
     
  8. Squit

    Squit User

    Nie działa. Na oficjalnych ogłoszeniach napisali o tych atakach. I napisali, że nadal z tym działają. Mi nadal nie działa gra.
     
  9. mi działa gra
     
  10. -dshh14-

    -dshh14- User

    Witajcie kosmiczni piloci,
    Jak wszyscy wiecie, podczas długiego weekendu wielkanocnego mieliśmy poważne problemy z atakami DDoS, co znacząco wpłynęło na Wasze wrażenia z gry.
    Chcielibyśmy powtórzyć, że nasz dział IT pracuje nad naszymi mechanizmami ochrony jako najwyższy priorytet, aby takie incydenty nie miały już większego wpływu na nasze działające usługi.
    Aby przeprosić za spowodowane niedogodności, stworzyliśmy kod kompensacyjny dla wszystkich naszych graczy:
    Kod kuponu: EASTERBUNNY
    Zawartość:
    2 tygodnie premii
    100x dodatkowa energia
    5 godzin HON-B01
    5 godzin EP-B01
    Kod ważny jest do 14 kwietnia 2024 roku.
    Dziękuję Ci bardzo za cierpliwość!
    Twój
    Zespół DarkOrbit z niemieckiego dzisiaj
     

  11. wszystko ładnie pięknie jakaś marna rekompensata jest ale tu pojawia się moje pytanie ile to jest chwila ??? bo bardzo mnie to ciekawi a was ??
     
  12. -dshh14-

    -dshh14- User

    ak wszyscy wiecie, podczas długiego weekendu wielkanocnego mieliśmy poważne problemy z atakami DDoS, które poważnie wpłynęły na Wasze wrażenia z gry. Chcielibyśmy ponownie potwierdzić, że nasz dział IT pracuje z najwyższym priorytetem nad naszymi mechanizmami ochronnymi, aby takie incydenty nie miały już większego wpływu na nasze działające usługi.
    Aby przeprosić za powstałe niedogodności, mamy dla Was kod bonusowy:


    Kod kuponu: DOFREEZE
    Treść:
    1 tydzień rabatu
    1000x dodatkowa energia
    30x klucz
    10x kuponów na skok
    5hx BB-01
    Kod ważny jest do 14 kwietnia 2024 r.
    Dziękujemy bardzo za cierpliwość!

    Wasza Ekipa Darkorbit​