problem z logowaniem

Temat na forum 'Pytania techniczne, problemy, bugi' rozpoczęty przez użytkownika ZYGA914, 6 kwietnia 2024.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. ZYGA914

    ZYGA914 User

    Cześć, proszę o pomoc. Miałem założone konto na DarkOrbit. Zakładałem je dobre 8 lat temu. Logowałem się na nie sporadycznie co jakiś czas. Polatałem np. 3-4 miesiące i później znowu 3-4 miesiące przerwy. Login i hasło znałem oczywiście. Mam też ID konta itp. Zapomniałem tylko maila, na którym konto było założone. Mam też potwierdzenia mikropłatności z kilku lat (trochę na to poszło). Pisałem do supportu o pomoc, ale oni chcą ode mnie właśnie ten adres mailowy, którego nie pamiętam. Konto było dobrze zrobione, nie chce mi się zaczynać od nowa a mam znowu ochotę polatać. Jaka jest szansa na jego odzyskanie? W jaki sposób mam udowodnić, że jest moje? Support już nie odpisuje. Chcą tylko tego maila i nic więcej. Jeśli podaliby mi go w formie a***a**a**1@g****.com to na pewno bym sobie go przypomniał. Nie mogę liczyć jednak na pomoc z ich strony. Ktoś miał podobny problem??
     
  2. nie da sie... z taką pomocą jak polski suport nic się nie da zrobić ani odzyskać... marnujesz czas tylko, ja miałem skradzione jedno konto jakieś dwa lata temu używałem na nim kartę bankową wszystkie dane miałem z konta kiedy co kupiłem itp i nic mi nie pomogło żebym to odzyskał.... najlepiej przypomnij sobie maila xd tyle ci mogą doradzić
     
  3. ZYGA914

    ZYGA914 User

    ok dzięki za radę