Problem z nowym kuponem

Temat na forum 'Pytania techniczne, problemy, bugi' rozpoczęty przez użytkownika 我的綽號是斯塔斯, 27 marca 2021.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Tags:
  1. Witam, chciałem dzisiaj zrealizować ten kupon na 5k białki i jak wklejam kod z emaila to pojawia mi sie wiadomość "Błąd: Kodu nie można wykorzystać na tym koncie."
    W emailu jest inny nick niz ten ktory uzywam na koncie na ktorym gram na codzien.
    Myślałem, że to konto na którym chciałem wykorzystać kupon jest przyisane do innego emaila, wiec wyslalem prośbę o zmiane hasła i email zwrotny przyszedł na ten sam email.
    Wyglada wiec na to, że mam dwa konta przypisane do jednego emaila i nie moge wykorzystać kuponu na tym na ktorym gram.
     
  2. BA_Chmurka

    BA_Chmurka User

    Kupon który otrzymałeś, jest zarezerwowany tylko dla konta z podanym ID oraz przypisanym do niego serwerem. Nie ma technicznej możliwości zrealizowania dołączonego kuponu na innym koncie, nawet po zmianie adresu E-mail.

    Czy masz jeszcze wątpliwości związane z przedstawionym problemem?

    BA_Chmurka