Problem z uruchomieniem gry

Temat na forum 'Pytania techniczne, problemy, bugi' rozpoczęty przez użytkownika elotoja123, 5 stycznia 2021.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. elotoja123

    elotoja123 User

    witam ktoś mi może pomóc intaluje gry zeniby wszystk ok ale nie działa jest przez chwile biała z strona z ,,paskiem zadań,, po cztm wyyskakuje błąd i że dark orbit przestało działać z powodu jakiegos błędu co mam zrobić ?
     
  2. sokół54

    sokół54 User

    A tego błędu podać to nie łaska? :) Napisz od razu jaki system operacyjny, ile masz RAMu, czy zmieniałeś domyślne ustawienia pamięci wirtualnej, jaki masz procesor, czy błąd występował wcześniej (jeżeli miałeś zainstalowaną którąś z wcześniejszych wersji klienta) oraz ile masz FPS w grze.
    Od razu możesz sprawdzić w Menadżerze zadań, czy po uruchomieniu klienta nie dochodzi do zapełnienia pamięci RAM.

    Jak oczekujesz pomocy to zawsze podawaj jak najwięcej danych, żeby ktoś mógł znaleźć przyczynę problemu. Nikt ci z fusów wróżyć nie będzie...

    Pozdrawiam
    "Sokół" Marcin "Orzeł"​
     
    CM_Zero i S*Y*Z*Y*F lubią to.
  3. elotoja123

    elotoja123 User

    odpowiadając po koleji. Jest napisane że program dark orbit przestrał działać i pod spodem że pogram przestał działać poprawnie z powodu wystąpienia problemu.system windows zamknie program i powiadomi cię jeśli instnieje dostepne rozwiązanie,windows 8, 8giga ramu, nie , intel i5, wcześniej grałem na wersji na przegładarce(okoła rok temu) i 1 raz wczoraj zainstalowałem tą wersje, skąd mam wiedziec jak jej uruchomić nie moge ..., nic sie nie dzieje w menedzerze jak uruchamiam gre.jak coś odinstalowywałem już to z 10 razy próbowałem też zaktualizować gre oraz pobrać dodatkowe elementy z tego maintenancetoola więc nwm co jeszcze mógł bym zrobić
     
  4. sokół54

    sokół54 User

    Ze wszystkich zgłoszeń, jakie napotkałem na forum w sprawie problemów z instalacją i uruchomieniem klienta jest jedna wspólna cecha. Jaka? Wszyscy mają starszy system (win7, win8). Nie spotkałem jeszcze, żeby ktoś miał problem na win10. W >>>TYM<<< temacie wysnułem już pewne wnioski, ale na ile są trafne to nie wiem.
    Wyślij te spostrzeżenia do supportu- niech oni oficjalnie mają podkładkę do działania dalej. Tylko pisząc do supportu uporządkuj jakoś tą wiadomość, żeby było wszystko jasne i łatwe do zrozumienia dla każdego.

    Natomiast porada na teraz: Opisałem sposób na uruchomienie darkorbit na chrome. Sposób został opisany w pierwszym i 24 poście mojego tematu (link poniżej)
    Przemyślenia Sokoła vel Orła

    Pozdrawiam
    "Sokół" Marcin "Orzeł"​