Pomoc techniczna Problem z wydajnością.

Temat na forum 'Archiwum reszty' rozpoczęty przez użytkownika [(KamyK)], 9 czerwca 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. [(KamyK)]

    [(KamyK)] User

    Witam, powróciłem do gry po trzech miesiącach przerwy i wydajność gry znacznie spadła choć nie powinna. W czasie w którym nie grałem zmieniłem pakiet internetu i teraz mam prędkość około 170 Mb/s (wcześniej miałem 35). Mimo to gra chodzi tragicznie nawet na ustawieniach grafiki na niskie, o wyłączeniu tła i widoku dronów nie wspominając. Ciasteczka i historia przeglądania oczywiście wyczyszczona. Do gry używam Google Chrome. Może mi ktoś coś poradzić co mogę zrobić bo szczerze mówiąc grać się odechciewa.
    Pozdrawiam.
     
  2. Lednox1

    Lednox1 User

    moze nie grasz na full screnie? ja jak nie zrobie pełnego ekranu gry to nie da sie polatać, a jak zrobie fullscreen to smiga aż miło :)
     
  3. Ankalagon

    Ankalagon User

    zmień przeglądarkę np na superbirda, firefoxa, może pomoże. Ja miałem podobny problem po aktualizacjach przeglądarek. Stary sprzęt 3 letni. Kumpel polecił superbirda ( bardzo okrojona wersja firefoxa) i o dziwo działa dobrze.
     
  4. [(KamyK)]

    [(KamyK)] User

    @Lednox1 @Ankalagon Dzięki za odpowiedzi, niestety nie pomogło gra działa tak samo jak przedtem.
     
  5. *ice*.

    *ice*. User

    a może Opera GX ? Sprawdź sobie.
     
  6. orbitex88

    orbitex88 User

    przy obecnych lagach nic nie zadziała, najlepsza przeglądarka też nie pomoże ...
     
  7. majkiski13

    majkiski13 User

    na przegladarce mam 30-40 fps, a przez bigpointowa aplikacje 50-60
     
  8. [​IMG]

    No niestety nic nie pomoże przy dzisiejszych lagach ale cóż się dziwić, problem jest na masową skalę na wszystkich serwerach ^^
     
    Ostatnie edytowanie: 20 lipca 2020