problem z wysyłką

Temat na forum 'Pytania ogólne' rozpoczęty przez użytkownika k70007k, 12 kwietnia 2024.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. k70007k

    k70007k User

    od dnia wczorajszego nie mogę wysłać nic ae skajlaba
    wyskakuje błąd
    Not Found

    The requested URL was not found on this server.
     
    -TjuuN- i STRADIVARI71 lubią to.
  2. TL_Eviana.

    TL_Eviana. Team Leader Team Darkorbit

    problem zgłoszony do programistów.
     
    -TjuuN- lubi to.
  3. Cygan84

    Cygan84 User

    alieny w eternalu i w gg też latają w zwolnionym tempie a jak zaczną bić to od razu ded xD
     
  4. Squit

    Squit User

    Podbijam. Problem nadal aktywny.
     
  5. Squit

    Squit User

    Halo? Ktoś się tym zajmie? Problem nadal występuje. Nie można przesyłać surowców na statek.
     
  6. nautam

    nautam User

    U mnie to samo, już trzeci dzień nie działa wysyłka surowców na statek.
     
  7. S3nd3r

    S3nd3r User

    Na forum EN Admin pisał, że pracują nad problemem, a kiedy rozpracują to nie wiadomo.
     
  8. mleszko

    mleszko User

    Nie za długo to trwa jak sobie przypominam to już kiedyś był taki problem wtedy naprawa trwała 1dzień teraz miesiąc a może to celowa robota na sepromie dmg jest chyba największe i najłatwiej go zdobyć nie wiem jak z osminum
     
  9. Nie czytacie podstawowego forum - EN, a tam już dawno padło "rozwiązanie na okrętkę" tego problemu.
    Wbijacie przez zwykłą przeglądarkę (przykładowo przez firefoxa) na oficjalną strone DO -> https://www.darkorbit.com/ i stamtąd możecie bez problemu wysyłać surki ze skylabu (grać się nie da bo nie ma przycisku start, ale wysyłka działa pierwszorzędnie)

    ... nie musicie dziękować - możecie wysłać mi kawę ;)
     
  10. Squit

    Squit User

    na zachętę mogę Ci dwa ziarna kawy wysłać, najtańszej, bo to jak nazwałeś "rozwiązanie na okrętkę". Nie po to robili klienta do DO, żeby teraz grać pół na pół. Trochę przez przeglądarkę, troszkę przez klienta... żarty jakieś. Niech to ogarną, a nie skupiają się na liczeniu kasy o_O

    Edytuje.
    Sprawdziłem przez przeglądarkę wysyłkę:
    "Not Found
    The requested URL was not found on this server."

    Także... oddawaj dwa ziarna kawy;)
     
  11. A wiesz, że to Twoja wina, Twoja bardzo wielka wina ...
    Chcesz być FIT i nie chcesz ciastkuf? ... to nie będzie skajlaba !!!:(
    ... dobre dwa tygodnie tak wysyłam i zawsze się powiodło ... a nie mam wujka admina i nie chodzę z prezesem na piwko

    No ale co prawda to prawda ... mogliby to w końcu naprawić
    Jak się ma na palcach odciski od liczenia hajsu to trudno potem klepać kod na klawiaturze .... tak strasznie to boli :eek:
     
    Ostatnie edytowanie: 6 maja 2024
    W0DZIREJ lubi to.
  12. Squit

    Squit User

    Zaraz miesiąc minie i co? W ogóle widzę, że Team Leader też już się nawet nic nie udziela na forum od tego postu ostatniego. Wakacje? Czyż już też gra została porzucona i zostaliśmy sami na placu boju? :rolleyes:
     
  13. TL_Eviana.

    TL_Eviana. Team Leader Team Darkorbit

    Pisałam już kilka razy, że problem znany. Nie mam wpływu na pracę programistów.
     
    AngryBird22 lubi to.
  14. Sweet

    Sweet User

    na prace kogo? Kilku pekinczyków zrobiło z tej gry gówno. Nie rozumiem jakim trzeba być człowiekiem bez honoru, aby to gówno reprezentować. Jaki masz nick w grze? Na bank sama na bocie śmigasz.
     
  15. Skoro tak ładnie prosisz o zmianę tematu na ten to dodatkowe informacje zamieszczam tu.
    Jak naprawić aplikację Windows.
    Po instalacji na innym kompie okazało się, że apka pyta o ciasteczka.
    Jak się je zaakceptuje to wszystko gra.
    Problem polega na tym, że po decyzji nie łatwo ją zmienić i Sam Bigpoint się do tego przyczynił. Korzysta z wynalazku Pod tytułem QT WebBrowser.
    Kroki do naprawienia problemu na własną rękę.
    1. Odinstaluj apkę, usuń wszystko co zostało w folderze instalacji i sam folder z miejsca które wskazałeś w instalacji
    2. Usuń zawartość katalogu: C:\Users\<NazwaUżytkownika>\AppData\Local\cache
    3. Usuń katalog Bigpoint GmbH z lokalizacji: C:\Users\<NazwaUżytkownika>\AppData\Local wraz z zawartością
    4. Zainstaluj ponownie apkę
    5. Zaakceptuj ciasteczka
    6. Sprawdź czy działa wysyłka

    Oczywiście to opcja dla tych, co zdecydują się na wyjątek śledzenia aktywności w tej apce. Reszta która nadal nie zgadza się na pliki musi poczekać na oficjalną reakcje 0,5 programisty...
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.