PROBLEM zlogowanie sie na statek

Temat na forum 'Archiwum reszty' rozpoczęty przez użytkownika yeti484848, 23 lutego 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. yeti484848

    yeti484848 User

    Mam problem nie moge wejs do dry na statek venon pokazuje mi sie tylko pasek ladowanie i tylko tyle a na inne statki moge wejsc nawet nie moge z niegu nic przezucic na inny statek
     
  2. myszka40

    myszka40 User

    ja weszlam po 15 minutach :( masakra jakas tez mam venon i sa ogunie problemy
     
  3. -facio1-

    -facio1- User

    Dokładnie tak samo jak ja statek venom loguje mnie do gry całą wieczność....
     
  4. 123456vg

    123456vg User

    gra jest przeciążana, więcej eventów naraz dajcie xD
     
    myszka40 lubi to.
  5. myszka40

    myszka40 User

    z tego orbita to sie robi sf :) w kącu ta sama firma BP :) to juz mnie nie zdziwi ze takie mamy problemy
     
  6. TenyoT

    TenyoT User

    nie można wejść na żadnym statku... tak to jest jak się daje tyle ewentów na przestarzałym serwerze :) to tak jakby chcieś grać w Wiedźmina 3 na tosterze
     
    myszka40 lubi to.
  7. MOD_MIKUS

    MOD_MIKUS S-Moderator Team Darkorbit

    Drodzy gracze,
    Temat przenoszę do odpowiedniego działu. Proszę nie pisać postów w zakładce FAQ.

    Pozdrawiam,
    MOD_MIKUS